Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebująca samotna

Jestem samotna, potrzebuje miłości czułości, chcę móc dbać o kogoś

Polecane posty

Gość oczy tej małej jak dwa błękity
a wiesz ze raz bylam sama, i zajelam sie porzuconym zwierzeciem- siedzial u mnie kot na smietniku, spal pod schodami w schowku i byl glodny, wtedy darl morde, jakby go darli ze skory- miaullllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll😭 potem coraz ciszej , ciszej, az szukalam szczotki pod schodami i zobaczylam kociaka taki ze 4 miesiace bialy i czarnobury- 4 kolorki, bo jakis pomarancz mial tez na pysku, mowie kotka, glodna jestes? 😭 miaullllllllllllllllllllllll dwa ziemniaki i kromka chleba, a potem juz na rosolku, bo kaszlal:) sprytna byla bestia, wychodzil tylko do mnie, jak papierosy wyczul- bal sie obcych, rodzice byli zli i zalatwili mu dom u cioci teraz chyba czy po tej pokucie Bóg jak na zlosc dal mu 12 kila nadwagi i kwadratowy kot jest bez sterydów i wlascicieli ktorzy mu cieple mleczko gotuja o 7 rano, a sami przez to herbate pija dopiero w pracy:Poddalam te paskude za miesiac, uratowal mi dupe- bo rzucil mnie chlopak, :) jadl mi z rąk chleb:) a teras whiskasy i tylko drobiowe:) wieprzowiny nie ruszy pelkna dupa ale jak glodny to po staremu 😭 miaulllllllll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest jakieś takie
A ja chciałabym być sama i nie musieć nikogo obsługiwać, o nikogo dbać i po nikim sprzątać. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×