Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natala15

Prezenty-kapcie

Polecane posty

Gość Natala15

Mam do was pytanko mam 15 lat W te święta wpadłam na pomysł aby mojej mamie i siostrzce 22 letniej kupic kosmicznie znakomite kapcie Jezeli uda wam sie gdzies wyczaić jakas bombowa aukcje najlepiej na allegro KUP TERAZ do 20 zł prsze o link Chodzi mi o nie takie da dzieci np misie tylko powiedzmy rozowe kudlate wsuwane z oczami albo wygladajace jak krowa widzialam boskie w sklepie normalnie jak lala krowa ale kosztowaly 60 zł a mam sporą rodzine:) Zgóry dziekuje czekam na informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka90
Natalio a nie lepiej kupic poprostu perfumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala15
Nie musza byc kapcie Karinko marze sama o takich a jak kupie je komus napewno sie uciesza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka90
To naprawde narazie nie mam czasu nic znalezc ale moj kuzyn ma sklep w warszawie sa tam bardzo fajne i tanie rzeczy zapytam czy nie ma czegos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek bartek
Natalko swietny pomysl gdzie ty to wymyslilas:D?? Tez taki chce:D Nie mam jednak tyle pieniedzy zeby to kupic mam 4 osoby w rodzinie Ale to niezly jezli ci sie nie otworzy nic wiecej nie znalazlem ale gratuluje pomyslowosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala15
Karinko dziekuje ale z warszawy raczej nie mieszkam kilka godzin dalej chyba ze wysyla poczta ale wole miec sprawdzony sklep;) Bartku(tyle mowi mi twoj pseudonim) dziekuje zasze mam sweitne pomysly kazdy mi to mowi Jestem juz taka i tyle:) A linku nawet nie podales pozdrawiam prosze o sensowne propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×