Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 20 kilo za dużo

Zawzięłam się i schudnę w końcu 20 kg kto ze mną????

Polecane posty

kurde cos mi kafeteria nie dziala :(... no wiec pisalam ci Mariczko ze ja mam 18 w lutym 19 i ze mam brata w Twoim wieku i chlopaka rok starszego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie tnie, dzis dzien zakonczyl sie zle... zjadlam kilka plastrow szynki, dwa sera, cztery kostki czekolady...ehhh... nie moglam sie postrzymac:(,, ale od jutra kontynuuje dalej z dieta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie tnie, dzis dzien zakonczyl sie zle... zjadlam kilka plastrow szynki, dwa sera, cztery kostki czekolady...ehhh... nie moglam sie postrzymac:(,, ale od jutra kontynuuje dalej z dieta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie tnie, dzis dzien zakonczyl sie zle... zjadlam kilka plastrow szynki, dwa sera, cztery kostki czekolady...ehhh... nie moglam sie postrzymac:(,, ale od jutra kontynuuje dalej z dieta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny merdie przepisuje lekarz jak się ma nadwagę w stosunku do swojego wzrostu itd. ja niestety mam i do mojego wzrostu 160 moja waga to jednak o iles za duzo a ze po ciazy minelo tyle czasu i nie moge tego zrzucic, to po zrobieniu wynikow uznal, ze moge to brac. zobaczymy. poki co nie chce sie jesc ale za to bardzo chce sie pic. co do tabletek anty to ja tez biore ale nie zauwazylam by ciagnelo do slodyczy. pozdrawiam na dobry poczatek dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki niuniu moj wczoraj sie zbudzil zaczal tak strasznie plakac i nie spal 3 godziny :( Nadyjka przepraszam , ze nie wysłałam tego maila ale teraz juz masz go na poczcie odbierz wchodz i wrzucaj zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobitki:)) U mnie dzien jak codzien sie zaczął:)) kochany w pracy ,mamy nie ma! zostalam tylko ze swoim pieskiem:)) Kurcze dziewczyny wczoraj to tak mnie odchucalo od jedzenia ze szok!!! zjadlam tylko 2 lyzki bigosu i 1 kromajde + szynka! ale to nie to ze nie chcialam jesc tylko czulam ze nie dam rady =wc:(( ide zrobic sobie sniadanko. a potem ogarne mieszkanko i biore sie za pierogi:)) mama zazyczyła sobie z kapusta + grzyby a ukochany ruskie! i badz tu madrym:)):)):)):)):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz od nowa :) Witam :) (_)* (_)* (_)* (_)* (_)* (_)* (_)* Kawuśka na stole :) Jem sobie na śniadanie zupkę , taka miałam ochotę..więc zupkuję :) Cytrynka wypita :) Z synusiem lepiej nie kaszle już tak bardzo , a na pupkę Altacyt pomógl troszkę chyba lepiej bo spi na boczku na pleckach już nie na brzuszku. U mnie rewelacyjnie , zobaczyłam przed chwilą zdjęcie jak się schylam , jak wisi mi brzuch..tata próbował aparat i mu się cyknęlo zgrywałam foty i zobaczyłam :( dziewczynki mam dosyć , juz sie nie poddam :( wygladam okropnie :( eh... Damy razem rade prawda? Jeziorko a to dlaczemu usunęłas foto z maila??? ZAPYTUJĘ!!!! Miałaś dodać nowe nie usunąć stare :P Boli mnie brzuch ja mam trzeci dzień @@@ najgorszy zawsze :( Zaraz do Was wrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz jestem:) eeee Wy niedobre pić beze mnie??????? 😠 obraziłam się:p no nic ale mam kawke od Dziunki:p dziekuję ja własnie zjadłam jajeczniczke i jestem pełnaaa:) dziunia no pewnie ze damy rade:) wkoncu sie uda....a chciałam napisać ze moje fotki z brzucholem tez nie ma?? why? ja nie usuwałam ich:(:( teraz nie bede widziała ile poszło :(:( a chciałam sobie potem porównać:( nie wiem czemu? co do tych anty to złe napisałam ze łakomczuch tylko miało być obżarciuch:) słodkiego nie lubie:) nadijko a jakie te tabletki Ty bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki przyznać sie , która usunela bo został moj brzuchol i zaraz i ja usunę bo dlaczego mam świecić moimi kreskami sama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów wypiłam sok z cytryny , znów jem zupkę , dziewczynki doła mam...:( czuje sie taka jakas okropna bo maluch wstaje wszedzie przy kazdym wyższym przedmiocie i ja sie boje , ze spadnie uderzy się i taka jestem nerwowa , ze przylozyłabym komuś normlanie , az na niego krzyknęłam , :( w dodatku jestem sama juz drugi dzien jestem taka zmęczona nie ma mi kto pomoc:( Ehhh Dobrze ,że nie mam ochoty na jedzenie bo jakbym miała to juz dawno zamówiłabym pizze... Pomocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim!! Jak tam wam mija dietka??MI nawet dobrze choc dzis cos strasznie mnie boli brzuch,chce a nie moge sie wyproznic:(:(:(masakra.Rano zjadlam 3 kanapeczki z ciemnego pieczywa z szynka i serem zoltym + ogoreczek no a potem oczywiscie kawka.Myslalam ze mnie cos ruszy a tu nici. Z dzidzia juz troszke lepiej,choc kaszel dalej jest czekam wlasnie na leki z Polski i bede Julcie leczyc sama:) A tak poza tym to jak wam mija