Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jaty

po prostu milego dnia

Polecane posty

wroce do epizodu ze Straza Miejska trzeba po prostu prawidlowo parkowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze spadac dzis wieczorem juz mnie nie bedzie ide napic sie bialego bede je pil z Toba hej pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem, chociaż zaraz pójdę. A jak WCALE nie ma miejsca, to też trzeba prawidłowo parkować? Ze mną się nie kłóć, skoro oni nie dali rady:D To oznacza:), pytałeś ostatnio. Jutro baluję. Ale zajrzę, bo ciekawska jestem. ...A ja herbatkę z cytryną i sokiem. Dobra:classic_cool: Tak więc do jutra, skoro dawnym obyczajem pobiegłeś po wino Na zdrowie [czescc)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teatrzyk zielone ok o
Już w nastroju prawie sylwestrowym życzę Ci szampańskiej zabawy i dużo szczęścia. 👄 Może jeszcze wieczorem wpadnę tutaj na chwilę. Pozdrawiam:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze bylas tez czynie male przygotowania pojawie sie pozniej naturalnie zycze Ci wspanialej zabawy (choc czy tak na prawde moze ona byc do konca wspaniala beze mnie?)i tego wszystkiego co sobie pomyslisz w 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokorne ciele dwie krowy ssie zle zaparkowalas to nie kluc sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kloc sie, przepraszam za blad, nie jestem filologiem polskim jesli nie ma miejsca do parkowania to nie oznacza to ze trzeba blokowac tramwaj popraw sie bawie sie dobrze, oprocz muzyki, wodki i innych rzeczy jest tez net moze wpadniesz choc na chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam noworocznie:) Balowałam i ja. W sylwestrową noc wzbogaciłam się o taką oto mądrość życiową: nigdy więcej nowych butów na balety. A mój wpis odnosił się do tego z 21:15, gdzie przepraszasz za jakiś błąd językowy:) Co do parkowania: tak, nawet miałam pierwszy odruch wziąć to na klatę, ale tam było kilkanaście podobnie postawionych samochodów, więc dyskutowałam o przyczynach karania tylko mnie. Zagrożenia dla ruchu nie było. Powód był taki, że akurat nadeszłam. Jak się bawiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes taka mlodziutka laska ze prawda o butach i tancu nie byla Ci znana ? bawilem sie z przyjaciolmi z lat studenckich myslalem ze bedzie kicha, ale dawno tak dobrze sie nie wybawilem choc bardzo slabo tancze bylo duzo smiechu i %-tow mial byc tez kulig, ale zdajsie ze mi albo komus to sie tylko przysnilo, bo jak zapytalem kiedy ruszamy wszscy dziwnie spojrzeli na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poddaje sie - dotyczy parkowania ja nigdy nie dyskutuje z policja lecz udaje skruszonego i pokornego czasami rezygnuja, najczesciej daja najnizsza stawke, choc w Polsce moj ostatni mandat mial miejsce 16 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni raz taki problem miałam chyba na studniówce, może więc właśnie z powodu swojego wieku zdążyłam już tę starą prawdę zapomnieć?:D Jak mam trochę racji, nie jestem pokorniutka. A jak nie mam, też nie zawsze:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto dni do matury, historia! co robisz w weekend? nawet nie wiedzialem ze przybylo nam takie swieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma Cie dzisiaj ? czy moze odrabiasz lekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No właśnie, święto nam przybyło:( Świętowanie to nasza narodowa specjalność, pracujemy w przerwach pomiędzy świętami. Jakie mam plany? Miałam zamiar iść do pracy, ale ponieważ nie jest to konieczne, zrobię sobie dzień dziecka. Będę sprawiać sobie różne przyjemności, może nawet pójdę na bardzo długi spacer, mróz trzyma. dzisiaj zmarzłam, bo zachciało mi się bez czapki i rękawic. O Tobie czasem pomyślę, napiszę tu ze dwa słowa... A pojechał Ty Jaty już na obczyznę czy nadal stąpasz po polskiej ziemi?:D Bo jeśli stąpasz, to jeszcze nogi sobie ogolę na wypadek, gdybyśmy gdzieś na siebie wpadli. Skoro mówisz, że wiem jak wyglądasz, od razu Cię chyba poznam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tyle jeszcze muszę zrobić a najchętnie j bym wskoczyła do łóżka z butami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej teatrzyku oczywiscie ze stapam po naszej ojczystej ziemi posle fote to na pewno rozpoznasz mnie na tym spacerze,jestem trzy razy dziennie nad Odra z moimi Retriverami musisz mnie zaczepic bo ja nie mam pojecia jak Ty wygladasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim nimfa, te udane orgazmy to wspaniale zyczenia sam sobie zycze zebym dawal tyle radosci pannom w tych sprawach troche aby one mialy piekne orgazmy troche abym ciagle byl spostrzegany jak prawdziwy facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teatrzyku ten kulig snil mi sie ponownie, Ty siedzialas w moich ramionach, pochodnie tez byly jak ta scena z Pana Wolodyjowskiego bede w PL tak dlugo az dostane nowe zlecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mysle tez lubisz na pewno dawac rozkosz pannie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×