Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba zołza

therma cuts - działa??

Polecane posty

kochane frajerki dające się naciągać: przy każdych tabletkach zalecana jest "dodatkowo" dieta i ćwiczenia, więc nawet jak wam się wydaje, że tabletki działają, naprawdę działa dieta i ćwiczenia. Przestańcie się oszukiwać i marnować kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez cwiczen i diety nie dziala
Dla mnie to jedna wielka podejrzana marketingowa sciema, i brak informacji o składzie zeby konkurencja się nie dowiedziała - niepoważne ale jak widzę do niektórych trafia tak się wkurzyłam że aż popelniłam post - mam nadzieję, że zanim kto kupi chwilę pomyśli http://suplementybezsciemy.blogspot.com/2012/02/thermacuts-bez-sciemy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dajmy się zwariować
To, że coś się dobrze sprzedaje nie oznacza jeszcze, że jest dobre. Jak widać wiele pań jest niezadowolonych z tego suplementu diety. Każdy z nas jest inny i na każdego działa co innego. Mnie było szkoda pieniędzy na tabletki, tym bardziej, że żadne z nich nie dawały 100% gwarancji utraty wagi. Natomiast we wrześniu 2010 roku (prawdopodobnie pod wpływem mody) zaczęłam stosować dietę Dukana. Dodatkowo robiłam codziennie 2000 stepów, 60 brzuszków i po 60 nożyc poziomych i pionowych, no i piłam minimum 3 l płynów. Oczywiście byłam też pod kontrolą lekarza. Ku mojemu zdziwieniu (a byłam nastawiona sceptycznie, bo to dietetyczne jedzenie mi smakowało i nie chodziłam głodna, jak przy innych dietach) waga zaczęła spadać. Po około 6 miesiącach ubyło mi 19 kg (schudłam z 75 kg do 56).Podniecona efektami założyłam wtedy schudnięcie do 52 kg, ale moja waga stanęła w miejscu. Jako, że była to moja waga z czasów sprzed "utuczenia się", uznałam, że taka jest moja własna, naturalna waga. Wtedy zaczęłam etap III diety (utrwalanie wagi), który trwał 190 dni (1 utracony kg - 10 dni). Dietę zakończyłam w sierpniu 2011 roku. Teraz jest koniec kwietnia 2012 roku, a mnie od końca lutego 2011 nie przybyło ani 0,5 kg. Nie mam też zwisającej skóry, ani cellulitu, ale to akurat (moim zdaniem) zawdzięczam ćwiczeniom. Teraz jem już w zasadzie wszystko, ale muszę przyznać, że wiele nawyków żywieniowych z czasów diety zostało w mojej kuchni, ponieważ uważam, że są dobre, a nie kolidują z przygotowywaniem tzw. normalnych posiłków. No i nadal ćwiczę, bo zwyczajnie to lubię. Mogę powiedzieć, że czuję się z siebie dumna (choć było wiele chwil zwątpienia), bo schudłam o własnych siłach, a nie przy pomocy tabletek. Uważam, że dzięki temu, że proces chudnięcia, wymagał ode mnie uporu, siły i wyrzeczeń, teraz łatwiej jest mi zachować wagę. Jest coś takiego teraz w mojej psychice, że zanim sięgnę po coś naprawdę bardzo kalorycznego, momentalnie zastanawiam się nad tym, ile trudu kosztuje pozbycie się zbędnych kalorii. Sądzę, że gdybym schudła przy użyciu tabletek, nie miałabym takich dylematów. Ale tak jak wspomniałam na początku, na każdego działa co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala871
Odsprzedam taniej nowe świeżę opakowanie THERMACUTS. Kupiłam za dużo. Proszę pisać paulina.g17@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amekla45
zamowilam jedno opakowanie tych tabletek ,,,mialo byc 120 tab,za 145zł.okazało sie ze za te pieniadze tylko przyslano 30 tab. Zostalam oszukana jak wiekszosc .I jeszcze okazalo sie ze osoby z nadcisnieniem je nie mogo stosowac i diabetycy tez .Wczesniej jak czytalam to nic o tych przeciw wskazaniach nie pisali .naciagaja oferta ze za te cene jast 120 tab. a wysylaja tylko opakowanie 30 tab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o skuteczności Therma Cuts dowiedziałam się z serwisu http://suplementy-online.sshadee.pl/ zamówiłam, dwa dni później otrzymałam, a miesiąc pozniej ważyłam już 6 kg mniej. jeszcze nie skonczyłam kuracji, bo chcę osiągnąć -12 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokatorka-worka
do Amekla45 nikt Cię nie nabił w butelkę, tylko źle zrozumiałaś ofertę. radzę nauczyć się czytać ze zrozumieniem, a nie oczerniać w sieci. tabletki są skutecznie i szczerze je polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie schudłam ani kilograma !!!!!!!!! Chodziłam na vacu fit i nie obżerałam się!!!!! ZERO rezultatu!!!!!! Nie polecam, szkoda kasy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bierzcie tego jak chcecie być zdrowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fistek
proszę o szczere wypowiedzi czy te tabletki działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek Pozo
