Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość BINAAA

14 LAT SYN - PALI PAPIEROSY ! POMOCY !!!!

Polecane posty

"musisz robic awantury to wazne" wez sie ogarnij, bo gadasz od rzeczy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BINAAA
NIE.... jest takie przyslowie :) tylko spokoj moze nas uratowac :):):) a jak mozna zlamac haslo do gg ? i czy wogole robic to noooo oczywiscie po kryjomu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup mu paczke mocnych posadz przy stole i nech pali calutka paczke jak zrob sie fioletowy zadzwon po pogotowie serio pisze bo to działa...obrzydzi go przynajmniej na jakis czas tylko chocby cie błagał nie popuszczaj niech pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdasdsad
zainstaluj sobie na kompie jakiegos keyloggera, bedziesz miala pod hasłem wszystko wypisane dokladnie to co bylo pisane na klawiaturze i klikane i napisane do jakiej aplikacji on to pisał, a jak chcesz haslo gg to łamacz haseł GG to ci zrobi, tylko ze to wieksze prawdopodobienstwo ze wykryje ci mlody to, bo wejdziesz mu na konto a tu wiadomosc dojdzie od kolegi i dupa, bo on bedzie mial ja w archiwum a jej nigdy nie czytal, i jak sie na tym zlapie to bedzie wiedzial ocb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeee
Nie rozumiem o co chodzi z tym GG .. chyba ma chłopak prawo do prywatności, hm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczka to przesada mój kolega wymiotował już po trzcim papierosie zapalonym przy ojcu - oczywiście z zaciąganiem. Pomogło, nie pali. Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rozmawaiałam z córkami
o papierosach już od dawna bo wiem, że ich koleżanki już palą i chciałabym żeby one umiały odmówić. Mam dwie córki 10 i 12 lat u tej starszej w klasie już palą i co zadziwiające że nie chłopcy a właśnie dziewczynki. Mówilam im o wszystkich skutkach ubocznych palenia ożółtych żebach, brzydkiej cerze, słabych własach i paznokciach, o smrodzie a także o tym, że zatrzymuje się wzrost i nie rosną piersi - to chyba największe wrażenie na nich zrobiło. Nie wiem czy to pomoże bo niestety mój mąż pali i wogole wielu ludzi w naszym towarzystwie, także dziewczyny mają na codzień kontakt z palaczami. Ja sama paliłam kilka lat i jak pamiętam właśnie w wieku 13, 14 lat był ten pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BINAAA
Kurcze....... nie mam sumienia z tym GG !!! na razie nic wiecej nie bede robic,chyba ze mi zacznie bardziej podpadac :) ale wiecie coooooo...... dzisiaj rozmawialam z mama kolegi-syna. I ona mowila ze czyta sms synowi jak spi w nocy! i duuuuzo sie dowiaduje przez to :) i ostatnio tam pisalo,ze maj sie bic po szkole !!!! SZOK !!!! moj syn z innym kolega..... i to chyba o dziewczyne JEZU malo nie zemdlalam !!! podpytywalam go ,ale on nie wygladal na takiego zeby mial sie bic ,albo zeby sie bil. musze go obserwowac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BINAAA
hmmmmm,,,, sama nie wiem co sie z nim dzieje ??? wiem tylko,ze ma nowych kolegow. ostatnio sie dowiedzialam.jeden nosi do szkoly codziennie po 100-200 zl...... i kupuja se glupoty rozne. .....jak pytalam syna o to powiedzial,ze on sie z nim az tak nie koleguje . oooo rety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy zalozyc konto gg i wejsc przez moj komputer tak po plikach i skopjowac plik archiwe i wkleic do swojego konta. wtedy jak odpalimy swoje gg w archiwum beda wszystkie rozmowy syna. proste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj komputer -> np dysk c(tam gdzie jest zainstalowane gg) -> documents and settings - > Gadu - Gadu -> wejsc w konto syna i stamtad skopjowac plik "archives" potem wejsc w swoje konto tak jak napisalam wyzej i usunac plik archives i wkleic ten od syna a potem zwyczajnie wejsc na swoje gg i wejsc w archiwum i bedzie na naszym koncie cale archiwum syna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggooossiaaa
