Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

yelllow

15 kg w dół!

Polecane posty

Gość koleeeeeeettttaa
sorry dziewczynki nie chciało mi się logować :D eh powiem wam ze u mnie tez nieciekawie... dlaczego umiem wytrzymać długo, a jak poznym wieczorem zacznie mi sie chcieć jesc co popadnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleeeeettttta - wiem co czujesz ja mam tak samo ;/ przez to a wieczor zawsze cos robie czy to ogladal film czy cos... no i tu znowu polecam herbatke z pokrzywy!! ja nie czuje po niej az tak glodu:)... ja po sniadaniu - dzis bulka pszenna(niestety) z serem almette i pomidorem, jakies 200kcal mam nadzieje:P.... no ale na jeden rarytas w ciagu dnia mozna sobie pozwolic:D... ok dziewczyny, milego dnia,ja zajrze popoludniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem :P co prawda nie na diecie no ale jak tu tak zaglądam to moja motywacja powoli zaczyna znowu rosnąć :D a wam jak idzie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w miare, wlasnie szukam jakis dietetycznych przepisow bo niestety ale mi samej pomysly sie koncza;/:(... co do diety ok rano bulka pszenna z serkiem i pomidorem potem duze jablko na obiad dwa jajka i reszta, doslownie szklanka mojej zupy ogorkowej podwieczorek dwie mandarynki i na kolacje 250ml jogurtu czerwona pomarancza:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie macie tak że w sumie jecie mało warzyw?:P bo ja odnosiłam takie wrażenie będąc na diecie i teraz zresztą też:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm, na to raczej na obiadek jem same warzywka:).... no i na koalcje jak przesadze w dzien to tylko ogorka albo surowa marchewke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jutro koncze kopenhaska wazylam sie wczoraj -5 kg w sumie fajnie tylko prawie nie widac bo jeszcze duzo do zrzucenia ale jutro na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) slodycz84 podziwiam! ja nigdy nie wytrwalam na takiej diecie do końca:P gruba_Nadia nie martw sie, w wekendy zawsze jest tu mniejszy ruch :P ale ja jesteeeem :D i mam dobrą wiadomość, od jutra zaczynam od nowa bo mam dość mojego obżarstwa, przejrzałam na oczy w koncu :P macie jakieś plany na dzisiaj? jakieś imprezy ostatkowe? :) ja to najchętniej zaszyłabym się pod kocem oglądając mam talent a potem 'z ust do ust' i jadła coś dobrego :P kompletnie mi się nie chce imprezować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ja dzisiaj dluuugi spacerek z moim lubym i potem basenik moze :).... sniadanko wlasnie niedawno zjadlam 3 kromki wasa z szyneczka pomidorkiem i ogorkiem;d do tego kawka z mleczkiem, za jakas godzinke zjem sobie jabluszko:)... mysle co by tu na obiad moze piers podsmazona na lyzce oliwy i zalana pomidorkami:)...zrobi sie pyszny sosik:D... yelllow- ciesze sie:D czulam sie taka samotna:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej też bym sobie chętnie poszła na długi spacer z jakimś wysokim niebieskookim brunetem mmmm... no ale ok już wracam na ziemie bo sie za bardzo rozmarzyłam:P ehh zastanawiam się co by tu zacząć ćwiczyć, może wy znacie jakieś fajne ćwiczenia na brzuch? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koletttttttttttta
hej dziewczynki, u mnie ciezko... eh ostatki. i jak tu nie wypić i nie zjeść :/ jutro bede miec kaca moralnego... no niestety :( od poniedzialku wezme sie bardziej... buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co moja koleżanka ma taki sprzęt i hmm w ogóle z niego nie korzysta :D ja znając siebie pewnie też bym go postawiła w kącie, bo tak samo zrobiłam z rowerkiem stacjonarnym:P w ogóle z niego nie korzystam praktycznie:D także hmm bardziej będę szukać na necie jakiegoś zestawu ćwiczeń po prostu, to się może prędzej zmotywuję :) koletttttttttttta nie martw sie, wszystko jest do naprawienia :) ja np teraz zrobiłam sobie kilka dni luzu i mam mega kaca moralnego (przezobzarstwo:o ), stąd też od jutra wracam do diety :D także KOKODŻAMBO I DO PRZODU!!!!!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie chyba wszyskich dopadl kryzys - u mnie dieta ok ale wczoraj zjadlam wieczorem cos co uwielbiam! te przeciery dla dzieci jablko-gruszka 57kcal i wypilam sok pomaranczowy 150kcal;/.. i to na sama noc!:/ no ale coz dzis wracam i rano pozno wstalam wiec zjadlam banana na zapchanie i mandarynke :)... niedlugo bede miala obiad, znalazlam wczoraj w sklepie w sloikach 3 golabki w sosie pomidorowym!!... 