Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jaty

po prostu milego dnia

Polecane posty

Jaty - zimno jest. Kołdra się przyda. A usta mam nie czekoladą umazane a szminką w kolorze czekoladowym. :D Czekolady dawno nie jadłam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaty - nie patrzę. :) E - ja cała jestem słabostką. Jeden wielki psikus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E- za oknem szaruga jak w listopadzie. :( Na termometrze pewnie z 10 całych stopni. Za leniwa jestem żeby sprawdzić. I wiesz, nie chcę Wam preszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum nie przeszkadzasz. Pisałam, że lubię jak jesteś. Ja zaraz spadam, młot pneumatyczny czeka na Wiktora. Na chwilę się spotykamy na styku nocy i dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E - pa. :) Jeśli dojrzejesz, ja ciągle czekam na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem. :D Jaty - gdzieś Ty się zapodziął z tą kołdrą. :D E - pewnie "cześć" na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E - bo ja nieustannie rzucam forum. :D Odetnę sobie internet. :D Rozwiązałam umowę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZWARIOWAŁAŚ? Czym chcesz odtąd żyć? Czekoladą? Biurem? Masz już kota? Mój wczoraj dostał nowy nick: Złodziej kotletów. Ukradł i nie zjadł. Ale zaniosłam drugiemu i stres się rozładował. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upominki dotarly, a Ty nie otworzylas wiadomosci otworz wczoraj wypadlo cos bardzo pilnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurier dotarl, a Ty wiadomosci nie otworzylas otworz ja wczoraj wypadlo cos pilnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze kosisz zboze, czy wdziewasz cos slicznego na powitanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musi to byc powitanie mojej skromnej osoby np. M uwielbiam panny w pieknej bieliznie wole to niz nagosc ja siedze w koszulce i majtkach przed ekranem i pije kawe czytam polskie gazety na necie, dawno tego nie robilem szkoda, bo tematy sa wspaniale krzyz, HENIA, Jarek czy jest drugie takie miejsce na ziemi jak PL to lepsze nawet od seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze tez te opady troche obawiam sie ze moi znajomi maja ciezkie dni mieszkaja we Wrocku, tam czesto zalewa u Ciebie sucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam czerwone na wieczor moj wieczor bede pil miedzy innymi za Twoje zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlem juz kawalek ciasta ale to ostatni nie moglem go przeciez wyrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)🖐️ Tylko na chwilę jestem, jeszcze muszę wyjść. Wczoraj wróciłam bardzo późno i od razu poszłam spać, byłam padnięta. Widzę ładny monolog:) Upominki dotarły. Perfumy zawsze są najbardziej intrygujące. Postarałeś się. Diament fajny, ale nie wiem co mam z nim teraz zrobić...Wszystko widziałam, dzięki:) Krzyż, Henia, Jarek...Mam nadzieję, że ja nie muszę się za to wstydzić:o To nie jest lepsze od seksu:( Wrocek po prostu ma taką specyfikę, nie na darmo nazywają go polską Wenecją:D Też mam tam swoich ludzi, sytuacja jest pod kontrolą:classic_cool: A u mnie sucho. Ale zimno potwornie. Ta Twoja kołdra duża jest? Bo ze mnie niezły zmarzlak. A co za święto wczoraj miałeś? Czerwone wino, Twój wieczór...Czy mam żałować, że mnie wczoraj nie było? To był Twój wieczór, ech szkoda, ze przespałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zaluj wczorajszego wieczoru owszem byl dla Ciebie zwlaszcza wino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diament zachowaj, perfumy szybko wychlap - beda nowe, a.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×