powiedz mu, ze od tego mu penis nie urośnie, na bank zadziała, jak mój młodszy brat jak miał jakieś 16 lat chciał zacząć brać sterydy to tak mu z siostrą powiedziałyśmy i podziałało, a pyzatym to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakichkolwiek kroków nie podejmiesz - nie przestanie. prędzej namówi go do tego jego dziewczyna, niż Ty, taka przykra prawda. jeśli chcesz go oduczyć palenia jest jedno, co możesz zrobić. każ mu zjeść papierosa, albo dwa. mówię poważnie, będziesz pewna, że nie tknie. nic innego niestety nie poradzisz. albo podejmiesz te dość odważne kroki, ratując mu zdrowie, albo możesz zapomnieć, że on z tym skończy. żadnymi argumentami go nie przekonasz, a koledzy poczęstują nawet jak nie dostanie pieniędzy od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszym zdaniu zaprzeczyłam sama sobie. 🖐️ chociaż, usprawiedliwię się tym, iż jestem prawie pewna, że autorka takich kroków, o jakich mówiłam nie podejmie. tym samym, jakiekolwiek podejmie (czyli następuje automatyczne wykluczenie tych zaproponowanych przeze mnie) - syn nie przestanie. jak nie rozumiecie, to uznajcie żem gópja i nie zwracajcie uwagi na moje przewinienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicolka.....
Ja mam leprzy sposob ;) Wysyp z papierosa troche tytoniu wsadz tam wlosy (np ze szczotki jak sie bedziesz czesac) lub obciete paznokcie a nastepnie zasyp tytoniem. Daj mu takiego papierosa i kaz do konca wypalic. Uwiez mi palilam przez 8 lat. Nic do mnie nie docieralo jak mi mowili bym rzucila. Dopiero ten durny zart znajomych spowodowal ze dostalam takiego obrzydzenia do fajek ze szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kok
Moim zdaniem on będzie palił więcej jak będzie bardziej zderwowany bicie nic nie pomoże tylko się zrazi do was ten pomysł z fajką też nie wypali bo nie będzie b rał od nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzyOnPokocha?
Nie wiem czy Twój syn nadal pali, ale to taki wiek... Poszukaj jakiś stronek ze zdjęciami raka płuc i innymi które pokazuja ich szkodliwość i to jakie nikotyna sieje spustoszenie w organizmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każ mu palić jeden za drugim aż zwymiotuje i zrobi mu się słabo. wątpie zeby po czymś takim popatrzył na papierosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeedSmoker
A moze ktos mu grozil pobiciem i musial ? !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeedSmoker
husky@ troche prywatnosci trzeba by bylo nie ja by cale archives usunalem i shackowalem konto gg wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem ze to okropne ale moi sta
moi starzy kazali ma na raz wypalic cala paczke fajek przy nich,porzyga sie na pewno,ale dostanie takiego wstretu,ze juz nie zapali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokaż mu zdjęcia płuc palaczy - w wyszukiwarce google. Powiedz, że już od jednego wdechu nikotyny można dostać raka płuc - to prawda, poczytajcie sobie w literaturze medycznej etc. Co tam jeszcze... Od tego jest trądzik. Pokaż mu zdjęcia silnego trądziku, też w googlach. Zdjęcia żółtych zębów. Na nastolatków najbardziej oddziałują dziś obrazki, żyjemy w czasach reklamy, obrazków, animacji itd. Kultu piękna. Nikt nie chce być przecież brzydki, mieć brzydką cerę i zęby. Powinno zadziałać. Przeczytaj mu skład papierosów, powiedz, że w nich znajduje sie m.in. gaz pruski, którym zagazowywano Żydów w Auschwitz i w tym celu został on wynaleziony. Że w papierosach są składniki, które znajdzie się normalnie w trutkach na szczury. Szczury to jedne z niewielu organizmów żywych, które potrafią przeżyć promieniowanie i wielkie zanieczyszczenie. O czymś to więc świadczy... Zszokuj go. Przestrasz konsekwencjami. Pokaż fakty, nie wystarczy sama mowa. Obrazki zadziałają na bank. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuhwa topic z 2009, po chooy odświeżacie takie starocie :-O Człowiek się produkuje na marne. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A sama palisz droga mamyśko?
Jeśli palisz, to jakie masz prawo wymagać abstynencji od dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za szurnięta, nadopiekuńcza matka. Zwariowałaś do reszty by wpaść na pomysł grzebania w jego GG? Do tego te groźby zabrania telefonu na który ON SAM odkładał pieniądze. Może i nie zarobione, ale odłożone! Obrzydzisz mu palenie, a i tak może umrzeć nie na raka płuc, a przez pijanego kierowcę, a nawet jeśli dożyje swych sędziwych dni nie zdziw się jak na starość ubezwłasnowolni cię w zemście i wpakuje do domu starców. Pomylona dyktatorka :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdsad
Kup mu 1 paczke fajkek niech pali przy tobie po 5 sie z rzyga i odechce się gówniarzowi palić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×