Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jaty

po prostu milego dnia

Polecane posty

Gość manianowak
dziewczyny wejdzcie sobie na stronkęwww.erotyzmoczamikobiet.pl tam znajdziecie sporo fajnych artykułów dotyczących sfery kobiecej seksualności, poza tym obejrzycie tam artystyczne filmy oraz zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diamentow tez mozna miec powyzej uszu wlasnie przed chwila dowiedzialem sie ze otwieraja nowy chodnik, a ja jestem specjalista od tego takze krotko mowiac koniec leniuchowania w przyszlym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak się masz kochanie
Jakoś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanie mam sie dobrze
i bede jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moje sloneczko milo ze jestes mistrzostwa swiata w pilce recznej mezczyzn PL-Argentyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie juz poderwalas ja w jazzie jestem bardzo slaby, moj kolega z licealnej lawy jest wielkim znawca jazzu np. Jazz nad Odra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, post przepadł:) Słucham sobie bez znawstwa Armstronga, Elli, Electric light Orchestry itp. Cieszę się, że nie musiałam zostać znawcą w tamtych okolicznościach:) Gdybym poznała Ciebie 12lat temu, czego byśmy słuchali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze byloby to ELO na slonecznej plazy, przy zachodzacym lub wschodzacym sloncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro będę rozgryzać, co to jest ELO. Nie slyszałam:( Ijeszcze słowo: Podrywałąm Cię? Przecież na samym początku byłam spokojną i zrównoważoną mężatką. Co w realu nadal ma miejsce. Podrywałam? Pamiętasz ile lasek naprawde Cię wtedy podrywało z nadzieją na sponsoring? A ja poza konkurencją:( Chyba tylko Nimfa(pozdrawiam) i ja miałyśmy dystans. I Ty. Bo to była zabawa w słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELO Electric Light Orchestry nie podrywalas, ale poderwalas rozumie ze jestes mezatka i niech tak zostanie, moge troche sobie wyobrazic sytuacje ze Cie poderwalem daj zgredowi sie pocieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem na jaki sponsoring liczyly laski ja wypatrywalem tylko Ciebie moze dlatego reszta zniechecila sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zanim mi odpowiesz, dodam, że miałabym ochotę na podobny topik. Weszłabym sobie pod obcym nickiem i obserwowałabym, czy Cię zainteresuję sobą czy nie. Jakieś pokrewieństwo dusz istnieje jednak ponad podziałami. Powiedz J. bez ściemy spod jakiego jesteś znaku. Ale jeśli masz nabujać, nie mów nic. hehehhahah no zgredzie, chyba mecz się zaczyna?:D:D:D Padłam. Co ten Jaty powiedział!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mecz juz dawno leci 5 do 2 byk ale takie rzeczy jak horoskop itp. nie istnieja dla mnie nie wiem czy mam czas na nowy topik, musze zywic rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Byk, to strawne. Padłam, że sam na siebie napisałeś zgred hahahh To co? ja wracam na macierzysty topik, a Ty kibicujesz. dałeś mi 30 minut i poszłoooo:) 👄👄👄 Do jutra, jaty----busiak. I życzę wygranej, Tobie i Polsce :)🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Polska na pewno wygra bo przeciwnik slaby, ja tez wygralem bo spotkalem dzisiaj Ciebie i troche pogadalismy pozdrawiam milej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×