Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Virginia..

SEKRET.PRAWO PRZYCIĄGANIA

Polecane posty

Gość gość
To nie czekaj bo sie nie doczekasz. Po co mam sie starać,skoro nie zrozumiałeś tego co napisałam do tej pory,to widocznie ja nie umiem ani tłumaczyć ani przekonywać. Poza tym Twoje nastawienie do tego jest z góry negatywne,a niefajnie jest poświęcić na coś czas,nawet jeśli to tylko jakiś post na forum ( ale żeby dobrze to objaśnić musiałby być długi) a potem przeczytać,że to brednie i że wcale nie uważasz tego za dobrą radę,bo jesteś na nie. Albo,że dalej nie rozumiesz. Na szczeście ja nie musze tego tłumaczyć,bo inni już to zrobili i to o wiele lepiej. Jak Cie to interesuje to wpisz sobie w google prawo przyciągania a pieniądze albo sekret przyciągania pieniędzy i na pewno znajdziesz coś interesującego na ten temat są o tym choćby artykuły i ksiązki,które tak krytykujesz wiec nie ma potrzeby zebym ja sie tak fatygowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysli tworza swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
post z 18:06 byl do gościa z 17:26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiekszosc ludzi ma klapki na oczach wiec negatywnie odbieraja takei filmy i ksiazki jak sekret. Dla nich to niepojete ze za pomoca mysli moga zmienic swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a,i to nie są niestworzone teorie tylko prawdziwe historie z życia ludzi,jak udało im sie zdobyć świetną pracę lub majątek dzięki PP albo opis jak najlepiej zmienić nastawienie,w polsce jest pod tym wzgledem wiele do zrobienia,bo wiekszosc ludzi jest nastawionych na niewolnictwo i życie w ubóstwie. "ale cięzkie to życie w polsce,wina tuska,nigdy nie znajde dobrej pracy" " nie stać mnie na te wakacje,nie moge spac w nocy bo sie boje komornika" i wszystkie te negatywne myśli i wzorce a także i skąpstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasze zycie zalezy od mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli utrzymujesz w swojej głowie,że jesteś biedny,nie masz kasy,nigdy czegoś tam nie będziesz miał,bo za drogie,winisz za wszystko tylko rząd,narzekasz,że jest cięzko no to prawo przyciagania dziala na twoją niekorzyść a to,ze twoja rodzina i znajomi tak samo żyją i narzekają tylko pogarsza sytuację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
calkowita racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec porownaj sobie najbogatszych ludzi tego swiata z samym soba. dzieli was przepasc mentalna. Tylko nie pisz glupot ze oni pewnie mieli znajomosci itp i dlatego zostali miliarderami bo to totalne glupoty powielane przez miliony nieudacznikow. x Nie każ mi niczego porównywać tylko wyjaśnij to co napisałaś i czego jak słusznie zauważyłaś nie rozumiem. Powtarzam żebyś nie musiała szukać: Jak wygląda to OTWIERANIE SIĘ NA PIENIĄDZE i co w tym OTWIERANIU NA PIENIĄDZE sprawia że DOSTAJĄ CIEKAWSZE PROPOZYCJE PRACY. Wyjaśnij mi też jak przez to OTWARCIE SIĘ NA PIENIĄDZE ZDOBYWAJĄ INACZEJ TO CZEGO CHCĄ. Interesuje mnie rzeczowa odpowiedź na zadane pytanie a nie wykręty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie czekaj bo sie nie doczekasz. Po co mam sie starać,skoro nie zrozumiałeś tego co napisałam do tej pory,to widocznie ja nie umiem ani tłumaczyć ani przekonywać. Poza tym Twoje nastawienie do tego jest z góry negatywne,a niefajnie jest poświęcić na coś czas,nawet jeśli to tylko jakiś post na forum ( ale żeby dobrze to objaśnić musiałby być długi) a potem przeczytać,że to brednie i że wcale nie uważasz tego za dobrą radę,bo jesteś na nie. Albo,że dalej nie rozumiesz. x No popatrz jaka pokrętna teoria! Nie zobaczę cudu bo w niego nie wierzę więc szkoda mi tłumaczyć bo to jak rzucanie pereł przed wieprze ;) Moim zdaniem to ty po prostu napitoliłaś garść