Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak z ta glowka

3,5 miesiąca i jeszcze nie dźwiga główki! jak było u Waszych dzieci?

Polecane posty

Gość jak z ta glowka

moja córeczka ma już prawie 3,5 miesiąca i jak podciągam ją za ręce to nie dźwiga wogóle głowki :( jak było u Waszych dzieci?? a może znacie jakieś ćwiczenia, po których będzie lepiej, wzmocni mięśnie odpowiadające za utrzymywanie głłowki? z góry dziękuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kładz ja jak najwiecej na brzuszku Moj synek długo nie dzwigal głowki ale miał wzmożone napiecie miesniowe ,wszystko robił z opożnieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajka
moj synek szybko podnosił głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak z ta glowka
leżąć na brzuszku bardzo ładnie podnosi glówkę, jednak biorąc ja za rączki, wogóle nie dzwiga jej, głowka wisi jej w tyle, nie wiem co robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co pediatra na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co pediatra na to
najlepiej udać się do lekarza, tutaj na forum nikt ci nie pomoże bo każde dziecko rozwija się inaczej.To może być problem z napięciem mięśniowym,choć wcale nie musi.Lekarz na każdej wizycie bada dziecko i pewnie zauważyłby nieprawidłowości, tylko właśnie do tego lekarza trzeba się udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfghjhhhhh
U nas było tak samo :) Nie marw się... mój syn po prostu wszystko robił później. Siedział samodzielnie mając 8m-cy, a teraz ma rok i chodzi, ale TYLKO przy meblach, sam nie, a niby też już powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj ma co prawda prawie 3 miesiace i juz od ponad 2 tygodni samodzielnie trzyma i dzwiga glowke, ale on jest duzy i bardzo silny (rowniez duzy sie urodzil), a ty sie nie martw, bo dzieci rozwijaja sie roznym tempem. Kladz ja jak najwiecej na brzuszku, u siebie na brzuchu (rowniez brzuszkiem do ciebie) i nos ja tak, jakbys robila "samolot". To sa w sumie wszystkie cwiczenia, ktore znam, zeby cwiczyc miesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×