Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fioletowy widelec

zlecenie napisania pracy

Polecane posty

Gość fzdgxcx
wszystko zależy od tego z czego jest ta praca, jaki temat, od ilości stron, od bibliografii jaka powinna być i co tak naprawdę w pracy ma być ale zapewne powyżej 1 tysiąca w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirson orencz
widelec, to zalezy czy ty piszesz, czy dla ciebie ma byc napisana :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sytuacja wygląda tak. znajoma chce, żeby ktoś jej napisał rozdział. Materiałów jest niecałe 3 skserowanie ksiażki (czytania na dwa dni) po polsku, praca po angielsku. I pytanie, ile za to wziać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liczą od 30 do 50 zł za stronę. Ja pisałam licencjacką policzyłam 750 zł i 900 , za 50 stron.Patrzyłam na sytuację materialną tych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsfds
2 tys zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajoma akurat do biednych nie należy- tylko durne wyrzuty sumienia żeby ze znajomuch nie zdzierać :O Jakbym przysiadła to bym ten rozdział napisała w weekend. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirson orencz
nie wiem, wzielabym pewnie ze 150, 2 stowki. pytanie tylko, czy znajoma oczekuje kolezenskiej znizki;) polecam sie, a co :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirson orencz
chodzi o 1 rozdzial czy cala prace?! 1 rodzial, tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mało mnie interesuje, pewnie oczekuje. Słuchaj, trzeba będzie mi pomóc w sprawdzeniu, bo ja niestety jak tłumaczę z PL na ANG to czasem taki kosmos że nie wiem :D Danny- turlaj, co cię to obchodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzira- rozdział. Materiały dostałam wczoraj, dziś mam się zastanowić czy się podejmę i jutro dać znać za ile. I mam dylemat :O Dziś wieczorem przejrzałabym te materiały, ale waham sie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirson orencz
bierz 200zl, a jak do najbiedniejszych nie nalezy to 250. w koncu to mgr a nie prezentacja materialna. damy rade razem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirson orencz
yyy, maturalna mialo byc:classic_cool: i niestety, danny niestety ma racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może faktycznie się podejmę. W mojej zostało mi zakończenie do napisania-więc jeden dzień, a z tym to myślę że w tydzień bym się wyrobila. Weekend mam wolny, w przyszłym tyg. wolne od środy to może zdąże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirson orencz
widelec, wlasnie, jak twoja obrona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccxxxx
za stronę 150zł spokojnie możesz skasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzirko moja kochana promotorka po raz 16-ty zleca mi poprawienie wniosków w mojej pracy. "Jak już Pani to zrobi to może Pani składać". Tylko że robiłam to już 15 razy i duupa, więc mam termin do złożenia do 30 grudnia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujme to w ten sposob
widelec ----przy pisaniu prac magisterskich nie patrzy sie na sytuacje materialna osoby ! to nie produkt pierwszej potrzeby :) takie robi sie za darmo :) tylko za to ze praca pisana ma byc w innym jezyku wiec 2500 bedzie w sam raz to nie pomoc w pracy gdzie w gre wchodzi napisanie CV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirson orencz
sztuciec, spoko loko, mam przeczucie, ze wrzesien 2010 bedzie twoim miesiacem :classic_cool: :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhjjh
jhjjh, z Tobą to pysdo nie dyskutuję póki stałego nicka nie masz, spie**alaj, narar a z czego znają nasz naród ? Tylko z krytykowania innych i zakompleksienia . No i jeszcze wódka . Taki jest obraz polaczka za granicą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirson orencz
danny turlaj pauke🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujme to w ten sposob
Danny Decoy---zauwazyles ze nie piszesz na temat ? wiec zaladuj beret na top fraglesie i nie gegaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirson orencz
danny, ojj danny, zaraz bedziesz ciagnal pauke modkom, co to by cie znow odblokowali:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widelcu fioletowy
sprobuj wrocic do pierwszej wersji wnioskow w swojej pracy, czesto to dziala przy marudnych promotorach. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×