idiotyzmów z których nie potrafiłabyś wybrnąć i dlatego z taką ,,gracja'' się wycofujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Moim zdaniem to ty po prostu napitoliłaś garść idiotyzmów" x Taka jest twoja wymowka ? przyznaj sie ze nic nie rozumiesz i bedzie ok. Zaraz zacznie sie wyzywanie bo jedno od drugiego jest madrzejsze. Ah wy ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyznaj sie ze nic nie rozumiesz i bedzie ok. x Gdybyś tak przeczytał/a co pisałem wcześniej to byś wiedział/a że wyraźnie zaznaczyłem że tego co cytuję nie rozumiem i proszę o rzeczowe wyjaśnienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zrobisz tak bedziesz mial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PP istnieje naprawdę i działa. Sama to stosuję w życiu, zarówno świadomie jak i nieświadomie. Podam wam przykład PP z mojego życia, akurat nieświadomy ale po prostu tak niesamowity, że w 100% potwierdza to prawo: Kiedyś poszłam z kolegą na spacer, nasza 2 randka. Rozmowa się nie kleiła ;) spacerowalismy po ścieżce koło lasu. Chciałam jakoś przerwać irytującą ciszę, więc zaczełam myśleć nad jakimś tematem i wtedy wpadłam na trochę głupkowaty pomysł, żeby udać, ze znalazłam 4 listną koniczynę. Schyliłam się więc i już miałam powiedzieć coś w stylu "myślałam, że to 4 listna koniczyna, ale jednak pomyłka", ALE w miejscu gdzie się schyliłam naprawdę rosla 4 listna koniczyna!! To bylo po prostu niemożliwe, ale prawdziwe. Nie potrafię wytłumaczyć tego w inny sposób niż w taki, że przyciągnęłam tę koniczynę myślami, wyobraziłam sobie siebie schylającą się po nią i po prostu w jakiś sposób to się spełniło. To było niesamowite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprócz tego chcialam dostać się na pewne studia, wiedziałam, że nie bedzie to łatwe. Wierzyłam jednak święcie, że się dostanę, ba ja bylam tego pewna. Oczami wyobraźni widziałam się w tej szkole ;) miałam mnóstwo komplikacji po drodze, ale jednak spotykałam w tym czasie na swojej drodze ludzi, którzy w jakiś sposób mi pomagali, ze wszystkiego wychodziłam obronną ręką... wszystko szło po mojej myśli, chociaż mialam chwile, że wszystko się waliło i już myślałam , że nie pójdę do tej szkoły. A jednak wszystko się ukladało, po prostu WSZYSTKO. Można powiedzieć, ze mialam szczęście, a może to jednak było PP :) wtedy jeszcze o nim nie wiedzialam. Po prostu tak bardzo chciałam isć do tej szkoły i tak bardzo w to wierzyłam, że cały wrzechświat chyba naprawdę zrobił wszystko, abym tam poszła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka ze nasze mysli kreuja rzeczywistosc. Tylko wiekszosc ludzi nie ma o tym zielonego pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam jakoś przerwać irytującą ciszę, więc zaczełam myśleć nad jakimś tematem i wtedy wpadłam na trochę głupkowaty pomysł, żeby udać, ze znalazłam 4 listną koniczynę. Schyliłam się więc i już miałam powiedzieć coś w stylu "myślałam, że to 4 listna koniczyna, ale jednak pomyłka", ALE w miejscu gdzie się schyliłam naprawdę rosla 4 listna koniczyna!! To bylo po prostu niemożliwe, ale prawdziwe. Nie potrafię wytłumaczyć tego w inny sposób niż w taki, że przyciągnęłam tę koniczynę myślami, wyobraziłam sobie siebie schylającą się po nią i po prostu w jakiś sposób to się spełniło. To było niesamowite x I wtedy nad głową przeleciał wam biały kruk a sowa siedząca na gałęzi pobliskiego drzewa wyciągnęła spod skrzydła okulary i pierwszą część harrego pottera i zaczęła ją czytać ludzkim głosem chociaż nie była to ani wigilia ani nawet zima. Obok na ławce siadł zasłuchany yeti a gajowy urzeczony prozą zaniemówił i przestał strzelać do wiewiórek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostajesz to co bardzo chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"I wtedy nad głową przeleciał wam