Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak se pytam

dlczego nowe zony decyduja sie na dziecko--------------

Polecane posty

Gość Bobo Vita
Adwokataka powiedziala nam ze nie powinnismy decydowac sie na dziecko,mimo ze poczecie go kosztowalo nas fortune i duzo stresu.Za te slowa(po zlozeniu skargi) stracila czasowe prawo do wykonywania zawodu :D Wiec zastanowcie sie exiary zanim sie odezwiecie. Myasle ze wy nie powninnscie miec dzieci bo poprostu nie doroslyscie do tego zeby byc matkami.Nie zalatwiacie spraw jak dorosle odpowiedzialne kobiety,tylko jak banda talatajstwa ktora mysli ze jak sie bzykla z facetem to juz na zawsze bedzie jej.Antykoncepcja nie boli,gdybyscie nie dawaly tak ochoczo dzis nie bylybyscie rozwodkami osaczonymi bachorami i nie mialybyscie problemu,dlaczego ex che miec rodzine z inna kobieta. Do autorki;Zle napisalas swoj list.Dlatego wywolal taka wojne.Ale jesli naprawde chesz miec odpowiedz na swoj list,to nie szukaj jej na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ to proste
Ja pytam co zrobisz gdy nie daj Boze ojciec twoich dzieci umrze?Bedziesz łazic do MOPSU bo ci sie nalezy??? A dlaczego do MOPS po zasiłek? Po tatusiu dzieci dostaną rentę, a matka też może pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bobovity
22:52 [zgłoś do usunięcia] Bobo Vita Wiesz że jestes idiotką??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobo Vita
ha!!! prawda ubodla i to straszliwie :D :D Chcesz usunac moj post-dobra.Co nie zmieni faktu ze jestes zazdrosna,zalosna exiara ktora nie spi po nocach bo byly ma zone i DZIECI :D :D :D bynajmniej nie z toba :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobovira a ty co robisz
w nocy na kafe?????????????????????? 22:52 [zgłoś do usunięcia] Bobo Vita Antykoncepcja nie boli,gdybyscie nie dawaly tak ochoczo dzis nie bylybyscie rozwodkami osaczonymi bachorami i nie mialybyscie problemu,dlaczego ex che miec rodzine z inna kobieta. 03:08 [zgłoś do usunięcia] Bobo Vita exiara ktora nie spi po nocach bo byly ma zone i DZIECI bynajmniej nie z toba NOOOOOOOOOOOOOOOOO TA, CO ŚPI DOBRZE W NOCY !!!!!! HUHUHUHU I PISZE O 3 NAD RANEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeniu jak mnie wkurzają takie
Ja pytam co zrobisz gdy nie daj Boze ojciec twoich dzieci umrze?Bedziesz łazic do MOPSU bo ci sie nalezy??? A dlaczego do MOPS po zasiłek? Po tatusiu dzieci dostaną rentę, a matka też może pracować. Oczywiście ze matka moze pracować,a według mnie nawet musi.ALe zauważ ze duzy odsetek kobiet tu siedzacy nie pracuje ,utrzymuje sie tylko z alimentów i zasiłkow a ich jedynym celem jest to jak wydoić więcej z ex męża. oczywiście ,ze dzieci to sa koszty,ale..oboje pracujemy po to właśnie by niczego im nie brakowało,by miały zabezpieczoną przyszłość chcemy dziecka poniewaz bardzo sie kochamy .To nie jest tak,ze chcemy sie uwiazać ,bo przecież bycie rodzicem niestety nie daje gwaracja bycia dobrym małżonkiem prawda?Jestem rodzicem i jestem rozwódką wiec równie dobrze może kiedyś mi się scenariusz powtórzyć. Jednak podejme to wyzwanie,bo dziecko to jest szczescie które jest kwintesencja udanego małzenstwa,przynajmniej dla mnie.Nikogo nie oceniam,kazdy ma prawo sobie ułozyc zycie ale nie pozwolę by ktoś np ex zonka dyktowała mi jak mam zyc,bo to po prostu jest niesmaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeniu jak mnie wkurzają takie
