Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dramtazt

...DRAMAT - jak przeżyć wprowadzkę do teściów - pomocy...

Polecane posty

Gość deszczowo....
no wlasnie duzo tez zalezy od faceta. bo jezeli on tylko czeka ze sie za niego wszystko zrobi i wie, ze jak nie zona go obsluzy to zawsze mamusia no to tu zaczyna sie problem.. zreszta uwazam, ze mlodzi powinni wszystko robic, zeby pojsc na swoje. bo nie wiem jak mozna np mieszkac w 3 pokojowym mieszkaniu w 6 osob albo i wiecej... nikt nie ma prywatnosci ani przestrzeni dla siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam u tesciów
owszem nie mam prywatności w tym 3 pokojowym mieszkaniu, ale własnie tu jest pies pogrzebany, w takim mieszkaniu nie ma możliwości na prywatność i się z tym zgadzam i jakoś na to przystaję, akceptuję to bo nie ma mozliwości na ta prywatność. Dużo gorzej by było gdybym miała do dyspozycji wielki dom gdzie byłaby taka możliwość na prywatność i w którym dalej bym nie miała prywatności, bo bądźmy szczerzy ciężko jest o prywatność pod jednym dachem z rodzicami. Wiem jak to jest bo wakacje spędzaliśmy u mnie na oddzielnym piętrze, gdzie była łazienka kącik kuchenny wejście prawie oddzielne a mimo to ktoś zawsze się kręcił w pobliżu. Nie twierdze że to dobre rozwiązanie ale nie najgorsze przynajmniej w moim przypadku. Autorko ja bym najpierw się przyjrzała jaki jest twój facet w domu czy robi coś koło siebie czy nie, może też przyjrzyj się jak wygląda cała rodzina jakie obowiązki ma teściowa a co robi teść a co robi twój facet. U mnie na przykład dużym plusem jest to że teść wykonuje obowiązki domowe i mój mimo że za niego matka robiła wszystko to miał przykład ojca wykonującego obowiązki domowe w mniejszym stopniu niż żona ale jednak. Radziłabym jednak najpierw się dotrzeć między sobą zanim z teściami się podocieracie. Acha i ważna sprawa, koniecznie zaproponujcie im dokładanie się do rachunków i się dokładajcie nawet jak nie chcą, bo za jakiś czas może to być problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataa1983
U mnie jest taka sytuacja, że kilka lat temu zmarł mój ojciec i przepisał pół domu na mnie i pół na moją mamę. Jest to dom dosyc duży, szeregowy, mieszkam obecnie z nim sama z mamą. I ona cały czas nas namawia, żebyśmy mieszkali z nią, że będziemy się dzielić obowiązkami itd, itp. Ja wiem, że dalibyśmy radę coś wynająć. Na pewno nie byłoby tak kolorowo, ale zawsze bylibyśmy sami. Jednak z drugiej strony rozumiem obawy mojej mamy. Nie chce zostać sama i wracać codziennie do pustego domu... Boli mnie to, bo wolałabym mieszkać sama z mężem... Wiadomo, każdy by chciał. Ale ciężko mi zostawić mamę skazaną tylko na siebie. Nie jest już pierwszej młodości, na pewno będzie potrzebowała pomocy. I weź tu coś zadecyduj....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moi teście sąspoko
A ja też mieszkam z teściami i niejest źle. Tzn, teściowie są super, chcą jak najlepiej, ale w tej chęci czasem przeginają i bywają denerwujący, ale staram sie być wyrozumiała, bop od nich naprawdę bije troska i życzliwość. Mamy do dyspozycji poddasze, łącznie z kuchnią i łazienką wiec spoko. teściowa gotuje więc zawsze obiad jest, jak nam nie pasuje , to nie jemy tylko gotujemy sobie osobno, a ona albo zamraża, albo świnkom daje. Jedyny problem polega na tym, że ja wychodziłąm z amąż za mojego męża, on był mi bliski i jemu ufałam, a teraz musze vżyć na codzień z obcymi ludźmi w sumie i traktować ich jak bliskich. Z tym mam problemy, bo ja potrzebujeduzo czasu, żeby siedo kogoś zbliżyć, ale miejmy nadzieje,ze będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po jaka
to po jaka cholere bierzesz slub autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROR
"niestety jest tu jakaś część kobiet które z braku laku są skazane na poślubne towarzystwo teściów" takie sa skutki brania brakolakowego slubu i podejmowania takcich decyzji przez osoby niesamodzielne i niedojrzale - DRAMAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sveety3
Chciałbym zaproponować zarabianie przez internet . Oto link do tej stronki: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=178014 . Chodzi w niej o klikanie w reklamy, polecanie stronki znajomym . Dostaniecie tez przy rejestracji program który sam nabija punkty gdy jest włączony. Przy odpowiedniej liczbie poleconych można zarobić do 500zł miesięcznie . Nie podpisuje się żadnych umów ani nie podaje danych . http://pl.20dollars2surf.com/?ref=222287 Więcej info pod nr. GG 25756955 Zapraszam do rejestracji !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×