Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 20 kilo za dużo

Zawzięłam się i schudnę w końcu 20 kg kto ze mną????

Polecane posty

Witam wszystkich . Mam problem: rok temu przy wroście 174cm ważyłem 94kg, po 15 miesiącach waże już 74kg. problem jest taki, że co tydzień tracę kg na wadze, a mi się wydaje, że przytyłem. Katuje się ćwiczeniami jak mogę, jem mało chyba z obawy o powrót do starej wagi. Jestem diabetykiem, więc ogólne badania krwi robione mam cykilcznie i są dobre z lekkimi spadkami, szczególnie chodzi mi o płytki PLT. macie jakis pomysł? ja juz nie chce tracic na wadze, a nie moge się przelamać do bezsensownego jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeziorko ja dopiero wrocilam od siostry a reszta nie wiem gdzie sie podziala ??? mariczka tez juz pewnie na imprezce a dziunka cos dzis sie nie odzywala? :( no nic.ja wlasnie jade na kolacje za godzinke a potem ide na imprezke do znajomych....ufff...:p jeziorko trzymaj sie do jutra papapap:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyy :) mozna sie przylaczyć?:)... jestem na dwoch innych juz topikach, ale tutaj tez chetnie bede zagladac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja tylko na chwilke wrocilam od tescow z andrzejek itd. Tylko tu musze Was opierniczć :P czemu dziewczyn nie przyjmujecie???? Dzieeeewczynki zapraszamy :) Dziewczyny ja jutro napisze bo się czyms przytrułam :( buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:d no ja juz po basenie i odtslalam okres, zwijam sie z bolu i ide nynu odpoczac... we wtorek chcialam sie wazyc ale zwaze sie w w niedziele dopiero;)... dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nową koleżankę🌻 Ale mnie męczy zatrucie , taki mam spuchniety brzuch :( Następne ważenie 6 grudnia :) dam radę i Wy też dacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadyjka powiedz coś o sobie :) jaki plan diety ew ćwiczeń masz itd :) Ile chcesz zrzucić? raul jezeli jeszcze jestes zapraszamy! lece na zielona herbatkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec ja mam diete 1000kcal glownie nabial i warzywa z owocow raz dziennnie jablko duze na drugie sniadanko :)... codziennie cwicze na new rocker i na orbiteku, oraz wykonuje cwiczenia motylkiem... startowalam z wagi 83kg i schudlam do 71 ale mialam dwa miesiace przerwy i podskoczylam do 74, ale od wtorku jestem na diecie i juz czuje zmiany :)... moim celem jest 58kg...55 raj... ale jak zobacze najpierw 65kg, potem 60, to bede naprawde, ale to naprawde szczesliwa.. a Ty?:) teraz sie juz zegnam bo boli mnie brzuch mocno :(... do jutra:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj słonko pisałam juz kilka razy nie mam czasu niestety :P poczytaj kilka stron :) lepiej nas poznasz i zobaczysz :) Powiem tylko , ze jestem na SB z ostrym grzeszeniem :P przez ostatnie dni ale już jest adwent i się naprawiam :)Trzymam się idealnie aż do wigilii :) Mam cel 55 kg i 170 cwiczę aerobiczną 6 weidera jutro 17 dzień :) Ale mi świdruje w jelitach ,żadnych obstrukcji nic! :) Jutro zrobie sobie dietkę scisłą wiec ładnie zacznę poniedziałek :) Buzka Przyszlo mi to do brzucha dziewczynki super!!!!!!!!! juz mam silownie w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane:)) oj nie bylo mnie tu troszke :)) ale naprawde z braku czasu:)) Co do weekendu - tragedia!!! sobota= laba na całego ( alkohol -dosc duzo:)), do tego 3łyzki sałatki na imrezie, 2 zeberka male zapiekane w kapuscie i 2 plastry wedzonej szyneczki- to oczywiscie zjadlam tylko na imprezie a do imprezy jadłam normalnie jak zawsze) ahhhhh wole zapomniec ale plus jest taki ze wytanczylam duzo:)) Prosze o rozgrzeszenie- dziekuje🌼 witam nowe kolezanki🖐️ dziurulka- ojjj biedaku mnie wczoraj tak bolały flaki:(( jeziorko- nie wygladasz na tyle lat ( tzn dała bym ci wiecej:)) Cosmo- ty nadal robisz t abs??? chyba nagotuje sobie zupy kapuscianej i bede pośćić:)) sama niewiem, co myslicie?? dobra lece pisac prace - kuzzzzwa tak mi sie nie chce:(( buziaki krejzole:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane:)) oj nie bylo mnie tu troszke :)) ale naprawde z braku czasu:)) Co do weekendu - tragedia!!! sobota= laba na całego ( alkohol -dosc duzo:)), do tego 3łyzki sałatki na imrezie, 2 zeberka male zapiekane w kapuscie i 2 plastry wedzonej szyneczki- to oczywiscie zjadlam tylko na imprezie a do imprezy jadłam normalnie jak zawsze) ahhhhh wole zapomniec ale plus jest taki ze wytanczylam duzo:)) Prosze o rozgrzeszenie- dziekuje🌼 witam nowe kolezanki🖐️ dziurulka- ojjj biedaku mnie wczoraj tak bolały flaki:(( jeziorko- nie wygladasz na tyle lat ( tzn dała bym ci wiecej:)) Cosmo- ty nadal robisz t abs??? chyba nagotuje sobie zupy kapuscianej i bede pośćić:)) sama niewiem, co myslicie?? dobra lece pisac prace - kuzzzzwa tak mi sie nie chce:(( buziaki