Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

całkiem normalna dziewczyna 85

jestem samotna i już...są tu samotne 24 latki?

Polecane posty

Gość Randman
A może uważasz ze na portalach randkowych faceci nie są spoko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radman to ty laska
jestes ze wiesz to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) A co tutaj takie smutki... Raz, dwa... Glowa do gory!!! Nooooo... juz, juz... ;) Trzeba byc dobrej mysli :) Kiedys czytalam ksiazke o sile podswiadomosci... Mysle, ze cos w tym jest :) Wiem, ze to jest miejsce gdzie mozemy sie wyzalic, ale pamietajcie, zeby sie nie nakrecac!!! Jak codziennie bedziemy siadac i myslec tylko o tym, ze jestesmy same to wlasnie w tym czasie zycie Nam umyka miedzy palcami bo nie skupiamy sie na rzeczach waznych... Glowy do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Randman
"radman to ty laska jestes ze wiesz to ?" Po prostu z niektórymi z tych lasek jednak zdarzyło mi sie pisać i przy okazji mi mówiły. A może wypowie sie tu jakaś bywalczyni portali randkowych, ale zaznaczam - bardzo ładna, i niech przedstawi jak tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rand a ile propozycji
dostales i w jakim wieku byly ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam profile na dwoch... Rzeczywiscie bardzo duzo wiadomosci... ;) Mnie udalo poznac sie kilka sympatycznych osob :) Niestety nic na dluzej... Skasowalam profile jak poznalam swojego bylego juz chlopaka... Majac profil na portalu nie mozna sie nudzic :P To fakt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"oj no przecież to nikt nie miał tego na mysli...to samo działa w drugą stronę, zastanów się czy Ty chciałbyś być z jakąś np pustą laską, z którą nie miałbyś o czym pogadać, która np interesowałaby się tylko tipsami albo zakupami" Jasne zę bym chciał . Takie są zwykle naprawde ładne. Nie wypuszczałbym z łózka, zatem jej pustota nie maiłaby znaczenia. No i widzisz Randman, taka jest widocznie różnica tutaj między Tobą a większością tutaj piszących:) Mnie by taki układ nie odpowiadał, bo życie w związku to nie tylko seks:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowy_motyl
A mnie najbardziej dokucza to, że nie mam z kim pogadać ot tak o wszystkim i o niczym. Jak to z facetem......... ps kolejna samotna 24latka się zgłasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne zę bym chciał . Takie są zwykle naprawde ładne. Nie wypuszczałbym z łózka, zatem jej pustota nie maiłaby znaczenia. tak nisko mierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normana a humorek juz Ci sie poprawil...? :) Nic na dluzej poniewaz bardzo duzo mezczyzn liczy tylko na szybki sex... Jesli nie czuja aprobaty z drugiej strony bardzo szybko daja sobie spokoj :P Nie mam nic przeciwko podejmowaniu inicjatywy, zeby troszeczke pomoc szczesciu majac profil na portalu randkowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety jak ma sie za duzo czasu to czlowiek biczuje sie wlasnymi myslami... To norma... Ale niedlugo wyzdrowiejesz i wrocisz do swoich obowiazkow wiec ogarniesz swoje mysli i nastroje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Randman
"tak nisko mierzysz?" Nie pisałem że tak nisko. Chciałbym dziewiczą ksieżniczkę. Ale jak sie nie ma co sie lubi...to wolę być z pustą ale śliczną laską niż sam albo z brzydką. A wogóle to kto to jest pusta laska? Wiele razy dziewczyny operują tym pojeciem a na serio to nie wiedzą co mówią. Kazdy ma jakieś zalety charakteru a nie kazdy ma jakiekolwiek zalety ciała. Tak to już jest, świat nie jest sprawiedliwy. W gruncie rzeczy to w większosci wypadków nawet widzę iż osoby piękniejsze maja też i fajniejsze charaktery - są bardziej otwarte i przebojowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest racja w tym co piszesz:) Ale prawda też jest taka, że jest niestety dużo ludzi którzy są na serio zwykłymi prostakami. Facetów jest takich dużo niestey, dziewczyn też. Chodzi im właśnie tylko o seks a w rezultacie nie ma nawet o czym z nimi pogadać. So wulgarni, przeklinają, nie mówią poprawnie, nie to że jestem jakaś ę ą, ale takie podstawowe rzeczy świadczące o braku kultury mnie odbychają. Co do pustych lasek to znam ich też dosyć sporo. Zainteresowania: malowanie paznokci, ewentualnie solarium, co drugie słowo: 'ej no albo żal' .....Na serio jaka to przyjemność jak nie można nawet z taką porozmawiac o ulubionych książkach, fimach, podróżach czy o czymś z 'wyższej półki' Ja własnie z dwojga złego wolę być sama niż z facetami jakich opisałam. Gdybym chciała, to nawet teraz mogłabym takiego mieć z tą moją grypą;) Poza tym, nie chcę komuś robić nadzieję, wiedząc w głębi serca że nie tego szukam....a na księcia z bajki na serio nie czekam, ale to już zostało wyjaśnione kilka stron dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaprawda
