Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tak czy inaczej

Czy macie taką osobę która wie o Was wszystko?

Polecane posty

Witam. Tak jak w temacie, czy macie w swoim życiu taką osobę, która wie o Was wszystko, tzn. mówicie jej wszystko, co Was gryzie, co Wam się przytrafiło itd. jeśli tak, to kto to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Tak, mój mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, że ma kto ma jakąś mroczną przeszłość ;), ale raczej każdy ma jakieś mniejsze czy większe grzeszki na swoim koncie, albo przynajmniej niecne myśli? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam takiej osoby o chyba z moją osobowością to jest niemożliwe, są osoby które wiedzą sporo o mnie, czasem myślę że za dużo, choć jakieś wielkie tajemnice to nie są. Nie ufam ludzie aż tak żebym się przed nimi w pełni otwierała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Np. poznałam swego męża przez internet, niby nic takiego, normalna rzecz, ale sporo osób o tym nie wie, ale jakoś nie chciałam tego mówić od razu, bo obawiałam się, że będą głupie komentarze, a później to wiadomo głupio było odkręcać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi bliscy wiedzą wszystko dokładnie, i nawet o moich facetach poznanych przez int. może i im się to nie podoba, ale to moje życie, mówią co myślą i tyle, pomagają jak potrzeba, jak proszę, jak widzą. Mam specyficzny charakter, nie łatwo jest ze mną, bo kryję uczucia, ale dają sobie radę :) Każdemu życzę takich przyjaciół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×