Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koula

czy ? czy ? czy ?

Polecane posty

Gość koula

prosze tylko o poważne odpowiedzi ! czy jedną z " głównych " przyczyn rozwodu może byc nazwe to niezadowolenie z seksu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bo nad tym mozna
popracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koula
czy mogę nazwac to jako , że przy tym mężczyźnie nigdy nie czułam się kobietą ? czy dla sądu bedzie to poważny argument ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koula
popracowac? ha ha ha 10 lat ? wybacz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koula
nad alkoholizmem mozna popracowac , nad przemocą etc to dlaczego tyle rozwodów z tego powodu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli przez 10 lat
bylas nie zadowolona z seksu to czemu dopiero teraz decydujesz sie na rozstanie? dla sadu seks to nie wszystko, rozwod moze byc ale bez orzekania o winie bo np twoj maz moze powiedziec to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no sorry ale
nie porownuj braku seksu do alkoholizmu czy przemocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koula
jeden z argumentów !!!!!!!!!!!!!!!!! przecież przez 10 lat pracowałam nad tym !!! jhak inne kobiety nad przemocą czy alkolizmem partnera , męża !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nad alkoholizmem mozna popracowac" jakby alkocholik chcial pracowac nad soba to wtedy mozna by bylo popracowac.Niestety wiekszosc alkocholikow nie chce.Z tad rozwody.Twoj powod jest,ze tak powiem smieszny:/ nie prownuj alkocholizmu do problemow lozkowych.Nie masz pojecia jaka to gechenna dla kobiet:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koula
przepraszam bardzo ale czytajcie dokładnie !!!!! nie pisałam o braku seksu !!! a uważasz , że seks nie jest ważny dla małżenstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koula
gehenna ? a skąd wiesz czym dla kobiety jest trzy minutowy seks ? pisałam , że można pracowac nad alkoholizmem ! kurcze czytajcie dokładnie !! i pisząc korzystaj ze słownika ortograficznego /!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jeden z argumentów !!!!!!!!!!!!!!!!! przecież przez 10 lat pracowałam nad tym !!! jhak inne kobiety nad przemocą czy alkolizmem partnera , męża !" poprawka.Zona nie moze pracowac nad mezem alkocholikiem.To alkocholik powinien najpierw zaczac prace nad soba.jesli alkochlik nie chce to nie ma mowy o zadnej pracy nad soba.Jestes smieszna.Jak mozna pracowac nad mezem stosujacym przemoc??Z choinki sie urwalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koula
nie wiem czy wypowiadaja sie tutaj tylko smarkate dziewuszki nie majace pojecia o życiu nie umiejące czytac i pisac !? !!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koula
coco .... jeslli chcesz brac udział w dyskusji przeczytaj go od początku , bo zpowodu Twojej głupoty opadaja mi ręce !!! a tłumaczyc po raz kolejny nie che mi sie !! \