to, zebyś sie nie zdziwił gdy któregoś dnia owa otwarta i przebojowa wyląduje w łózku np. z twoim kolegą... uroda przemija, szybciej niż ci się zdaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Randman
do Taka prawda Wszystko przemija, nei tylko uroda. Charakter np zmienia sie ponoć co 7 lat. W kwestii przemijania - każdy musi umrzeć, przeminąć i jakos niewielu poza garstka szaleńców ustawia swoje życie pod tym kątem. Kazdy chce być szczęśliwy tu i teraz, nie zwraca uwagi na kwestię przemijania czy to zycia czy to urody. Co do wyladowania w łózku z innym - myślisz zę brzydulka gdyby miała okazję to tego by nie zrobiła? Jakaż to frajda mieć zaufanei do kogos kto nie zdradzi bo nikt go nie chce? Z takim podejściem to szukajcie facetów na dworcu, kloszardzi są do wzięcia. Ja za żeńskie odpowiedniki kloszardów nie mam zamiaru się łapać. I jeszcze tylko zacytuję puentę pewnego dowcipu: "to zależy czy wolisz się dzielić tortem czy wcinać gó...no w samotnosci. do całkiem normalnej to ze ktos chce seksu nie świadczy o jego niskim poziomie. To przecież całkowicie naturalne u dorosłych ludzi. Niski poziom pewnej grupy osób jest uzewnętrzniany zupełnie innymi sposobami, masz rację z kulturą osobistą. Ja np nie cierpie palaczy. Ale powtarzam, potrzebuję seksu i wolę to robić ze ślicznotką niż brzydulka i sądzę, ze jest to takze całkowicie naturalne. Poniewazseks jest bardzo istotnym elementem życia to niestety ale na partnerke zyciową szukam WYŁĄCZNIE osobę która mi sie podoba z wygladu. A potem wśród takich osób mogę jeszcze zwracać uwagę na charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale takaprawda ma rację, tu nie chodzi o to że ładna pójdzie a brzydka nie pójdzie, zbyt duże uogólnienie.....ogólnie jak ktoś jest zbyt 'przebojowy' w tym temacie i zmienia partnerów co chwilę, to bardzo prawdopodobne jest że nas też wymieni w niedlugim czasie na lepszy model. No ale to zależy kto czego oczekuje od życia czy fajnego seksu co jakiś czas czy związku opartego na zaufaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem normalna dziewczyno
403 Forbidden Request forbidden by administrative rules. takie coś mi wyskakuje gdy klikam na Twój link ze stopki :( nie wiem czy wszyscy tak mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem normalna dziewczyno
no serio serio...ale może tylko ja tak mam..dziwne i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R-4
Mi tez nie dziala i pewnie kazdemu innemu tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie działa
nie jesteś taka zła, ale nie mój typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Randman
"nie jesteś taka zła, ale nie mój typ" Po prostu troche szara myszka. Ale jak sie inaczej ubierze i zmieni fryzurę moze uderzać nawet do kolesi z wyższej półki. Mi się osobiście podoba. Nieoszlifowany diament. "ogólnie jak ktoś jest zbyt 'przebojowy' w tym temacie i zmienia partnerów co chwilę, to bardzo prawdopodobne jest że nas też wymieni w niedlugim czasie na lepszy model." Nie. Jak kocha to nie zmieni na lepszy model. A to czy ktos sie zakocha czy nie, nie zależy od jego przebojowości i wcześniejszych "podbojów" tylko od tej drugiej osoby. Trzeba mieć kogo kochać i za co. Przecież moze być tak, ze ktos miał niezliczone mnóstwo wczesniejszych partnerek bo ciagle szuka i nie znajduje tej właściwej osoby, która najbardziej do niego pasuje. Ja nie znam ludzi z kamienia, nie wyobrażam sobie by był ktos kto nie pragnie być szczęśliwy w miłości. A poza tym to starać się być taką/takim aby nie było "lepszych modeli". Większość ludzi dba o swoją urodę i stara sie rozwijać zawodowo właśnie aby być jak najlepszym "modelem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×