Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dubbing z Wroclawia

14 letnia corka i znaleziona u niej prezerwatywa...czy to co s oznacza?

Polecane posty

Gość Dubbing z Wroclawia

Sprzatalam jej szuflady w biurku i znalazlam. Paczka w ktorej byla juz tylko 1. Rozmawialam z nia o sexie wiele razy, wie jak sie zabezpieczac, itd... ale teraz mi rece opadly- przeciez on ma DOPIERO 14 LAT!Fakt ze jest ladnie zbudowana, wysoka, ma pelny biust ale to preciez 2 gimnazjum. I ma takie dobre stopnie. Co poradzic/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesz sie ze wie co to prezerwatywa :D a czemu ty jej szuflady sprzątasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawka
ja w jej wieku nie wiedziałam co i jak a teraz dzieci już uprawiają seks... masakra ps. porozmawiaj z nią... My Ci tu na forum nic nie pomożemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowca prezydenta
polka czytam cie od czasu do czasu fajna laska jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatełe
to znaczy że zjesz mojego stolza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje
Bylbym tez w szoku ale i rowniez dumny ,ze sie zabezpiecza !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfd
a może to ciekawość? kupiła albo dostała od koleżanki, była ciekawa wytrzymałości, przekula dlugopisem i wyrzuciła... a druga została bo była gratis :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dubbing z Wroclawia
Ufff wszystko sie wyjasnilo, dzieki wszystkim za powazne odpowiedzi. W powaznej rozmowie, przyznala sie, ze robila koledze lodzika. A w gumie dlatego, zeby sie nie pobrudzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I ma takie dobre stopnie.
Dobry text :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaliiinnkaka
szczerze mówiąc to jest straszne ! straszne ! przecież to dziecko małe jeszcze jest ! ja nie rozumiem co spowodowało to ze małe dziecko zabiera sie do sexu ! Czasu nie cofniesz... musisz sie z tym pogodzić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,wcale bym sie nie zdziwila...moj 15 letni brat mial w domu wojne ostatnio - jego kolezanki z klasy przysylaly mu zdjecia w staniku,w majtkach,albo w samych rajstopach z rozkraczonymi nogami...Swiat na glowie staje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa, wszytko sie wyjasnilo?? ja pierdole, jakas niezle pojebana musisz byc jesli dla ciebie lodzik w wieku 14 lat to ,,uff'', cos, jaka matka taka corka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku przeicież nie trzeba nie wiadomo jakiej inteligencji, żeby domyślić się, że ten kto pisze, że się wyjaśniło wszystko to podszyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dubbing z Wroclawia
Hej, to jeszcze raz ja. No wlasnie to wcale nie jest podszyw. Ja naprawde jestem bardzo tolerancyjna i to moje "uff" bylo szczere. Mam pewnosc, ze moja corka nie jest i na razie nie bedzie w ciazy. A to ze interesuje sie chlopcami? No coz, kiedys musi zaczac. Sama rok temu jej mowilam co moze, a czego nie moze i jestem szczesliwa ze moja coreczka jest taka odpowiedzialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.tnij.org/lovestory2009
zainteresuj sie dogłębniej tą prezerwatywą bo z racji wieku córki sprawą może sie zainteresowac prokurator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sex jest dla tych co sa w stanie samodzielnie utrzymac bachora. i tylko dla tych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może teraz Ty bądź odpowiedzialna i zbierz ja do gina, żeby ją przebadał czy wszystko ok i może tabsy jej zapisze. jak na gumki zbraknie kasy,będzie zabezpieczona i w ciąże nie zajdzie!!! do książek ją gnaj a nie za lodzika się bierze!!! co za gówniarstwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×