biały kruk a sowa siedząca na gałęzi pobliskiego drzewa wyciągnęła spod skrzydła okulary i pierwszą część harrego pottera i zaczęła ją czytać ludzkim głosem chociaż nie była to ani wigilia ani nawet zima. Obok na ławce siadł zasłuchany yeti a gajowy urzeczony prozą zaniemówił i przestał strzelać do wiewiórek" x mam pytanie. Jestes debilem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcesz, to nie wierz ;) nie interesuje mnie to. Podałam przykład, wiem, że jest niesamowity i sama uważam, że to nieprawdopodobne, ale cóż przydarzyło mi się :D nie wierzysz, to trudno, nie moj problem. Ja w to wierzę i dzięki temu przyciagnełam już wiele dobrych rzeczy to swojego życia. I jestem szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie. Jestes debilem ? x Skoro tak mnie oceniasz to być może jestem. Chciałbym tylko zobaczyć jak w rzeczowej dyskusji dajesz sobie ze mną radę ;) Może kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcesz, to nie wierz oczko.gif nie interesuje mnie to. Podałam przykład, wiem, że jest niesamowity... x Spośród wielu określeń jakie cisną mi sie na usta NIESAMOWITY nie przyszedł mi nawet do głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka ze prawo przyciagania dziala. Wszystko to co zostalo opisane w filmach takich jak Sekret dziala. kazdy z nas moze osiagnac to czego pragnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Skoro tak mnie oceniasz to być może jestem. Chciałbym tylko zobaczyć jak w rzeczowej dyskusji dajesz sobie ze mną radę oczko.gif Może kiedyś..." x To co wczesniej napisales nazywasz rzeczowa dyskusja ? haha rzeczywiscie jestes debilem. Ale jak chcesz to pytaj. Jesli znam odpowiedz to ci napisze. Analizowalem prawo przyciagania i nie wszystko da sie opisac slowami, a moze po prostu ja sam nie potrafie tego opisac. Najwazniejsze ze Ja sam to czuje. Wtedy nie musze tego opisywac nikomu bo i po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jakie okreslenie, ci przyszło do głowy? jak wytłumaczysz sytuację z koniczyną? słucham ;) sama sie chętnie dowiem co się wtedy stało, proszę o jakieś w miarę racjonalne wytłumaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy to co chcemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"No to jakie okreslenie, ci przyszło do głowy? jak wytłumaczysz sytuację z koniczyną? słucham oczko.gif sama sie chętnie dowiem co się wtedy stało, proszę o jakieś w miarę racjonalne wytłumaczenie " x Nie jestem tym do ktorego skierowalas to pytanie ale Ja odpowiem. Albo swoimi myslami stworzylas tą 4-listna koniczyne albo co bardziej prawdopodobne twoj umysl wiedzial ze tam jest ta 4-listna koniczyna i stworzyl ta mysl na jej temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Analizowalem prawo przyciagania i nie wszystko da sie opisac slowami, a moze po prostu ja sam nie potrafie tego opisac. Najwazniejsze ze Ja sam to czuje. Wtedy nie musze tego opisywac nikomu bo i po co. x I ty mi mówisz że to ja jestem debilem? W jaki więc sposób jeśli nie słowami można cokolwiek opisać? Czujesz to? Czujesz i ja jestem debilem?! ;) Czujesz i dlatego nie jest ci opis potrzebny? ;) Tym bardziej słowny bo słowa nic przecież nie znaczą gdy się czuje ;) Ty to czuciem zapewne opisujesz ;) Albo matematycznie i jeśli tak to machnij mi tutaj zgrabny wzór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daruj sobie bo mnie rozsmieszasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jakie okreslenie, ci przyszło do głowy? x Nie chcesz przeczytać tych określeń ale wspomnę skoro już pytasz że wszystkie odnoszą się do twojej inteligencji ;) Nie dziwi mnie to bo jesteś w końcu płci głupiej ale pewne granice powinny jednak być i myślę że nawet z przedstawicielek swojej płci ty się znacząco wyróżniasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×