Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

annemarie24

GDY TATUS GNIECIE MAUSIE

Polecane posty

Wczoraj bylam u fryzjerki i byl tam jej maly syn chyba 4 lub 3 letni, przyjechal z tatusiem po mamusie do pracy - w tym czasie co farbowaly mi sie wlosy pani obcinala wlosy swojej kolezance. Maly zauroczony biegal kole tej kolezanki i opowiadal ze dzis w nocy znow tatus gniotl mamusie i mamusia tak piszczala oh ah eh i juz nie lubi tatus bo robi mamusi krzywde, fryzjerka dumna jak to syn opowiada o jej zyciu sexualnym dodtkowo ciagla go za jezyk razem z ta kolezanka, na to maly wskoczyl na kanape obok mnie i pokaszywall kjak to tato na mamusi lezal i ja gniot i stekal nie wiedzialam czy sie smiac czy plakac hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to bylo by żenujące... zreszta jak mozna pozwolic zeby dziecko widzialo/slyszalo nasze igraszki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ththth
Parapet tez człowiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odnioslam wrazenie ze owa pani byla dumna bo specjalnie go ciagly z jezyk nawet ta kolezanka mowi i tak robili ah oh itd a fryzjerka mowi ze on nawet w przedszkolu to mowil, ze niby pani ja wezwala ze jej maly Adas kladzie sie na dziewczynkach i chce sie bawic w gniecienie, ta kolezanka mowi i jak ten tatus to robi, no wiec maly pokazal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja widzialam podobna
scenke tylko że u lekarza. Dzieciak chodził po korytarzu, widocznie znudzony to jakaś starsza babcia go zagadała. No i zapytała go czy się wyspał a on na to że nie bo tatuś po mamusi skakał a on spac nie mógł bo łóżko się trzęsło :) a mamusia od ucha do ucha zadowolona że dziecko tak ładnie opowiada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze niedługo będzie..: "synuś przynieś tatusiowi prezerwatywę z szuflady.." ja jednak jestem starej daty ale życie intymne to życie intymne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupi rodziceeee
tak to jest jak dwoje popierdolonych rodziców zrobi sobie dziecko/ci. I to jest nie tylko w kwestii gniecenia, ale także w kwestii utrzymywania, gdzie nie mają pieniędzy a robią dzieci, w kwestii mieszkaniowej, gdzie nie mają gdzie mieszkać a robią sobie dzieci, w kwestii chorób genetycznych, gdzie wiadomo, ze dziecko/ci będą chore a robią sobie dzieci skazując je na wegetację w tej chorobie przez całe życie. A niby człowiek ma być istotą rozumną ale z tego co widać to co niektórzy to mają owszem ale miejsce po rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiedziane: CORKA MOJEJ PRZYJACILKI kiedys mowi do mamy jak wrocila z przedszkola, mamusiu mamusiu bedziemy sie calowac, a mamusia no dobrze choc Juleczko mama Cie przytuli i da buziaka, na to mala Julcia nie mamusiu nie tak! Musisz sie polozyc na ziemie,po czym mala wskoczyla na mama i skakala po niej mowiac ze musza sie calowac po szyji itd kolezanka ja pyta co to znaczy a ona mowi no bo mamusiu to taka nowa zabawa,Patryk z Kamilkiem tak sie bawia w calowanie jak ich rodzice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedna z zielonych szkol bylam kiedys na Zielonych Szkolach, idziemy na spacer i skapla mi woda z rynny na rekaw, mowie o kurcze na to maly Kamil,a co to jest?ja mowie nie wiem chyba woda z rynny mi kapla, a on na to : A ja myslalem ze sperma...Zatkalo mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie mogeeeee
mówi się CIĄGNĘŁA, SKAPNĘŁA, KAPNĘŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuuuuubolkaa
A ja wam powiem coś takiego... Pracuję ze mną taka babka która delikatnie mówiąc jest popierdolona. Dzieciak ma 5 lat juz a nadal z nimi w łóżku śpi, do niedawna jeszcze ssał pierś i nadal ssie bo inaczej nie zasnie. Mało tego oni przy nim uprawiaja seks. Dzieciak się przebudza to nawet z nim gadają i nie przerywają sobie zabawy. Rozumiałabym gdyby to była jakaś istna patologia, brak wzorców czy czegokolwiek a tymczasem oboje wykształceni, na dobrych stanowiskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha dobre hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie mozliwe ze sa
tacy glupi rodzice to musi byc prowokacja nie wierze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokojjjjjjj
prymitywow nie brakuje.nie wiem jak trzeba zachowywac sie jak zwierze,aby dziecko slyszalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z czego ona taka dumna
? - Z tego, że gniótł ją tak "po Bożemu"? :P Wiecie, co innego gdyby ona gniotła jego, wtedy mogłaby się jeszcze chełpić i popisywać przed "kolebziunkami" jaka to z niej kobieta z inicjatywą! :D A tak serio to żenujące są te proste panny. Szkoda mi dzieciaka, że przyszedł na świat w takiej rodzinie... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa takie idjotki
ja wierze bo juz nie rza bylam swiadkiem takich rozmow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×