Ludzie czyście powariowali tyle się pisze o naciągaczach a do waszej świadomości nic nie dociera przecież to jawny przekręt na kasę. Tylko ograniczenie posiłków (częściej w małych ilościach, ograniczona ilość kalorii) i ćwiczenia fizyczne (niektórym przydało by się poćwiczyć jeszcze głowę) i pamiętajmy by ograniczyć do maximum słodkości a efekt będzie murowany , nie dość że zaoszczędzicie na zbędnych oszukańczych tabletkach to i na jedzeniu (tylko nie przesadzajmy z tym " jedzeniem" w drugą stronę) .Pamiętajmy Ćwiczyć Ćwiczyć Ćwiczyć a rezultat 100%owy. a jak ktoś koniecznie musi brać jakieś tabletki polecam witaminy tanie i dostępne bez recepty (też nie można przesadzać) efekt będzie identyczny jak przy therma cuts Lub to co polecam naj najbardziej to owoce i warzywa. Nie dajcie się zwariować.Pozdrawiam Jacek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewikka
12 kilogramów w miesiąc to może nie, ale 8 spadło bez problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosuję therma cuts drugi tydzień i nic.Nie schudlam nawet kilograma.Sugerowałam się opiniami ale uważam ,że teraz nie są prawdziwe .Dodam,że ćwiczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co kupować coś za 140zł skoro ma skład gorszy niż pierwszy lepszy spalacz w sklepie przy siłownii? Lepiej wydać 34zł i mieć efekty takie same lub lepsze, ale to wasz wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neli 0_0
LUDZIE!!! Zamawiajcie to przez stronę producenta czyli www.thermacuts.pl Nie wiadomo w końcu czy zawsze dostaje się oryginał zamawiając przez inną lub alledrogo. Później nie działa, albo jest 30 zamiast 120.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej według mnie działa slimcea. ale to moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eli 40
Witam biorę therma cuts od 2 tygodni jak na razie bez żadnych efektów:-( ale może po prostu za dużo się obżeram?ale po tym apety poinien się zmnieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia7775
Nie ma się co łudzić że tabletki bez diety i ruchu zadziałają tak jak gwarantuje to producent Therma Cuts. Zazywałam miesiąc i nawet kilograma nie schudłam!!! Szkoda pieniedzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, zapraszam na stronę : Sklep suple.freecart.pl (usunąć spacje z linków Znajdziecie therma cuts Ja polecam Ultra Slim !! Naprawdę działa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienaganna
U mnie przy słabej diecie i jako takiej ilości ćwiczeń, ale trzeba zaznaczyć że nie siedziałam przed telewizorem ubyło mi 9 kilogramów w 3 miesiące, do tego stosowałam jeszcze slimcea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, wzorując sie na moim przypadku moge serdecznie odradzic kupno tych tabletek. Brałam tabletki tak jak jest napisane na opakowaniu, w pierwszym tygodniu mało ćwiczyłam bo byłam ciekawa czy faktycznie bez ćwiczeń a na samych tabletkach, tez mozna schudnąć, tak jak to tutaj wypisują. Niestety w pierwszym tygodniu nie wydarzyło sie nic, w drugim tygodniu ćwiczyłam codziennie takze nic, w trzecim tygodniu ćwiczyłam i stosowałam dietę i tez nic. Na tabletkach thermacuts nie schudłam nawet kilograma i z czystym sumieniem odradzam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka299990
Hej, czy ten therma cuts to naprawde prawda... Bo kiedys w telewizji bylo ze dziewczyna kupila tabletki i umarla spalila sie od srodka troche sie boje cwicze od 2 miesięcy widać rezultaty ale chce wiecej.. jak kupie to po ilu będę widzieć rezultat jak będę ćwiczy i zdrowo się odżywiac? i czy to na pewno bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szału nie ma: 2kg w miesiąc z tym że nie ćwiczyłam i nie zmieniałam diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od jakiegoś czas chciałam stosować tabletki slimca, niestety koleżanka mi odradziła. wymioty nudności, zawroty glowy - to nie dla mnie. moja ciotka pracuje w laboratorium, poiwedziala ze to jest placebo i nic nie daje usmiech.gif dałam sobie spokoj. wzielam sie za cwiczenia i bieganie. efekty byly juz po tygodniu. ciesze sie ze nie wzielam tabletek, bym sobie zdrowie zmarnowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkąd jem tabletki jestem mega szczupła i siedzę cały dzień na kanapce. ważę 40 kg. JEDYNY NEGATYW, MAM ZNISZCZONY ORGANIZM PRZEZ TO SPAMERSKIE GÓÓWNO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelaaajnaaa
Therma cuts używałam z dietą, efektów zero. Dopiero jak zrezygnowałam ze słodyczy, zaczęłam ćwiczyć i stosować dietę Sandruni straciłam na wadze 8 kg. Więcej o tej diecie można przeczytać na tej stronie https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mariolcia
Działa . schudłam 4 kg w miesiąc . Bez diety i ćwiczeń. Jadłem tak jak jadłam. Ograniczylam tylko słodycze. Teraz nie biorę tabletek bo jestem w ciąży . Mam do sprzedania 2 op po 120 tabletek. Zamawialam ze strony producenta. Sprzedam za 220 zl. Jak ktoś chętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×