Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 20 kilo za dużo

Zawzięłam się i schudnę w końcu 20 kg kto ze mną????

Polecane posty

Nie martw się cosmo ja sobie 2 dni temu tak rozcielam , ze myslalam , ze bede miec szyty palec ,a wczoraj się na tej samej ręce poparzyłam.. no i super mialam sobie tipsy zrobić na andrzejki , nie zrobie!!!!!! bo mam dwa palce nie do uzytku. Nic mi się nie chce nie mam jak ćwiczyć bo maluch na pełnych obrotach :( wrócę do domu to trochę poćwiczę..na bank aerobiczną a z resztą zobaczę.. coś mnie dołki dopadły :( nie mam jak pójść do solarka :( ehh ide zmywac naczynie z tymi palcami musze w rękawiczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia- ja miałam szyta lewą reke bo mi pekła własnie szklanka jak ja myłam:o ałłłłaaaa.to bolało,ale Ty juz pewnie znasz gorszy ból:) nie umre ale kurde zawsze coś musze zrobić taka ciapa jestem jakaś:p oki ide ide papapap:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziurulka jestes slicznaaaaa 🌼 :) naprawde tez bym chciała byc taka ładna jak ty :D:D i piekny synus :) A ja fotki niedługo wstawie, narazie nie mam zadnych na kompie musze wrzucic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś zobaczyła kochanie mój brzuch zmieniłabyś zdanie! Ja w Ciebie wierzę pieknie Ci idzie:* Dasz radę:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :) widzę że tu już zgrane grono Was :D ja od jutra w końcu się biorę za siebie :/ powodzenia :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wieczorna pora:)) dziewczynki a ja proponuje wysłac zdjatka nasze alev wiecie bez zadnych zakryc co wy a to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawe nie chce siebie widziec na takim z golym brzuchem :( a co dopiero pokazywac moze być w getrach i obcislej bluzce ewentualnie ale ja sie wstydze samej siebie.. Mam dzisiaj doła zaraz robię aerobiczną i idę spac , maz remontuje u cioci od miesiaca jestem slomiana wdowa w prawie kazdy wieczor :( czasami mam dosyc nie zebym byla materialistka tylko maz robi to za darmo bezinteresownie i ja sie z tego ciesze tylko zapytam co ja z tego mam caluski dzien siedze z synkiem w domu , i jeszcze obowiazki mam , powoli wracam do pracy tyle , ze pracuje w domu ale tez mnie to meczy tez bym chciala odpoczac.. eh już nie męczę.. Buzii!!! do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziurulka ale nie tylko ty wstydzisz sie swoich gabarytów- mowie ci poważnie!! ja jutro wysle zdjatko mojego brzuchala - to zobaczysz ze twój przy moim to pewnie pikuś:)):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witac sie witac:)) a co tu tak pusto??? tornado przeszlo przez nasz topik czy coś????:)):)):)):)):)) meldować mi sie raz - dwa - trzy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) 🌻 Dół z wczoraj sobie poszedł!!! Mam pełno energii!!! Zaczęłam gotować obiad dla siebie i dla rodzinki bo jestem u rodziców już od godzinki właśnie usypiam małego i będę ćwiczyć... Dziewczynki znów mi spuchły mięśnie!!!!! mam te 4 cm co mi spadły więcej w pasie :/ wkurza mnie to! Gotuję dla siebie chudą fasolową a dla rodzinki ogórkową..zjem jej troszkę jutro :) i robię pieczeń z szynki :) suróweczkę już zrobiłam :) Jestem w stanie wysłać Wam zdjęcia w majtkach tyłem i bokiem ale przodem nie bo mam rozstępy , z którymi walczę ostro niestety drogie kremy w ciąży nie pomogły genetyka i już mama ma nie walczyła z nimi i ma niewidoczne ale ja walczę ostro!!!!Ja mialam tez cesarkę wiec nad raną mam wiszący balonik bo mięsnie byly przeciete i nie wrocily jeszcze do siebie wiec mam najgorszy brzuch