Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Virginia..

SEKRET.PRAWO PRZYCIĄGANIA

Polecane posty

Gość plumm
Musze przyznac ze czytalam ksiazke i ogladałam film. W wiekszosci przypadków sie sprawdza, zawsze jak czegos sie bałam, i myslalam o tym to to sciagałam na siebie, ostatnio przez rok bałam sie moj chłopak mnie zostawi i ze mnie nie kocha... i zostawił mowiac ze nic do mnie nie czuje. Warto przeczytac badz obejrzec film poniewaz jest w nim wiele prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja o tym wiedzialam
juz jakies 15 lat temu i stosowalam :) Ciesze sie, ze ludzie w koncu zaczynaja sie otwierac na takie duchowe rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumm
i co osiągnełas przez ten czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja o tym wiedzialam
mam auto w jakim sie w myslach zawsze widzialam :) przyjechalo do mnie samo z moim przyszlym mezem hehehe dopiero po czasie sobie to uswiadomilam :) mam mieszkanie o standardzie z moich marzen, to samo z dzieckiem, moja uroda, finansami :) cale zycie zalezy od naszych mysli i ja na kazdym kroku sie o tym przekonuje. Pare niepowodzen tez udalo mi sie na siebie sciagnac niestety. Polecam ksiazki Potega umysli i moc pozytywnego myslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja o tym wiedzialam
"potega umyslu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumm
Ja przeczytałam " sekret" i "klucz do sekretu" oraz obejrzalam film, powiem szczerze ze bardzo wierze w to ze mamy w zyciu to o czym myslimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumm
film w jezyku polskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam na zajęciach kiedyś, po czym nastąpiła dyskusja: wierzyć vs. nie wierzyć. Myślmy racjonalnie :P PS. Część z tych wspaniałych ludzi opowiadających i sekrecie jest aktorami, a nie tymi, za których się podają w filmie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikulkaaaaaa
a ja uwazam ze to prawda, juz niejednokrotnie mi sie to sprawdziło,nawet wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvv
Co za bzdury. Twoim zdaniem ofiary morderstw i pijanych kierowców same są sobie winne? W ten sposób obrażasz ich i ich rodziny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kless
No to przyciagnijcie do siebie beemke nowiutka lub wytypujcie numery na 6 w Lotku, wtedy uwierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie sie tnie
ten film. macie jakąś inną stronę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the secret działa
to prawda strasznie dawno 1szy raz obejrzałam film ale pracowałam z tym pół roku coby sobie najważniejsze rzeczy do głowy wbić ;) podziałało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też podziałało... W tym filmie wiele sie sprawdza... Jak np. wiecznie będziesz jęczeć, że Ci nic w życiu się udaje, to w tym momencie tak będzie! i nic się nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Virginia... masz racje
masa osób tego nie rozumie bo nie chce albo nie wiem są na tyle leniwi i głupi żeby się zmienić...jeśli dzieją się tragedie komuś nie mi oceniać co najwyżej modlić się za tych ludzi życzyć im jak najlepiej albo spróbować pomóc...duchowość to bardzo szerokie pojęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dziala, Kiedy sobie wyobrazam rózne przedmioty po jakims czasie pojawiaja sie w rzeczywistosci.Ostatnio w ramach próby wyobrazilam sobie buty. Wymyslilam jakie maja byc: kolor, fason itd. Zeby bylo trudniej, nawet takie szcególy jak rodzaj zapiecia czy material. Doslownie po kilku dniach widzialam takie buty na wystawie sklepowej. Dodam, ze nigdy wczesniej w tym miejscu nie bylam, przypadek sprawil, ze sie tam akurat znalazlam, wiec malo prawdopodobne, zebym je gdzies wczesniej widziala i zapamietala. Nawet nie wierzylam, ze takie buty istnieja-to byl mój wymysl. A jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikusiku siku sik
up do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se myśle
the secret działa w obie strony cóż jeżeli działał by w jedną tylko tą dobrą życie byłoby zbyt piękne...no i jak wiadomo nasuwają mi się tu myśli rodem ze spiskowej teorii dziejów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wierze
i dziala od 1 chwili :) i mi sie to podoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekret działa zrozumcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było miło ale sie skończyłó
podbijam podbijam podbijam podbijam podbijam podbijam podbijam podbijam podbijam podbijam podbijam podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdfsdfsdfs
Jeden pasażer tupolewa przyciagnął śmierć, a zginęło 96. I co na to "sekret"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polar sun
skad wiesz ze przyciagnal?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłem i ściągnąłem z chomika. Takie bzdety, że chyba trzeba być na haju by uwierzyć w te bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdfsdfsnos
Jesli pragnienie jednego człowieka ma wpływ na innych to cały ten sekret leży. Bo co z tego, że chcesz przyciągnąć bezpieczne lądowanie, skoro siedzący obok ciebie gość swoim strachem przyciągnie katastrofę? Zginiecie oboje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×