100g - 101kcal , a tak wiecej niz polowe nie zjem, mysle zjesc jednego i do tego groszek z marcheweczka :).... wczoraj rowniez cwiczen nie bylo, ajjj tam.... cos czuje ze wszystkie weekendy takie beda:D.... yellow a ty jak tam, juz na diecie z powrotem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak ja już na diecie spowrotem :) wstałam dosłownie pół h temu także dzisiaj też niewiele zjem :P ale masakra, te kilka ostatnich dni to po prostu.. ehh szkoda gadać, powiem tylko tyle że nie zdziwie się jeśli na jutrzejszym ważeniu okaże się że mam taką samą wagę jak 3 tygodnie temu :o (a po 2 tygodniach schudłam już ponad 2 kg :o ) no ale trudno.. człowiek uczy się na błędach :) a dzisiaj taki ładny dzień, pasowałoby na jakiś spacer pójść co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no :) ja nie na spacer ale jade sobie na basenik troszke poplywac:).... fajnie ze juz wrocilas na diete:).. ja wlasnie lece sobie podgrzac golabki i groszek z marchewka, potem jade do babci, odezwe sie jak wroce:)... muaaaa:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kad
Hej :) chwilke mnie tu nie bylo.. ja tez poleglam ehhe ostatki itp. ale nie zalamuje sie ogolnie schudlam bo wczoraj rano mialam 54kg na wadze jednak zjadlam duzooo i nie ograniczalam sie wcale wiec bedzie znowu tak samo :( od poniedzialku bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kad 🖐️ :) a tak w ogóle to ile masz do zrzucenia? :) w sumie to dość pocieszające że nie tylko ja zbłądziłam heh:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz od babuni:P... bylo ciasto itp itd ale sie powstrzymalam:D... dzis sie zwazylam z ciekawosci, wrecz nie moglam sie powstrzymac, i z 74 spadlo na 72.5, mam nadzieje ze do wtorku, gdzie bedzie rowno tydzien spadne te pol kilo jeszcze:D.... no nic, uciekam na basen :P... dzis mam w planach 30 dlugosci basenu :D pa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim :) nie wiem jak u was, ale u mnie jest taka fajna pogoda że aż żyć się chce :D co do wagi, to tak jak przypuszczałam troszke zaprzepaściłam dobry wynik, bo 3 tygodnie temu liczyłam na to że będę dzisiaj ważyć 78 kg, noi byłam na dobrej drodze ale cóż.. no nic mówi się trudno, i odchudza się dalej :D dzisiaj waga pokazała 79,6 czyli w sumie 2 kg mniej niż 3 tyg temu, także w sumie nie jest źle, ale teraz już do świąt zero grzeszkow!!!!! na szczęście mogę się wymigać od imprez i alkoholu bo mamy adwent :P no a ze słodyczami to wiadomo.. trzeba się pilnować :P a u was jak tam dietowanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Nie odzywałam się bo internet mi wyłączyli na weekend:( Niestety dieta się nie udała. Zawsze te weekendy zjem za dużo:( ale powstrzymuję się przed słodyczami ;) Najgorsze jednak będą święta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) nic sie nie przejmujcie kazda grzeszy, ale trzeba i musimy sie trzymac!!!! :)... ja dzis tez duzo zjadlam i wieczorkiem musza byc za to istre cwiczenia:D...ale jak na razie to mi sie spac chce wiec nie wiem jak to bedzie:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też się właśnie coś ćwiczyć nie chce ale ehh jak mus to mus :P szkoda że nie da się idealnie schudnąć bez ćwiczeń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj malutko zjadłam około 300kcl po weekendzie postuję. Ćwiczyć nie mam czasu nauka czeka :( 3majcie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara to bardzo malutko, ale pamiętaj że taka głodówka jest dobra tylko przez 1-2 dni na oczyszczenie organizmu, staraj się jeść więcej mimo wszystko bo się w chorobe wpędzisz.. póki co mam 15 min rowerka za sobą hmmm czas na brzuszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu tak ciiicho.. :( własnie skonsumowałam 2 śniadanie a mianowicie bułke grahamke z serkiem wiejskim i pomidorem, troche się przeraziłam jak zobaczyłam ile grahamka ma kalorii (258!) no ale zgodnie z zasada 'im wcześniej tym wiecej im później tym mniej' stwierdziłam że lepiej zjeść taką bułkę z rana niż na kolacje:P aaale mi się nie chce ćwiczyć mówie wam.. jakaś porażka w zimie to dosłownie nic mi się nie chce :D a wam jak idzie? pochwalcie się coś wreszcie, bo ostatnio to z samych grzechów się tu spowiadamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo! Nie mam niestety się czym chwalić :( Dziś śniadanie jogurt light Jogobella i zaraz obiadek dziś hula hop 20 min. Nauki masa więc nic innego nie dam rady. Ta szkoła mnie wpędzi do grobu xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×