Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gizula888

Wiem, że było, ale...URODZINOWE MENU

Polecane posty

haha! no sledzik do wodki w sam raz, moze byc i neptun, ale czesciej mam swieze po prostu wymoczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a jak sie mamy nie znac. hehe ^^ w koncu to forum profesjonalistow od wszystkiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoho xd profesjonalistow mi to chyba troche dodalas;D s dzisiaj dalam facetowii sledzie z cytrynka i pietruszk myslalam, ze umrze z zachwytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga, jesli chodzi o to urodzinowe menu to mam taka sprawdzona salatke z ryzem i kukurydza, jakby ktos chcial to piszcie:) dla poczatkujacych w sam raz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesza sie ryz z curry i kilkoma lyzkami oleju, do tego dorzucam albo gotowanego kurczaka albo tunczyka, dalej, kukurydza i ananas. so tego dorzucamy sos z soku z 3 lyzek soku z ananasa, oleju i majonezu. przepyszna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale idiotka
pisze sama ze sobą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi, ze nie mam upodoban do pisania sama z soba:) jakos mnie to nie 'jara'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makaronowa sałatka z tuńczykiem i serem feta to jest bardzo dobre i inne nie takie jak zwykle salatki z tunczykiem:D wg.mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hannazet przepysznie brzmi i pewno jeszcze lepiej smakuje, moze zrobie jutro na kolacje, dogodze mojej rodzince ;) dzieki, swietny przepis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiego tunczyka wrzucasz do tej salatki? mojej tez sie jeszcze chce:) chociaz mysle ze mlodze pokolenia to beda coraz wiecej i wiecej kupowaly ciast a nie same robily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze mamom sie chce, przeciez to w koncu.. MAMY! a kto robi lepsze ciasto lub tort niz mama albo babcia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
do AMADEUSZPLIK- no jak to jakiego tunczyka,przecież wiesz.Wiadomo że neptun palanciku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cista bez pieczenia, znacie? ja znam takie ze miedzy herbatniki uklada sie mase czekoladowa. bardzo smaczne ale slodkie jak skurczybyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie jeszcze nie spotkalam z taka nazwa... ale chyba o to samo chodzi, takie ciasto ukladane w trojkat prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×