z Was nie nawidzę go!!! Jak tylko niuniek uśpi to zacznę ćwiczyć bo obiad wstawiony więc mogę , ze zdwojoną siłą bo wczoraj tylko aerobiczną 6 weidera zrobiłam 12 dzien i tak brzuch już ciutkę lepszy. Zjem dzisiaj tylko troszkę zupki..za kare za wczoraj i za ten obwód. Cosmo wróciłaś od chłopa? A grzeczna tam jesteś chociaż :P ? Jezioreczek w szkole :) Mariczko kochanie🌻 życzę miłego dnia. Już nawet to ,że małżon jeździ do cioci przeboleje , idę do tej galerii dzisiaj i kupię sobie wystrzałową bluzkę na andrzejki w new yorkerze , dawno nie bylam w tym sklepie ale liczę ,że tam coś znajdę :P boje sie tylko tlumow bo galeria wczoraj otworzona :) ale i tak lepiej dzisiaj niz w weekend co nie? Buziam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziurulka skarbie przeciez my nie jestesmy od tego tutaj zeby siebie wysmiewac tylko wspierac!!!! zdjecia juz wrzucilam swoje:))masakra jak na nie patrze:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo hallo kochane!!! melduje się:) wrocilam o 9.00 ale siostra byla wiec nie pisalam...ah dziunka ja tam jestem taka grzeczna ze az nie pytaj heheh :) ja tez moge wrzucic fotki ale najpierw je musze zrobic bo nie mam takich.zaladuje baterie i wieczorkiem wrzuce:) i tez sie nie śmiać!!!!!! :P:P ja po ciazy nie jestem ale mimo to mam zwisa hahahha :) nie jadłam nic na sniadanie.nie chce mi sie...chyba mi sie brzuchol skurczył:o ide napalic w piecyku i zaraz wracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy to macie piękne brzuszki dziewczynki ja mam biały wstretny fat :( Bialy bo zakrywam go na solarium , poniewaz jak się nie opali rozstepow sa wieksze szanse na ich czesciowa redukcję . Eh.. ale wkleje tyłek i z boku i musicie to zaakceptować , mialam też 5 tygodni po cesarce operacje na woreczek ale to Wam opowiem w wolnej chwili eh :( przeszłam sporo w tym roku. Ja juz po polgodzinnym sprincie na rowerki i półgodzinnym hula . Kupiłam sobie tez taki przyrząd ma przyjść dzisiaj http://www.allegro.pl/item813351575_new_rocket_ab_trainer_kolyska_super_plaski_brzuch.html Pocwicze jeszcze na tym dzisiaj :) Ide pisac mamie referat o autyzmie na sympozjum czy jak to się pisze , tz przepisywać :) a ona pilnuje małego przynajmniej mogę tu do was zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia a jak to działa? heh ja oczywiscie niekumata...:p sama bym sie skusila ale to najpierw nam opowiesz jak to działa jak dostaniesz to juz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchylasz się stopniowo do tyłu i pozniej się stopniowo podnosisz siadasz na tym krzeselku patrz ile kupujacych podobno super hit!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama dzisiaj do mnie mówi jak zaczęłam jojdać , " proszę mi przywieżć metr i wagę jutro oddam Ci za miesiąc :P hehehehe skubana polapala sie czemu mam doła ...no ale w koncu jest to psycholog!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo hallo jeziorko 🖐️ jestem po obiedzie:o oczywiscie pełna :o ugotowałam sobie kalafior i jajo sadzone + ogorek. a Wy co robicie?? :* dziunia a przyszedl Ci juz ten sprzet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama psycholog??? uuuu to sie musisz ładnie zakamuflować żeby cokolwiek ukryć :p hehe moja mama mimo ze nie psycholog to i tak zawsze po mnie widziała ze co nie tralalala...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no z dietka dobrze :) na obiad zupa pieczarkowa , tylko w szkole napiłam sie niestety tymbarka.. :O bo nic innego nie było zadnej wody..a pic mi sie strasznie chciało. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×