dzionek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi kiepsko :( wycisnij sobie pol cytryny i wypij z woda i miodem pomoze idealnie na zaparcia lub zjedz gotowane jabłuszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę się w niedziele ważyć tylko we wtorek więc sprostowanie co do stopki.. Napisałam do męza może mnie troszkę pocieszy chociaz on też smutny babcia mu gaśnie :( eh bidulka bardzo słaba po tym trzecim zawale , więc tesciowa mi nie może pomoc , mama moja chora i brat , a szwagierka ma 6 egzaminów :( zyć nie umierać co nie?? Dajcie mi jakąs mega pozytywną energie bo jak widzę co się w dwie godziny w mieszkania zrobiło to mi słabo :( ;( ;( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunka słonce ja Ci zaraz dam pizze!!!!!!!!!!!!!! pomyśl ze ta pizza to 10 worów ziemniaków w Twoim brzuszku!!!!!!!!! nie ma ! ja tez mam smaka na wszystko co zakazane ale ni chu chu!!! zjedz sobie zawijaski jak głodna jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem głodna.. Ja zajadam zawsze stres , nawet jakbym była najedzona i miała mega doła najadłabym się jak świnia , ale teraz tego nie zrobie połozyłabym się spać no ale nie mogę , niuniek spał całe 20 minut :/ :( Zawsze spi po 3 godziny eh.. jakiś kryzys mam poprostu ale postaram się dać radę ale on taki marudny jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witać sie:)) z pierogami sie uporalam wyszlo mi 86 szt beda jesc i jesc:))hehehe dziurulka ale co usunelysmy bo nie kumam??? wszystkie zdjecia sa te co byly oprócz zdjecia jeziorka- miala wstawic nastepne a tu wykasowala jedyne:(( musze jeszcze cebulke przysmazyc:)) zaraz wracam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam moje kochane z dobrym humorkiem :) Poszłam spać o 21 bo byłam wykończona , miałam mega doła :( Wypiłam wodę z miodem i lulku.. Dzisiaj jest super , zrobiłam rano 100 skłonów , wracam dzisiaj do aerobicznej , misiu malutki już lepiej nie kaszle tak bardzo ,wzięliśmy ostatni zastrzyk HURAAA!!!! Dieta idealnie mimo okresu juz widzę tfu tfu ,ze ładnie leci nie ważę się poporostu widzę :) :) nie jestem głodna , nie mam napadów :) dziewczynecki moje! Musimy dać radę ! Trzymam się idealnie do Sylwestra tz. póżniej też trzymam :) tylko ogólnie mam teraz CEL SYLWEK!!!Jedyne wolne to święta 3 dni ale nie jakoś wielkie obżeranie poporostu nie chce ,żeby rodzina widziała ,że się odchudzam!! :D Będę udawać ,że coś się gorzej czuję :) he he stary patent ale na moją teściową tylko takie coś działa :) :D ale mam humorasa dobrego , zarażam Was dobrą energią , to jedyny wirus jaki mogę WAM DAĆ!! i nie musicie się przed nim bronić nazwiemy A1HaPPY1 :D Buziiii i stawiam kawkę oczywiście :D (_)* (_)* (_)* (_)* (_)* (_)* (_)* (_)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Dziuńka Ty krejzolko ja tez mam dzisiaj A1HaPPY1:):) wczoraj tez klapsłam jak małe dziecko nawet mi się nic nie chciało robić.poszłam do mojego w pizamke i gniłam :p dzisiaj mam mega pozytywa w główce :) wieczorem idę na imprezke do znajomych....my tak co weeekend imprezujemy :P:P:P tragedia...kiedyś zostanę alkocholiczką:P ale ja się dziś zważyłam:P i jest 53 :):) :D takze widze wkoncu ze cos ruszaa mimo ze wczoraj zjadłam wieczorem chyba z 5 zawijasów z tych nudów:) ale zawijasów nie pizze:) ide zaraz na solariuma :) buziaki i dziekuje za poranna kawke :) ZW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee kobitki co to za cisza?? no jazda meldować się:) ja wlasnie wróciłam z solarium i ide coś zjeść bo dziś jeszcze nic nie jadłam...na obiadek mam pierś z czikena:) alleee nudno mi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobitki:)) wczesniej nie dalam rade bo wluczu=ylam sie z moim ukochany po szpitalach i llekarzach! zaraz zjem obiadek i lece na uczelnie!! padam z sil/ noc cala przeplakalam/ nie spałam:(( ale do szkoly musze isc:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje kochane!! przepraszam, ze sie nie odzywalam, ale niestety cos sie stalo i dopiero teraz mam czas, zeby do was napisac... dzieki za dostep do e-maila, tylko powiedzcie mi bo niezbyt rozumiem, zebyscie widzialy moje zdjecia to musze je z mojego konta wyslac na to wlasnie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok wrzucilam te zdjecia:D... mozecie popatrzec:P na wszystkich jestem z moim Panem no a na jednym z takim fajnym Turkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo hallo:) witam te niedobre leniuszki:P nadijko zdjecia super:) chyba z wakacji co??? ale masz oczyska piękne:) duzzzze takie:) ja dopiero wstałam na mega kacu :( help!!!!!!!!!!!!! zaraz se zrobie jajeczniczke:) mam doła troche bo znowu zalałam się w beton i nie dobrze mi...aha i zjadłam chyba z 5 chipsów:(:(:( jak nie 10:( kurde ale sie czuje zle....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×