Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość BINAAA

14 LAT SYN - PALI PAPIEROSY ! POMOCY !!!!

Polecane posty

Gość łuojciec
ja pale :) moj syn takze i nie widze problemu niekiedy go czestuje a ma chłopak 12 lat :) mam w******* na to co robi :) po prostu najlepszy tata na swiecie jestem:) mowi mi to kiedy chce na papierosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oskar90
a h*j wam w d**y. ja mam teraz 14 lat i pale po kryjomu że stara nie wie, psikam sie perfumami i g***o wie co robie poza domem i z kim. kobieto daruj se takie tematy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi to mówić,ale niestety argumenty które zostały tu podane,aby dziecku wbić do głowy,żeby nie paliło jest bez sensu! Dzieciaki nawet palą przez klamerki lub patyki aby rece nie śmierdziały.. to może wydawać się śmieszne,ale do szkoły tez zabierają perfumy i szczoteczki do zębów.. spotkałam już się z takimi dziećmi! Niestety to okres dojrzewania i chce się również przypodobac rówieśnikom,aby nie być gorszym. Nawet jeżeli nie dostanie pieniędzy,a ktoś z towarzystwa będzie miał papierosy równie dobrze może się poczęstować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli nie potrafisz sama pomoc synowi, zeby przestal palic to nalezy zabrac go do specjalisty, moze na zajecia grupowe, aby pozbyl sie nalogu dzieki metody allena carra www.allen-carr.pl/ ? Sprawdz szczegoly i idz z nim tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wystraszysz go postraszyc chorobami, to nie jest argument trafiajacy do nastolatka, serio. finansami tez moze byc ciezko, ale juz lepiej... pokaz mu ile zarabia przecietny kowalski, ile kosztuje utrzymanie, ile kosztuje wypalanie paczki dziennie i niech sie zastanowi. Chociaz jak zaczaldopieropalic toci powie ze paczke toon tydzien pali... uswiadommu ze kazdy palacz ktory teraz pali 20 papierosow na dobe kiedys wypalal 2. Mozesz mu tez powiedzie ze jestes rozczarowana i myslalas ze jest madrzejszy. Lanie, awantury, strachy na lachy... nic to nie da. Zaczelam palic w wieku 9 lat, dzis mam 29 i ciagle pale. udalo mi sie rzucic 2 razy... na pol roku i potem znowu dymek... to okropny nalog, ktorego pozbyc sie ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
allen... beznadzieja, to nie dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech Pani zapali razem z nim. Wtedy on poczuje się zatwierdzony i przestanie palić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 14 lat i sobię zapale 1papierosa na pół roku xD np na sylwka uważam że trzeba korzystać z życia moje zdrowie psychiczne jest na wysokim poziomie bo jestem szczęśliwy fizyczne też nawet zgubiłem się w internecie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raczej nie zrozumie do póki sam nie stwierdzi, że nie powinien. Awantury nic nie dadzą, więc trzeba użyć takiej argumentacji, która nie tyle co go przekona, co pomoże jemu wyciągnąć własne wnioski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×