Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 20 kilo za dużo

Zawzięłam się i schudnę w końcu 20 kg kto ze mną????

Polecane posty

Witejszyn:* U nas wlasnie galerie otworzyli az sie boje myslec ;p nie ide tam dzisiaj , pojde w piatek:) Wczoraj idealnie dietowo i poltorej godziny cwiczen a waga ani drgnela :/ moze dlatego ,że cwiczylam i mięśnie znów popuchły :/ Hej cosmo :) BYlas na solar wczoraj? Ja ide dzisiaj :) i w piatek Zjadlam dzisiaj sniadanko jak Wielkanocne :D chuda szyneczka sos jajeczko-chrzanowy i jajko na twardo , sos zrobilam chudziutki zamiast smietany dalam mleko :) Ide cwiczyc bo uspiłam wlasnie maluszka :) Buziii ,wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane:)) u mnie z dietka jakos leci, nie jest najgorzej:(( nie mam ochoty na jedzenie jem bo musze! a z cwiczeniami to niestety odpuscilam sobie bo mam problemy rodzinne i nie chce mi sie nic przez to:(( czlowiekowi rece opadaja :(( zawsze cos:(( dobra, spadam nie bede wam juz smęcić!!:(( PA🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie wlasnie wybielam ząbki bo paczka wreszcie przyszla hehehe:P nie moge nic mowic to chociaz pisze hehe ciekawe fco dadza te paski.hmm.. dziunia-ide na solara !!!! kolo 15 sie wybieram:) ide smazyc cialko hihihi juz nawet wam powiem ze coraz to smuklejsze:D a pozniej łobiadek i sobie pojde na spacerek z pieskiem bo tak tu sloneczko swieci ze normalnie wiosna:) mariczka- nie martw sie , po burzy zawsze przychodzi słońce i wcale nam nie smecisz:) zaraz sobie zrobie abs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🌼 Ale jestem zmeczona... W kuchni sphagetti..mmm.. :P Tak sobie mysle czy nie zjesc sobie samego mieso bo w sumie bez zadnego sosu z puszki tylko samo miesko.. :D:D ale chyba nie moge..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🌼 Ale jestem zmeczona... W kuchni sphagetti..mmm.. :P Tak sobie mysle czy nie zjesc sobie samego mieso bo w sumie bez zadnego sosu z puszki tylko samo miesko.. :D:D ale chyba nie moge..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🌼 Ale jestem zmeczona... W kuchni sphagetti..mmm.. :P Tak sobie mysle czy nie zjesc sobie samego mieso bo w sumie bez zadnego sosu z puszki tylko samo miesko.. :D:D ale chyba nie moge..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jeziorko raczej nie:( ale nie wiem napewno nie zaszkodzi,chociaz to tluste miesko: troszke zjedz i doloz do tego duzo warzyw jak juz chcesz te miesko:p ale ja glupia jestem.na solarium z okresem :o raczej nie:(:( zapomnialam a tak chcialam isc:( zostaje mi chusteczka z daxa hahahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmo kochanie paski blendamed? dużo dają bardzo! pol roku mialam biale zeby po slubie po nich teraz znów zainwestuję :) Ja przed ciąża mialam bardziej skąpe okresy niż teraz i chodziłam z tamponem na solar :P Jeziorko troszkę możesz ale polecam kupić sobie makaron sojowy mozna go na Sb rozni się tylko kolorem jak zmieszasz z sosem pomidorowym nie czuc roznicy :) i sos pomidorowy( nie przecier!) w kartonie ciutke sera zoltego przyprawy :) i masz spagettiiii :D mozesz sobie dodac podrumieniona cebulke ze zmielona piersia z kurczaka :) i niczym sie nie rozni od zwyklego spagetti :) Mariczko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś solaria byly takie ,że robilo sie w nich słabo od goraca teraz sa takie nawiewy , wiatraki , ze az przyjemnie się tam lezy :) tylko niestety nie zdrowo :( no ale na andrzejki mozna :P Co ja miałam jeszcze pisac ....aaaaaaa maila dzisiaj założę więc ,żeby nie wklejac tutaj maila i hasła prosze Was o podanie maili wyslę Wam po południu hasło i skrzynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mail gotowy , moje fotki już wysłane :) zaraz i Wy będziecie miały dostęp:) Ide na zupke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze teraz sa takie fajne solaria ale ja nie chodze w tym czasie jakos nie bardzo mi to w ogole odpowiada.:P ale mi narobilyscie smaka na te spagetti!!!!!!!!!!! bede musiala jutro zrobic:D ja mam te paski crest ale te blend a med tez zamowilam ale narazie przyszly mi te crest.i mowisz ze dzialaja ? a ja sie tak o tym naczytalam i sluchaj bo teraz glupia jestem. mi przyszly bez opakowania tylko same saszetki i na aukcji pisze ze mam je trzymac 5 minut,a wszedzie indziej na forach sie naczyta;lam ze trzymaja ludzie po 30 minut? ja nie wiem teraz jak ja mam je trzymac wkoncu? wrrr.... aha moj mail: cosmopolitan1985@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nic , ze przerwa cosmo poradzilam sobie sprawdzcie konto skrzynka na google gmail się nazywa bo jest czytelna najbardziej która już ma maila???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!! dziurulka ty pieknosci nasza!!!!!!! dokladnie tak jak sobie Ciebie wyobrazalam mniej wiecej!!!! synuś to normalnie cuuudoooo!!!*** ja nie umie tam fotek wrzucic kto pomoze cosmopolitankowi troche nie kumatemu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysyłasz maila normlanie tak jak do kogos wejdz na tego maila i masz chyba stwórz wiadomośc czy coś takiego na samej gorze po lewej stronie. Wpisz tam nasz adres i i jest napisik załacz plik :) tam naciskasz i wybierasz z kompa foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka jesteś cosmooooo cudna zakochałam się !!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie no kochanie!!!!!! rewelacja!!!!! ja chcę taką opaleniznę :P ale ja naturalnie jestem blond więc mi nie grozi śliczna jesteś :) i Ty masz taką figurę i jesteś na diecie grzeszysz babo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj czekaj dziunka akurat to zdjecie w tej sukieneczce co stoje to ja tam wazylam 48 kg. rok temu :( a to co z kieliszkiem to juz moj bebech widzisz hahahha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam troszkę ;p od tego mamy to forum :) Pozycz mi tą sukienke srodkowa na andrzejki hehehehe :) Sliczne masz nogi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty niby brzydka??? jasny gwint heheheh pierońsko laska i nie widze u Ciebie za duzo kg???? tak samo nie widze? super mama,ja sie zakochalam w tym cudenku Twoim:) chyba se zrobie bobasa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliczna jestes :D normlanie tos to siok!!!!! :D Ja jak umyje głowę dam w tym nowym kolorku foto :) Idę wstawić mniaczki zw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamietam to bylo na weselu mojej siostry i to byl czerwiec a w maju juz sie na plazy smazylam a potem bylam chyba raz albo dwa:) no a teraz to taka opalona juz nie jestem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×