Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 20 kilo za dużo

Zawzięłam się i schudnę w końcu 20 kg kto ze mną????

Polecane posty

Gość 0naKn
To ja trzymam kciuki za was wszystkie dziewczyny:) Ja jeszcze kilka kilo,więc pewnie jakoś da radę;) No,ale już 25 za mną:) Przydały by się też jakieś ćwiczenia ale muszę się przekonać do tego;p Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez nie moge wkleic linka cos sie pochrzaniło tu chyba... mam zwierzaczki.psa i kota i rybki całe zoo i istny bajzel na kółkach :P:P znalazlam takie fajne hula hop z masażem i chyba zamówie sobie,taki za 23 zł moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
0naKn - co robilas ze taki balast z siebie zrzucilas??? Gratulacje🌼 Zaraz załoze dla nas poczte i wam roześle na wasze pr.poczty:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0naKn
Hehe na swojej własnej,ale działa więc się jej trzymam;) Jakby coś to mogę Ci podesłać na maila:) Jak spadnie do tej wagi jaką chcę to wtedy zacznę jakąś może bardziej naukową hehe a teraz chcę zbić te nadprogramowe kilogramy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmo.... ja mam 160 (cm mniej niz ty) i tez chce 48 - wiekszosc moich ubran tez jest z czasow gdy wazylam 48-50 kg a teraz w nic nie wchodze 36 bylo ok czasem luzne a teraz 40 :( i nie mam tych ubran w rozmiarze 40 duzo - poprostu nie chce w nie inwestowac bo nie lubie sie z tym rozmiarem :( przytylam dosc szybko - spotkal nas w rodzinie dramat - ciezka choroba jedenj z najblizszych mi osob i zazeralam stresy :9 do tego nie bardzo mialam czas zeby jesc normalnie, bo ta bliska mi osoba jest pod moja opieka i moje zycie przez pewien czas wygladalo tak: cos tam rano szybko w domu zrobic - praca - szpital - cos poznym wieczorem w domu zrobic Efekt? jadlam tylko i wylacznie w biegu i to same fast foody i tony slodyczy wieczorami gdy siadalam i nie mialam na nic sily i chcialo mi sie tylko ryczec i tak zeby sie pocieszyc wciagalam np. o 23 wieczorem czekolade, batoniki itp.... Efekt w niecaly rok kilka rozmiarow w gore :( Czuje sie z tym fatalnie i zrozumialam w koncu ze to obzeranie sie slodyczami poprawia mi humor na chwile ale efekt dlugotrwaly jest calkiem odwrotny bo mam jeszcze wiekszego dola bo do tego wszystkiego dochodzi jeszcze moj wyglad :( postanowilam sie ogarnac, wybrac do fryzjera, schudnac, zrobic cos ze sobna bo zycie wciaz sie toczy i musi byc w koncu dobrze poprostu musi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika a nie lepiej poczekac
jak sie trochee zapoznamy bedzie staly sklad moze warto tez zapytac zalozycielke??? hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziurulce chodzilo o to
ze jak juz sie poznamy , zeby nie wklejac zdjec na forum zeby wysylac tam jak juz bedziemy mialy jakies osiagniecia po co teraz mail przeciez sie nie znamy to lepiej wkleic tutaj :/ bedzie ten sam efekt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazda Faraona
zaraz do Was przylacze co do maila mam takie samo zdanie forum dziala chwilke dajmy mu czas na forum mamusiowym dziewczyny zakladaly go dopiero po 7 miesiacach znajomosci jak byl staly sklad wiem bo tez rodzilam w tym roku tylko mam 5 miesiecznego synka a nie jak dziurulka 8 miesiecznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariczko poczekajmy faktycznie jeszcze z dwa tyg wtedy zobaczymy kto z nas się zakotwiczy a kto przejdzie na inne forum np. :) Dojda nowe osoby :) U nas na forum mamusiowym bylo tak , ze zalozylysmy maila dla bezpieczenstwa bo wklejalysmy swoje zdjecia ze szpitala itd. a i tak sie ktos wlamal ipowysmiewal niektore dzieci albo nas ze rozczochrane itd , ze dzieci tluste....wiec wiesz :) dajmy czasowi czas. Poza tym nasze pierwsze fotki jakie wkleimy to beda juz jakies porownania np tak wygadalam 2 tyg temu i dwie fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyglądałam* Ja mam hula za 29 zł z allegro zobaczcie sobie bo nie da sie wkleic linka te drogie wcale nie sa lepsze moje ma wypustki i jest wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ktos kto nas podczytuje :P Nas na forum mamowym czyta mase osob niezalogowanych masęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziurka chciała zebysmy cos o sobie powiedziały jak narazie jedna osoba sie wypowiedziała, to moze teraz ja: hmm no tak w ogóle to nie wiem co konkretnego napisac, mieszkam w domku jednorodzinnym, uwielbiam pływac i grać w kręgle :D Jak juz wczesniej pisałam mam 3 pieski kotka i papuzke. Na codzien maluję i spiewam, mam chłopaka 4 lata starszego :D:D (wiem wiem....nie jest to mała róznica ale najwazniejsze ze sie kochamy) No i co tu jeszcze napisac.... :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale myślę ze dziewczyny miały racje... trzeba poczekać zobaczyć kto bedzie cały czas !!! dzięki temu unikniemy nie przyjemnych sytuacji!! Tez sie zastanawiam kto pisze na orange:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja najblizsza przyjaciolka ma meza 9 lat starszego i są super parą to nie jest istotne!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh dziurulka tak co by zleksza wygladalo na posprzatane...nie martw sie ja zakopcilam pokój dymkiem papierosowym a na około panuje cos w stylu ,,mój Boże kto tu mieszka?'' hahahah :p zaraz zawijam się na imprezke .jak to w weekend ale najpierw musze tez ogarnac i dom i siebie...bedzie troche roboty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariczka nie smutaj sie piszac caly czas na forum pokazuje sie nasza aktywnosc wiesz ile osob mozne nas czytac teraz nawet z 200 ale nie odwaza sie przylaczyc za to walna cos na pomaranczowo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze ja powiem teraz o sobie: Mieszkam sobie z narzeczonym z doskoku z mama( taka jej praca). Lubie czytac ksiązki, jezdzic na rowerze oraz o dziwo sprzatac:)) tak tak sprzatac:)) studiuje niestety nie pracuje:(( ale jestem dobrej myśli! mam pieska z którym chodze na długie spacery.... zakręcona optymistka:))!!tyle w skrócie o mnie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm ja sprzatam i sprzatam a wiecznie mam syf...jak to jest? wszedzie sobie sama nasmiece.jestem bałaganiarą !!!!!!! 😭 najgorsza jest ta sierść , jest wszedzie gdzie spojrze okiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×