Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfghfjkjhg

pobil mnie chlopak, czy on sie zmieni ??

Polecane posty

Gość dfghfjkjhg

wczoraj bylisny u jego znajomych on wypil za duzo wodki i od slowa do slowa wywiazala sie klutnia miedzynami ktora skonczyla sie uderzeniem mnie w twarz piescia. trafil w brode, rozwalil mi warde od srodka i rusza mi sie jeden zab. jego znajomi odrazu go wyprosili ja dostalam lod na oklady. dziewczyny ktore byly powiedzialy mi ze z tego powodu zostawila go wczesniejsza dziewczyna. czy jest szansa ze on sie zmieni?? czy raczej szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda czasu
a tak w ogóle to zgłosiłabym ten fakt na policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostaw go napewno cie stac na lepszego... chlopak ktory uderzył swoja kobiete jest nikim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostalaaaa
Z PIESCI W TWARZ :-0 :-0 :-0 i jeszcze sie pyta, czy sie zmieni...!!! :-0 :-0 :-0 o, niebiosaaaaa...!!! :-0 :-0 :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uderzył raz to i drugi sie nie
zawaha Nie pozwol sie przeprosic i zostaw go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nihilistka
nie wahaj sie ani chwili..zostaw go.kotek 1985 ma w 100 % racje..jesli zrobil to raz to zrobi to i drugi..znam to z autopsji.wszyscy mi mowili zebym go zostawila a ja nie potrafilam bo kochalam go i wierzylam ze sie zmieni.I wiesz jak to sie skonczylo?wracalismy z dyskoteki i zaczal mnie doslownie lac na ciemnej drodze dojazdowej do mojego domu tak zeby nie bylo swiadkow.Tchorz jeden.Ale to w koncu otworzylo mi oczy i zrozumialam z kim jestem.Rana na psychice pozostala...nie popelniaj tego bledu i nie marnuj sobie zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłótnia a nie kłutnia
za to powinien ci przylac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uruuuuuu
prowokejszyn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj ludzie ludzie
By nie uzaleznic sie od sego oprawcy najlepiej uciekaj gdzie pieprz rosnie.Bo to toksyczny zwiazek.Uciekaj co sil w nogach.Obys nie musiala chodzic na terapie jak uwolnic sie od brutala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondrasowa
zmieni się, na pewno, wystarczy że go przeprosić a on ci wybaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×