Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ola2424

test ciążowy

Polecane posty

wiesz co moze ci wyjsc negatywny a mimo to bedziesz w ciazy .zrob po spodziewanej miesiaczce najlepiej 2 dni lub 3 po.wtedy wyjdzie ci najbardziej wiarygodnie.jesli nie wytrzymasz czekac to idz na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie poniewaz @ powinnam dostac w poN\n a test zrobłam dzisiaj bo nie mogłam wytrzymac i wynik negatywny... ale pytam sie dlatego ze bardzo źle i podejrzanie sie czuje :P bardzo bola i pieka mnie sutki i troszke sie powiekszyły i boli mnie prawy jajnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela z wesela
a czy któraś z Was miała miesiączkę w 1. miesiącu ciąży? jak wyglądała? krew czy skrzepy czy tylko plamienie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi na poczatku wyszedl negatywny potem za tydzien z druga blada kreska.wiec radze ci poczekac .mnie na poczatku bolalo podbrzusze i mialam takie klucia w pochwie co do piersi to nic mnie nie bolaly bol jajnika moze byc tez na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zrobie w dzien spodziewanej @ a jak mi bedzie sie spóźniał to poczekam i zrobie później... nigdy tak nie miałam zeby przed @ bolał mnie jajnik i sutki... mieze sobie tem od 15 dc i cały czas mam 37 C i nie raz 37,2...wiec nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×