w nocy na kafe?????????????????????? 22:52 [zgłoś do usunięcia] Bobo Vita Antykoncepcja nie boli,gdybyscie nie dawaly tak ochoczo dzis nie bylybyscie rozwodkami osaczonymi bachorami i nie mialybyscie problemu,dlaczego ex che miec rodzine z inna kobieta . 03:08 [zgłoś do usunięcia] Bobo Vita exiara ktora nie spi po nocach bo byly ma zone i DZIECI bynajmniej nie z toba NOOOOOOOOOOOOOOOOO TA, CO ŚPI DOBRZE W NOCY !!!!!! HUHUHUHU I PISZE O 3 NAD RANEM. A SKAD WIESZ W JAKIEJ STERFIE CZASOWEJ ONA MIESZKA?HMM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A TO PYTANIE DO KOGO
10:28 [zgłoś do usunięcia] jeniu jak mnie wkurzają takie w nocy na kafe?????????????????????? A SKAD WIESZ W JAKIEJ STERFIE CZASOWEJ ONA MIESZKA?HMM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hAHAHAHAH
03:08 [zgłoś do usunięcia] Bobo Vita exiara ktora nie spi po nocach bo byly ma zone i DZIECI bynajmniej nie z toba NO JA NIE CHCĘ ŻEBY BYŁY MIAŁ ŻONE ZE MNĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjgfcgfxxx
'' Adwokataka powiedziala nam ze nie powinnismy decydowac sie na dziecko,mimo ze poczecie go kosztowalo nas fortune i duzo stresu.Za te slowa(po zlozeniu skargi) stracila czasowe prawo do wykonywania zawodu Wiec zastanowcie sie exiary zanim sie odezwiecie. Myasle ze wy nie powninnscie miec dzieci bo poprostu nie doroslyscie do tego zeby byc matkami.Nie zalatwiacie spraw jak dorosle odpowiedzialne kobiety,tylko jak banda talatajstwa ktora mysli ze jak sie bzykla z facetem to juz na zawsze bedzie jej.Antykoncepcja nie boli,gdybyscie nie dawaly tak ochoczo dzis nie bylybyscie rozwodkami osaczonymi bachorami i nie mialybyscie problemu,dlaczego ex che miec rodzine z inna kobieta. Do autorki;Zle napisalas swoj list.Dlatego wywolal taka wojne.Ale jesli naprawde chesz miec odpowiedz na swoj list,to nie szukaj jej na kafeterii''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjgfcgfxxx
Dlaczego usuwacie jej posty ? Uwazam,ze kazdy ma tu prawo napisac swoje zdanie. Jak mi sie Wasze wypowiedzi nie podobaja to ich nie usuwam. Kazdy ma prawo glosu. Ja zdecydowalam sie na dziecko,bo kocham mojego partnera. Jestem juz po rozwodzie i nie spieszy mi sie do slubu. Slub nie jest gwarancja na szczesliwe zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeniu jak mnie wkurzają takie
[zgłoś do usunięcia] A TO PYTANIE DO KOGO 10:28 [zgłoś do usunięcia] jeniu jak mnie wkurzają takie w nocy na kafe?????????????????????? A SKAD WIESZ W JAKIEJ STERFIE CZASOWEJ ONA MIESZKA?HMM? RADZE CZYTAC ZE ZROZUMIENIEM,TO NIE BOLI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego nowe żony
decyduja sie na dziecko........ no przecież to jasne: bo wydaje im się, że jeśli urodzą, to faceta zatrzymają na zawsze. Zapominają, że "na zawsze" oznacza : dopóki mu się nie znudzi, albo nie pozna kolejnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MASKARA JAKAŚ
A DLACZEGO ZAKŁADASZ ZE TO FACET BYŁ TEN ZŁY??? dlaczego zatem ty masz z nim dziecko,zakładaja c ze jestes ex zoną?Liczyłas że go złapiesz a teraz zaliczyłas twarde lądowanie i na co ci tak głupia hipokryzja?? Moze w ogóle nie rozmnażajmy sie bo po co facet to i tak swinia i cie zostawi czy ci sie podoba czy nie a wszystkie baby to od razu do nieba pójda bo sa takie swięte i ogolnie nie zdradzają no przykładne matki polki:P BRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvgfdbgbfb
