Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gizula888

Wiem, że było, ale...URODZINOWE MENU

Polecane posty

Mam zakupione rolmopsy tj sledzioki w occie i zawsze robie z nich sledzie z bazylią w śmietance, a moze macie jakis pomyły z czy mozna je podac?? :) pozdrawiam w nowym roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllanna
mam fajny prosty przepis na zakąski ciasto francuskie rozwijasz na blacie kładziesz na nim szynke i ser, posypujesz solą, pieprzem zawijasz w tak jakby roladę, po czym kroisz na plasterki plasterki rozkładasz na folii aluminiowej na blaszce smarujesz te krążki żółtkiem z jajka, posypujesz kminkiem (jak nie lubisz to może być sól taka morska w granulkach) i pieczesz w 200 stopniach 10 minut aż będą złotawe robi się szybciutko a są pyszne na zimno i na ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny przepis na te roladki z ciasta franc. i szybki :)) takie podobają mi się najbardziej:) Nie wiem teraz juz na co się zdecydować, ale na pewno zrobię te śledzie w sosie musztardowym od Annywioletty, tę roladę powyzej z ciasta franc. mam ochote na te śledzie diabelskie z chili z przepisu, który podałam wyżej (mam słoik śledzi maryn. i musze go wykorzystać). Bede robić tez faszerowane pieczarki i ciast czekoladowe, brakuje mi jeszcze przepisu na coś ciepłego tylko nie zupa i niestandardowego nom i jakąs sałatkę - myślałam o jakiejs z kurczakiem:)) Ja mam taką ulubioną - 2 piersi z kurczaka - podsmażyc z kebab - gyros, 2 pory pokrojone w polprążki i podduszone na maśle, puszka solonych orzeszków - lekko podprazonych na patelni, puszka fasoli czerwonej i groszku + majonez kielecki i pycha uwielbiam ją, ąle dość często robie, myślałam o sałatce cezara juz sama nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Znów zbliżają się moje urodziny, więc ponownie o radę proszę, bo gości niedługo zaproszę, Co dobrego teraz zrobić, czy torcika przyozdobić przepisu nowego potrzebuję bo co roku rodzinę zaskakuję, Śledzie, sałatki, flaczki, to już nie są moje smaczki, Proszę o przepisy ciekawe, a huczne urodziny wyprawie:) Lecz w tym roku czas wyjątkowy jeść za wiele nie daję rady, bo mój brzuszek nie od parady:) Mam w nim dzieciątko kochane, proszę o przepisy wybrane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghcxkcc
ludu napiszta co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×