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gehenna ? a skąd wiesz czym dla kobiety jest trzy minutowy seks ?" mieszkam za granica wiec czasami zapominam jakie sa zasady ortografi.nie napisalas nawet z jakich przyczyn tak sie dzieje.Gehenna dla kobiety to zyc z alkocholikiem.Jestes jakas malo rozgarnieta:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koula
ALKOHOLIK !!!! żona równiez moze pracowac nad alkoholikiem ! a jak Ty pracowała bys nad mężem który stuka cię przez 1, 5 minuty raz na trzy miesiące do tego kutas śmierdzi mu moczem ze stulejką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koula
kuźwa wiem co znaczy gehenna ! nie musisz mi tłumaczyc ! ja p....... zwykle pytanie a problemy robisz ze hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koula wez sie uspokoj kobieto.To,ze wyszlas za maz nie znaczy,ze doroslas emocjonalnie.Nie napisalas nawet dlaczego masz krotki seks i chcesz zeby co ci tu na kafeterii ludzie porady prawne dawali???Co jest nie tak z twoim mezem?Jest impotentem czy ma inna orientacje czy o co ci chodzi,bo na podstawie tego co tu napisalas to mozna jedynie stwierdzic,ze chcesz wziasc rozwod z mezem,bo mu nie staje i to jest dla ciebie wieksza gechenna niz dla innych kobiet,ktore zyja z alkocholikami:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koula
dobra idę spac bo dawno z takim t ..... nie rozmawiałam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koula
WZIĄĆ !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koula
przecież wy ludzie nie czytacie pytania !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ALKOHOLIK !!!! żona równiez moze pracowac nad alkoholikiem ! a jak Ty pracowała bys nad mężem który stuka cię przez 1, 5 minuty raz na trzy miesiące do tego kutas śmierdzi mu moczem ze stulejką ? " jak niby ma pracowac nad alkocholikiem skoro on powie,ze nie jest alkocholikiem napierdoli sie jebnie na kanape a w nocy obeszcza lozko.Pozniej wstanie rano wyjdzie do knajpy,najebie sie,najebie zonie.Myslisz,ze alkocholik pachnie?Moj ojciec jest alkocholikiem wiec mi nie mow,ze mozna pracowac nad alkocholikiem!!!!Jak nie bedzie chcial to mozna sobie pochodzic na bezsensowne spotkania dla osob wspoluzaleznionych.Zeby sie od tego uwolnic mozna jedynie uciec!!!!!!!!Alkocholik bedzie alkocholikiem do konca zycia.Wiec mi nie mow,ze masz gorszy problem od kobiet zyjacych z alkocholikami.Do tego te zony maja z nimi dzieci,ktore na to bagno patrza.Dlatego sady daja rozwody z orzeczeniem winy alkocholika naduzywajacego przemocy.jestes ograniczona.Nie wiem ile masz lat ale jestes pusta jak but!!!! P.S trzeba bylo slubu nie brac.Moglas pojsc z nim do lozka przed slubem.Kota w worku sie nie bierze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, dziewczyno nie zazdroszczę Ci,czemu tak późno się rozwodzisz?Masz może kogoś drugiego?dzieci?Argument jest tzw.niedopasowanie seksualne.Do koleżanki:sama jestem alkoholiczką,ale to nie topik na ten temat,raczej wywlekasz swoje problemy i moim zdaniem się wyżywasz na autorce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"raczej wywlekasz swoje problemy i moim zdaniem się wyżywasz na autorce..." o przepraszam to autorka wywlekla alkocholikow nie ja.Przeczytaj watek od samego poczatku:/ I do tego byla agresywna:) jakby nie byla dla mnie zlosliwa to tez bylabym dla niej normalna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanowczo Cię rozumiem,a takie przeżycia zostają w człowieku na zawsze,Coco.Jesteś odrbinę 'przewrażliwiona 'gdy ktoś porusza ten temat,ale zrozum nie każdy wie i musi sobie zdawać sprawę jakim piekłem jest alkoholizm,dlatego zdarza się że ludzie traktują to lekko...i trzeba się z tym pogodzić,trudno każdemu kłaść do głowy łopatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemniej trzeba być wyjatkowo ograniczonym, aby alkoholizm lub przemoc w rodzinie traktować w tych samych kategoriach, co brak seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
I trzeba byc ograniczonym także, żeby udawac że problemu nie ma. :P A poza tym alkoholizm i przemoc sa widoczne dla otoczenia i takiej kobiecie jest łatwiej się uwolnic od meza, bo ma tzw. przyzwolenie społeczne, chociaż i to nie zawsze. A taka co się dusi z powodów innych takiego przyzwolenia nie ma, co ją może zdołowac jeszcze bardziej. A skutki czy to przemocy fizycznej czy alkoholizmu czy braku seksu czy przemocy psychicznej (też niewidocznej dla otoczenia, bo tacy sie swietnie maskują) są takie same. Zyc sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×