zwykla zazdrosc i nic wiecej. Jak ex bedzie mial nowe dziecko to on o bedzie mialo szczescilwa rodzine i wszystko czego potrzebuje a to pierwsze nei i tego exsiary nie moga przezyc i dlatego tyle jadu w nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za suka
fvgfdbgbfb zwykla zazdrosc i nic wiecej. Jak ex bedzie mial nowe dziecko to on o bedzie mialo szczescilwa rodzine i wszystko czego potrzebuje a to pierwsze nei i tego exsiary nie moga przezyc i dlatego tyle jadu w nich A ty bys suko przezyla ze inne dziecko jest nieszczesliwe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeniu jak mnie wkurzają takie
jestescie niesamowite,na prawdę.Moze pora wziać sie za swoje zycie a nie tkwic w przesłosci i pluc jadem na około.?? Poza tym wszytkie ex beda kiedys next i co wtedy??Poglad sie zmieni czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwe to jesteście wy
"A ty bys suko przezyla ze inne dziecko jest nieszczesliwe!!!!" Nieszczęśliwe to jesteście wy eksy i to wy unieszczęśliwiacie swoje dzieci swoim zachowaniem. Robicie z tych dzieci ofiary losu i zaszczepiacie im swoja nienawiść do byłego męża, żeby było wam raźniej w tym nieszczęściu. W głowie wam się nie mieści, że dziecko mogłoby mieć bardzo dobre relacje z własnym ojcem, a już nie potraficie dopuścić do siebie myśli, że wasze dziecko mogłoby zaakceptować nowe rodzeństwo. Dlatego też sączycie dzieciom do ucha: tatuś ma nową żonę, i nowe dzieci a was już nie kocha! Istne pranie mózgu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgtgtrrtg
sama jestes suka i to widac na odleglosc. Ja nie unieszczesliwiam wlasnego dziecka tylko ty to robisz a ze masz klapki na oczach to tego nie widzisz a szkoda. ZAL mi ciebie bo jestes zwykla marna kreatura od ktorej kazdy facet ucieka na kilometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekkkkkkkkkkkkkkkkk
ale tu dziwkami zalatuje...szok. moj syn jest po zrowodzie ale bron go panie przed takimi wywlokami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego nowe żony
zachowują się tutaj tak nieelegancko? Ubliżają, obrażają i używają słownictwa jakby z rynsztoka? A później chcecie żeby was szanować i tolerować? Jak sie naczytam tychw aszych wypowiedzi, to oczywiscie że boję się oddawać dziecko na weekend do ojca, żeby nie nabrało takich manier. Muszę te wasze wypowiedzi pokazać swojemu eks, niech wie co jego "dama" prawdopodobnie mówi za jego plecami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgvdfvsdfvdsv
przestan siebie usprawiedliwiac bo jak twoj ex zobaczy co ty piszesz i wszystkie ex tutaj na kafe to nawet nie bedzie chcial miec z dzieckiem twoim nic do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwie łapki
