Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 20 kilo za dużo

Zawzięłam się i schudnę w końcu 20 kg kto ze mną????

Polecane posty

No, ale sie rozkręciło topiczysko ! :D Fajnie, fajnie :classic_cool: Tak jeszcze na poczatek trzymam za was dziewczynki kciuki ! i mam nadzieje ze wszystkie osiagniemy wymarzony cel!!! :D:D Damy rade 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmo--> u mnie porzadek najdłuzej utrzyma sie 4 5 dni ,ale to np w salonie, w moim pokoiku do 1-2 dni :D a w kuchni nawet jednego całego dnia nie utrzyma :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja o sobie hm wiele juz powiedzialam miedzy wierszami :) troche po 30, bezdzietna meżatka ale za to z cudnym psiakiem, mieszkam z mężem, dużo pracuje, mam niewiele wolnego czasu niestety, reszte juz wiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yorki sa fajne chcialabym ale moje cudeńko nie akceptuje zadnych innych psów w domu.dziwie sie ze mu ten kot spasował choc poczatki byly trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeziorko moje cudeńko to tylko mieszaniec.weterynarz swierdził ze to rottweiler z czyms nierasowym :p wiec takie to cos niewiadomo co. gryzie mnie i kilkakrotnie wyladowaalam juz w szspitalu przez niego ale to tylko jak wiem ze przekroczylam granice rozsadku ale mimo to nie powinno tak byc.chcieli mi go usopac ale sie uparłam i sobie jest.a niech jest.nie wchodze mu w droge bo juz wiem kiedy co i jak robie zle.on jest kochany tyle ze lubi smakowac ludzkiego ciałka...i tak go nie uspie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmo kurcze to dokładnie tak jak z moim (dogo de presa ) Jest okropna despota.. alee to okroopna, jest bardzo potezny, i równiez była taka sprawa dawno, zeby go uspic bo ugryzł mnie, ale to oczywiscie nie chcacy, bo jak wiadomo b. groźny pies ja nie chcacy cos mu tam zrobiłam i łup..Poza tym gdy np głaszczełub bawie sie z drugim moim pieskiem to on odrazu go odpycha i chce zeby go głaskac, no ale tak w skrócie uwaza sie za króra tego domu i zeby nikt mu nie opdskakiwał bo dostanie za swoje :) (chodzi mi tu o inne psy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki dziewczynki czas na mnie...:o wybywam wiec za pol godzinki ii musze sie jeszcze wypicowac tak co by wygladac jak czlowiek.zamilklo tu troche:( mam nadzieje ze chwilowo jeziorko- widzisz te bestie sa nieobliczalne...zawsze trzeba przemyslec kazdy ruch to trzymajcie sie ja bede rano i oczywiscie od jutra dietka pełną parą a dzisiaj jeszcze zaszaleje a co ! hehe 🖐️ do jutrenka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam sie ze z tym bedzie problem:P lubie sie tak zalkoholizowac w weekendzik heh:p ale ze jutro mam zaczac o pełnych siłach to przystopuje troszku...ale troszku :) papa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecicie jak burzaaaa:)) superrr:)) Ja niestety jestem zajeta i nie mam czasu teraz pisac zajrze dopiero po 22- wtedy bede miala chwile czasu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już u siebie w domku z męzulkiem :) zaraz się zbiorę i coś napiszę :) BUziunie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka__26
Cześć dziewczyny Ja mam 27 lat, wzrost 171, waga...80 kg. 😭 To dla mnie tym bardziej przygnębiające, bo jeszcze w 2004 roku ważyłam 46 kg. Stosowałam wiele diet, ale nic z tego nie wyszło, bo niestety nie mam w nikim oparcia...po prostu bliscy mnie nie wspierają😭. Ja już się chyba poddałam . Ale Wam laseczki życzę powodzonka 🌼🌼 😍 🌼🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje drogie parafianki🌻 Muszę Was poinformować ,że i ja od jutra zaczynam od nowa albowiem jak Was opuściłam tak mnie rozbolało gardło strasznie ,że musiałam do ssania tabletki wziąc a one mają cukier ale mi przeszło cholerstwo jednak dieta złamana bo taka słaba byłam zjadłam kromkę z masłem i szynką wiem wiem należy mi się kop. Jednak większość z Was zaczyna od jutra :p na tym topiku więc i ja zacznę od jutra ale ćwiczyłąm dzisiaj bardzo dużo! więc nie jestem całkiem na skreślonej pozycji! co nie ? :) Położyłam synusia , mąż mi w międzyczasie usnął , był u rodziców swoich na świniobiciu i jest padnięty. Zostałam sama ale mam Was tylko pewnie już śpicie :) Fioleczko kopnąć Cię :P już się z nami zabieraj do roboty! NO! nie ma zmiłuj :) Będziemy co tydzień robić pomiary ważyć się zrobimy sobie tabelkę :) Co Wy na to :)??? Dziewczynki ??? Nick............wzrost..........waga...........cel..........stracone KG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko to nie jest forum o diecie a nie chcę tam zaśmiecać daj jej linka do nas :) Wiecie dziewczyny jak mowie ludziom , ze chce schudnac pukaja mi w czoło..mowia , ze wygladam super a aj sciskam wiecznie brzuch pasami roznymi gorsetami wiec juz im nic nie mowie tylko bede robić swoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spać do jutra moje FROGIE :D Musze jutro malutko zjeść bo nie bede cwiczyc tylko aerobiczna i troche potancze wieczorkiem nie mam tu w mieszkaniu rowerka ani hula ale w poneidzialek nadrobię :) buzi dupci ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziurulka od dziunki dziunka od dziuni a dziunia od madziuni a madziunia od wiadomo czego :P i to wszystko mężulko zdrabnia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki! 🖐️ ja wiem ze jest poranek ale dosyc juz spania wstawac!!!!!!! :D dziurulka- to zaczynamy!! ja sie wczoraj tak smieci najadlam ze bolał mnie brzuch i nie spałam do 1.00.teraz juz jest git,ale piwo,paluszki,nachos itp.o nie nie. tak wiec ja dzis juz zaczęłam na śniadanko jajecznica,pomidor,ogórek zielony i 2 plasterki szynki. na obiad mam rybke.robie w piekarniku:) do tego twarozek i jakieś warzywka. czekam na Was buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×