Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba zołza

therma cuts - działa??

Polecane posty

Gość gość
Hey, nie wiem jak naprawde działa ten preparat, poniewaz nie miała okazji go stosować, ale jak chciecie poczytac troche wiecej na jego temat to mozecie wejsc tutaj: http://www.biotrendy.pl/produkt/thermacuts-spalanie-tluszczu/ maja tam całkiem dobrze opisany ten therma cuts, moze to wam sie akurat przyda przy podejmowaniu jakichkolwiek decyzji, badz rozwiewaniu pewnych watpliwosci, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimo wszystko, polecam jednak konsultację z dietetykiem. Chociażby tutaj: www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. TheramCuts stosowałam przez jakieś trzy miesiące i nie udało mi się schudnąć ani grama! Żałuję, że nie zamówiłam jednego opakowania na próbę tylko od razu wzięłam cały pakiet. Utopiłam prawie 500 zł... Dobrze, że mam osobne konto w banku. Jakby mój mąż to zobaczył.... Ech... Nawet nie chce myśleć, co by to było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się, nie jesteś sama. Też dałam się nabrać na cudowne obietnice producenta. 10 kg w miesiąc... Dobre sobie... Moja waga ani drgnęła! Jestem załamana! Załamana działaniem tego produktu oraz swoją głupotą... Do tej pory nie wiem, jak mogłam się na to nabrać. Desperacja??? Ech... Chyba tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×