"Myasle ze wy nie powninnscie miec dzieci bo poprostu nie doroslyscie do tego zeby byc matkami.Nie zalatwiacie spraw jak dorosle odpowiedzialne kobiety,tylko jak banda talatajstwa ktora mysli ze jak sie bzykla z facetem to juz na zawsze bedzie jej.Antykoncepcja nie boli,gdybyscie nie dawaly tak ochoczo dzis nie bylybyscie rozwodkami osaczonymi bachorami i nie mialybyscie problemu,dlaczego ex che miec rodzine z inna kobieta." Nie dość, że głupiutki ten tekst to jeszcze chamski i bezczelny... Moja "droga" - one się nie "bzykały z facetem" tylko były z nim w związku małżeńskim, a w takich związkach, czy to pierwszych, czy kolejnych, dzieci się pojawiają i jest to naturalne. Któraś next tu napisała, że chce mieć dziecko z ukochanym mężczyzną... Podobnie jak jego była żona kiedyś wcześniej... Czy tak trudno jest ci się pogodzić z faktem, że ten twój skarb kiedyś kochał inną kobietę i był przez nią kochany, więc zdecydowali się na dziecko czy na dzieci? "Gdybyście nie dawały tak ochoczo..." ależ seks to bardzo ważny element w związku dwojga ludzi, nie wiesz o tym?;-) Kobieta która kocha, "daje" ochoczo a jeśli tego nie robi, to właśnie dlatego zostaje rozwódką;-) O i jeszcze jedno...Rozwódki nie są "osaczone bachorami" tylko po prostu mają dzieci z byłymi mężami. Niektórym nowym żonom bardzo trudno przyjąć do wiadomości że ten ich facet najczęściej nie był zmuszony do małżeństwa, tylko kiedyś kochał swoją ex i chciał z nią być, dzielić życie i mieć dzieci. A że potem mu się (albo im obojgu) odmieniło.,.. no cóż, zdarza się...( nie tylko w przypadku pierwszego małżeństwa :-P) Jak widać, masz rację pisząc , że "prawda boli"... Ciebie też:-D "Co nie zmieni faktu ze jestes zazdrosna,zalosna exiara ktora nie spi po nocach bo byly ma zone i DZIECI bynajmniej nie z toba" A gdyby nawet, to co w tym dziwnego? Gdybyś kochała jakiegoś mężczyznę a on by wybrał inną, to nie byłabyś zazdrosna? Nie bolał by cię fakt, że ojciec waszych dzieci poświęca większość czasu "nowym" dzieciom a WASZE (a nie exżony o czym "nowe" tak ochoczo zapominają) dzieci są traktowane gorzej? Cyborgiem jesteś czy co, że nie potrafisz sobie wyobrazić tego, że ktoś może żywić NORMALNE ludzkie uczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwie łapki
"przestan siebie usprawiedliwiac bo jak twoj ex zobaczy co ty piszesz i wszystkie ex tutaj na kafe to nawet nie bedzie chcial miec z dzieckiem twoim nic do czynienia. " "Twoim"? A jak to możliwe, że tylko jej? Sama sobie to dziecko zrobiła czy jak;-D To jakaś ciekawostka biologiczna:-D Kolejna sfrustrowana paniena która wypiera prawdę, że dzieci jej obecnego to też jego dzieci a nie tylko "dzieci ex"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drffffffffffffffffffffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej to
zając sie liczeniem własnych dzieci, a nie byc materacem ex lub next. wyliczanie które jest wazniejsze jakos niezbyt dobrze ocenia ani ex ani next. Zastanówcie sie panie ex jak to o was swiadczy skoro zadajacie tak infantylne pytanie a wy panie next zastanówcie sie jak o was swiadczy wyliczanie dzieci ex. tak troche wiecej kultury, szacunku i tej skromnej cechy ,która nie ujawnia sie tutaj zbyt mocno- rozumne myslenie drogie panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotekote
zdecydowalismy sie na dziecko zeby placic mniejsze alimenty. Dwie lapki czytam twoje posty i musze plakac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do powyzejjjj
Gratuluje pomysłu:O Skad sie biora takie głupie dziwy????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotekote
....z pazernosci ex ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do powyzejjjj
pazerna to jak widze ty jestes, swoim postepowaniem własnie to udowodniłas, poziom minusowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×