Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hugo co mu stoi długo

czy faceci po 40 są dla was atrakcyjni fizycznie

Polecane posty

Gość Gość
Dnia 12.11.2009 o 14:19, Gość before30 napisał:

rzadko, który 40-latek jest atrakcyjny fizycznie, ale nawet jeśli to są to najczęściej faceci pokiereszowani psychicznie, tzn, po przejściach, toksyczni, zdemoralizowani, zgnuśniali, pesymistyczni. są zazdośni, a sami przebierają w kobietach, z relacji z mlodymi kobietami wysysają z nich energię, pół biedy jak rekompensuja to dziewczynie łatwym życiem, kasą , awansem-na jakis czas to ok, bo dlużej to bardzo niebezpieczne uzależnienie od takich wampirów energetycznych.Inni są w tym wieku zachodnioeropejscy faceci reprezentujacy klasę średnia, im się to po prostu przesuwa o 10 lat. ja zdecydowanie wolę teraz młodszych chłopaków, takich do 30 -tki max.

Wyssaja to mało powiedziane, każą dorastac szybko i robią z takiej dziewczyny szybciej kobietę, niż dziewczynę. Niektórzy z nich nawet mając dziewczynę dłużej niż 3 lata wymieniają na młodszy model (bo oni widzą różnice między 20 a 23 latką której nota bene nie ma).Chcieliby wiecznie młodziutkie dziewczyny max 25 letnie.Są dziwni i, oblesni.Nie wiazcie się z nimi.po kilku latach wam powiedzą że się zestarzalyscie chodź wcale tak nie będzie.uciekajciw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 29.04.2010 o 15:35, Gość a to atrakcja napisał:

czy atrakcyjni fizycznie? w sensie ich ciała i wyglądu? Nieeee, absolutnie nie ..........tacy po 40-ce nie są atrakcyjni fizycznie, zwłaszcza bez ubrania i jak widać pomarszczoną szyję.............ale poprawia im wygląd noszenie golfów i drogich markowych ubrać.do tego jakaś droga fura i prestiżowe stanowisko............(to tez zaliczam do atrakcji fizycznej) Nie świadczy to wcale że kobieta jest materialistką jeśli ujmują ją atrakcyjne gadżety towarzyszące oprawie starszego faceta............ustrojona brzydota wygląda korzystniej niż nie ustrojona brzydota........to oczywiste. Więc ..dla młodej kobiety....atrakcyjni fizycznie są młodzi przystojni faceci .........a starzy faceci w bardzo atrakcyjnej oprawie są "atrakcyjni inaczej". Nie wystarcza atrakcyjnych młodych mężczyzn dla wszystkich kobiet............i trzeba sięgać po tych dostępnych ...czyli starszych i nie atrakcyjnych....to taki rodzaj desperacji...jak już ma być stary to niech mu chociaż towarzyszą dodatkowe materialne walory poprawiające wygląd i umożliwiające bycie z takim starszawym gościem..................... Wtedy pomaga przywiązanie i dzieci....dla rodziny wiele się da zrobić Ale pewnie taki starszy 40-latek jest jeszcze dość atrakcyjny dla rówieśniczek i starszych kobiet.....co prawda im też się podobają bardziej młode świeże ciastka, ale wiedza że nie maja szans więc szukają czegoś dostępnego , godząc się na coś niezbyt młodego................trudna sprawa...bo starszawe męskie po 40-ce szukają młodych dziewcząt.......jakichkolwiek ale młodych ciałem

Dokładnie tak.Dla nich dziewczyna to jest max 22 lata.Pozniej to kobieta i nie ma tego czegoś i nie może być młodziutka....Wedlug ich oczywiście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otmi

Lary, ktory wypowiada sie na poprzedniej stronie ma bardzo dobre mniemanie o sobie. Wydaje mu sie ze sie nie starzeje. Buhahahaha, pozazdroscic rozbuhanego ego.

Fakt jest taki, ze dla wiekszosci mlodych dziewczyn czy kobiet facet po 40tce jest stary i oblesny. Oczywiscie, zawsze znajdzie sie jakis facet i jakis kobieta, ze beda mogli zaprzeczyc, bo sie zakochali (naprawde) w starszym o wiele lat. To sa jednak pojedyncze wypadki, ja mowie o regule.

Niech sie nikt nie łudzi, ze majac 40 lat ma wciaz (on jeden, oczywiscie w calej populacji) skore dwudziestolatka i jego mozliwosci.  To zalosne.   Prawda jest taka, ze 95% ludzi wyglada na swoj wiek lub starzej ale sa oni przekonani, ze  wygladaja mlodziej niz... pozostali.

Normalna mloda kobiete zemdli wizja seksu ze staszym facetem, oczywiscie nie wszystkie. Jesli facet 40letni jest bogaty, to pewna czesc kobiet moze sobie kupic: na fure, na wakacje, na futro. I prawie wszyscy zamozni tak robia, a czesc pan na to idzie. Taka soft prostytucja.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek_NN

U mnie 40-stka za pasem, bo mam 37 lat, ale jakoś nie widzę tego co piszą inni, żebym fizycznie odstawał od młodzików. Dużo gram w piłkę, przychodzi sporo chłopaków 20-30 lat i spokojnie nadążam a od niejednego jestem szybszy i wytrzymalszy. Co do atrakcyjności to zostawiam ocenę kobietom, myślę jednak, że większość facetów 40+ młode siksy interesują ewentualnie w kategorii zabawki erotycznej. Jeżeli coś poważnego to z kobietą 30+, oczywiście wykluczając nieliczne wyjątki od reguły,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×