krejzole:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahoj ahoj:) ja juz wczoraj musze sie przyznac ze zwątpiłam :( myslalam ze uciekłyscie na forever:( i zgrzeszyłam:(:( 😭 zjadłam sobie wczoraj wieczorem z moim robaczyskiem ....PIZZE!!!!! :( i tez prosze o rozgrzeszenie:p no a dzis poniedziałeczek to oczywiscie wracam do rzeczywistosci i walcze z coraz to wiekszymi silami. witam nowych 🖐️ dziunka- juz lepiej??? czym to sie zatrułaś? mariczka- oj ja w piatek i w sobote popiłam:) i to jakkk! a impreza widze udana? :) abs przez weekend nie robiłam w ogóle ale dziś robie a Ty? jeziorko- nareszcie zdjecie:) faktycznie Ty to powaga na całego :p hehe a zdjecie wyraźne ja tam widze dobrze wszystko ale pokaż troche tego ciałka :) ide napalic w piecyku bo zimmmnnnoooo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
COSMO imreza udana na calego!!! i powiem ci ze nawet jak bym miala zjesc 3000 kal na niej to bym zjadla tylko zeby byla taka sama jeszcze raz:)) zaje**scie było:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem moje drogie :) 🌻 U mnie imprezka tez się super udała , wypiłam jedno piwo z sokiem , 2x malibu i soczek bananowy:) ale ja matka karmiąca i ciążująca nie piłam półtora roku więc wybaczcie :) od dzisiaj idzie mi znów super :) Poza tym stracone kg i cm nadal są stracone :P :) Zatrucie...trzymało się ostro do 2 w nocy..dzisiaj jest biegunka nadal , prawdopodobnie u teściowej zjadłam taki domowy barszcz biały ze skwarkami , jajkiem na twardo , kapką smietany i grzankami i to mi poszkodziło...jakos nigdy mi nie podchodził ten barszcz..ale się dałam skusić no i miałam :/ atrakcje :) ale dam jakoś radę :) Zjadłam dzisiaj zupkę kalafiorową gotowaną na piersi z kurczaka. jeden mały talerz :) Jeziorko fotko super ale czekamy na foto sylwetki i w ubraniu i tak jak my z brzuchami na wierzchu w krótkich spodenkach najlepiej :) Buziaki:* Cosmo skarbie wybaczamy pizze :) Mariczko raz na jakis czas mozna sobie pozwolić jak imprezka jest ok wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przyszłym roku w wakacje mam już pewne 4 wesela :) fajnie co nie :] Nic tylko zarabiać na same wesela :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i stało sie:)) Przyszla skakanka i cholewcia musze brac sie do roboty nie ma ze boli bo mnie facet z domu pogoni:)) zawsze cos nakupuje a potem tylko przerzucam z miejscA na miejsce:)) tak samo bylo z twisterem i stoperem:)) a skakanka fajna bo z licznikiem i odlicza od 999 skoków do 0 :)) takze mozna skupic sie na cwiczeniu a nie liczeniu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski a powiedzcie mi co wy zjadacie na obiad- noramlnnie brakuje mi juz pomysłów:(( znudzona jestem ryba i gotowanym kurakiem ( piersi z kurczaka) dawajcie jakieś fajne pomysły:)) czekam kochane:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :P u mnie w weekendy zawsze tak jest zze chce mi sie zrec i zawsze musze zjesc cos czego nie powinnam :p zjadłam zieniaki. :O :PP no, mam zamiar dzisiaj albo jutro zamówic sobie to hula hop z masazem z allegro, tylko ndal sie zastanawiam, czy nie lepiej kupic ten zwykły.... jak myslicie, na obu efeky beda te same czy raczje na tym z masazem lepsze.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeziorko efekty nie beda takie same!!! ten hula - hop z wypustkami jest o niebo lepszy! po 1-sze jest cięższy czyli wiecej wysilku musisz wlozyc zeby nim krecic, po 2-gie te wypustki podczas krecenia rozwalaja tluszczyk:)) nie dawno widzialam sie z moim kolega- ma sklep sportowy- mowil mi ze to hicior i kobiety po m-cu krecenia chudly ok5 kg:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana niewiem mowil mi tylko ze po ok miesiacu laski przychodzily do sklepu i mu dziękowały:)) a nie kłamał bo to moj znajomy dobry:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :)... wlasnie wrocilam z pracy:P... na sniadanie 3 kromki wasa z serem turek, sznka z indyka pomidorek i ogorkiem, kawa II sniadanie banan obiad jeden maly golabek, jablko i 100ml maslanki truskawkowej. na kolacje b edzie ogorek, bo za duzo zjadlam w dzien:P... wieczorem tez beda cwiczonka :]... M-A-R-I-K-A ---polecam jakas zupke, np ogorkowa.... q gotuje ja sobie na samej wodzie, nie dodaje wegety itp itd, na koncu potarte kiszone ogoreczki i zupka jest pyyyyycha :].... potem moze omlet z dwoch bialek, lyzka maki,do tego z dwa plastry szynki z indyczka :)... potem moze jakies golabki, ja robie sobie sama albo kupuje sobie w sloiku z firmy kotlin - 100g ma 78kcal :)...sa trzy w sloiku i pycha sosik pomidorowy, do tego jakis groszekz marcheweczka:)... itp itd:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak chyba bede musiała sobie zrobic gołąbki - ale oszukane:)) i moze zrobie sobie troszke bigosku na chudym mięsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×