Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Balladyna

Co grozi studentowi za podrobienie podpisow w indeksie? Wie ktos moze?

Polecane posty

Gość wi_
to samo co za każde inne fałszerstwo -sprawa karna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alliska
wywalenie z uczelni z wilczym biletem i sprawa w sądzie za fałszerstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie kiedys wyrzucili 3 studentow za to z wilczym biletem, dodatkowo umiesci ta informacje z imionami i nazwiskami oraz z ktorego roku i grupy byli na tablicach informacyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blokers --- poka fote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wi_
wpakowałaś się dziewczyno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff, mocna sprawa. wlasnie sie u nas na uczelni wydalo, ze pewna osoba podrobila kilka podpisow, odniosla indeks do dziekanatu i zaliczyla rok. ale i tak sprawa wyplynela po tyg, bo wykladowca poszedl nieswiadomie z protokolem, a tam mu mowia, ze dany student ma juz ocenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, to nie ja , ja juz jestem po studiach, ale znam tę osobe i sadze, ze to byl szczyt glupoty i desperacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wi_
heh, ludzie to naiwne są :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrok pewnie
w zawiasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy w jakiej szkole
u mnie laske przylapali, miala zdane wszystkie egzaminy, ale nie chcialo sie jej szukac wykladowciw, zeby zrobili wpisy i pofalszowala, dzisiaj moze "szczycic" sie tytulem licencjata tejze szkoly GOWNO jej zrobili, bo nie chcieli zlej reklamy sobie robic, zorientowaly sie panie w dziekanacie, to byl 4 albo 5 semestr, pokreslily caly indeks, anulowaly WSZYTSKIE wpisy, nie dociekajac juz ktore falszywe, ktore nie, dziewczyna musiala uzupelniac od pierwszego roku, niektorych wykladowcow juz nie bylo, miala spotkanie z dziekanem, na ktorym dowiedziala sie ze nic nie zrobia jej, ale do czasu, kiedy ktorys z wykladowcow nie bedzie ja chcial indywidualnie oskarzyc, oni jako szkola przymkneli oko, ale gdyby ktorykolwiek z wykladowcow sie zorientowal, nawet ten, ktorego nie podrobila mialaby przechlapane i odpowiedzialnosc jak powyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez protokołu miała indeks
rozliczony? Niezłą fuszerkę panie w dziekanacie odrabiają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala mala ja
widze ze tu jest troche studentow albo ludzi studiujących.. bo temat taki noo.. to zadam pytanko... musze napisac prace semestralną.. myśle ze czas sie juz za to wziąć.. Moze mi ktoś powiedziec jak sie za to zabrac ?? Od czego zacząć na co zwrócić uwagę.. ?? Bede bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaSyrenka2
Rozumiem,ze rozważamy sytuacje,w której zostajemy przyłapani:)hehe Wiec tak..Komisja Dyscyplinarna która znajduje sie na kazdej uczelni...I teraz tak zalezy na jakich *** tafisz w komisji...choc przypuszcza,ze przy tego typu sprawie znajdzie sie mało osób ktore beda chcialy Cie usprawiedliwic i wybronic:/W najlepszym wypadku chyba tylko relegowanie z uczelni,w najgorszym sprawa w sądzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×