Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 20 kilo za dużo

Zawzięłam się i schudnę w końcu 20 kg kto ze mną????

Polecane posty

Kochana jakiez pozeganie:p jestem caly czas:)) Przyznaje sie ze foteczki usunelam ale mam swoje ale:)) u mnie tez pizga jak chole**ra !! Cosmo ja pale w piezyku od samego rańca:)) takze u mnie cieplutko - biegam po mieszkanku w spodenkach:))dorzuć wegla:))hhaha! a cos wczoraj z wieczorka i dzis z ranca kafe zle mi chodzila! masakra! dobra kochane , lece dokonczyc obiad dla familiety a potem zwawym kroczkiem na uczelnie:)) hehe! po szkole jeszcze musze zajechac do tesciowej-(krawcowej) odebrac ciuszki:)) wieczorkiem zajrze do was! i jak nie bedzie naskrobana nastepna stronka to noramlnie macie klapsiora - wielkiegi klapsiora:)) 🖐️🖐️czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taram
Ja o tym myślę, ale dopiero od nowego roku :)) A co tam, święta idą, to jest czas pokus :P Ale od nowego roku ostro L-karnityna Direct + obowiązkowo wysiłek fizyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika why why why ? :p ja nie usunę :p hihihih to ucz sie tam pilnie !!! no mi tez kafe szwankuje ...niby 15 minut przerwa a tu jeb z godzinke napewno nie mozna było wejść:o co do fotek to i tak mam nadzieje ze wstawisz bo i tak miałaś dać w nowej fryzurze...ja dam bo tez mam troche nową fryze...ale tylko pofarbowaną :p hihihiih na ten sam czorny:) ja do pieca teraz to chyba przegięłam pałę:o ale niech sie rozpali wkoncu bo marznę...tyle ze jak znow za duzo tam nawale to mi piszczy na chacie taki czujnik ze za duzo i to ma okropny dzwiek nie do zniesienia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika why why why ? :p ja nie usunę :p hihihih to ucz sie tam pilnie !!! no mi tez kafe szwankuje ...niby 15 minut przerwa a tu jeb z godzinke napewno nie mozna było wejść:o co do fotek to i tak mam nadzieje ze wstawisz bo i tak miałaś dać w nowej fryzurze...ja dam bo tez mam troche nową fryze...ale tylko pofarbowaną :p hihihiih na ten sam czorny:) ja do pieca teraz to chyba przegięłam pałę:o ale niech sie rozpali wkoncu bo marznę...tyle ze jak znow za duzo tam nawale to mi piszczy na chacie taki czujnik ze za duzo i to ma okropny dzwiek nie do zniesienia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widze ze topik sie powoli rozkreca :P Tak trzymac, fajnie ze cosmo chociaz ty tu cały czas zagladasz i cos zawsze naipszesz :D Mam nadzieje ze topik nie upadnie juz na stałe.. :( Zaraz wysyłam gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widze ze topik sie powoli rozkreca :P Tak trzymac, fajnie ze cosmo chociaz ty tu cały czas zagladasz i cos zawsze naipszesz :D Mam nadzieje ze topik nie upadnie juz na stałe.. :( Zaraz wysyłam gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widze ze topik sie powoli rozkreca :P Tak trzymac, fajnie ze cosmo chociaz ty tu cały czas zagladasz i cos zawsze naipszesz :D Mam nadzieje ze topik nie upadnie juz na stałe.. :( Zaraz wysyłam gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widze ze topik sie powoli rozkreca :P Tak trzymac, fajnie ze cosmo chociaz ty tu cały czas zagladasz i cos zawsze naipszesz :D Mam nadzieje ze topik nie upadnie juz na stałe.. :( Zaraz wysyłam gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widze ze topik sie powoli rozkreca :P Tak trzymac, fajnie ze cosmo chociaz ty tu cały czas zagladasz i cos zawsze naipszesz :D Mam nadzieje ze topik nie upadnie juz na stałe.. :( Zaraz wysyłam gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo hallo jeziorko;) i wszystkim innym hallo:) ja juz po sniadanku:) zjadłam jajeczko sadzone z boczusiem;) dzisiaj troche pospałam:) mi tak zimno w nocy było :o naszczescie juz mam ciepło bo mój mi napalił hehe teraz pije kawke i czekam na rodziców bo maja byc za jakies 40 minut:):) i sie zacznie....latanie , bieganie i hałas na całą chałpe...do tego ma siostra ze swoim przyjsc i nie wiem czy gdzies znajde miejsce w domu hehe jerunie juz za 4 dni świeta :) cieszycie sie? ja taaakkkk:D to czeekam na reszte:) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :)) wczoraj juz jak wrocilam po zajeciach nie mialam sil nic skrobnac:(( wzielam prysznic i poszlam spac:)) ja juz tez po sniadanku, domek wysprzatany... wiec biore sie za robienie prac zaliczeniowych:(( caly dzien mi przy nich zejdzie bo mam az 4 do napisania i do tego jeszcze sklep internetowy musze zrobic masakra:((ale dam jakos rade!! Laski musze sie was poradzic... otoz robie 1 prace zaliczeniowa z moja psiapsióła! niestety jest to dziewczyna mniej ambitna niz ja.... podzielilysmy sie praca i otóz przesłala mi to co miala zrobic i kurcze nic ona nie zrobila tylko "kopiuj" "wklej" z materialów jakie jej przesłałam.zero swojej analizy, nawet jednego slowa nie zmieniła:(( zwrocilam jej uwage ze dostaniemy tylko co najwyzej 3 i ze mi to nie pasuje... ze chcem dostac lepsza ocee! a ona do mnie ze tyle jej wystarczy....niewiem co mam zrobic...znowu cala prace pisac sama?? to nie jest pierwszy przypadek.jak myslicie co powinnam zrobic w takeij sytuacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariczko :) ja bym na Twoim miejscu jej powiedziała ze jak nie zrobi tego lepiej to przy zaliczeniu powiesz tam tej babce ,profesorce czy komu tam ze Ty włożyłaś w ta prace duzo a ona praktycznie nic i olała to ze ja prosiłaś....tak bym ją nastraszyła . no bo w sumie co za typiara heh. jak jej pasuje 3 to niech idzie i powie ze zrobiła na 3 tyle i tyle . ogólnie to sama naprawde nie wiem jak bym zronbiła...ja tez mialam kilka razy prace z kims robic ale zawsze bylo tak ze kazdy robił po równo i nie było to tamto. wez ją za wszasz ;) i jej powiedz ze jak nie zrobi tego pozadnie to Ty powiesz to i już.a niech sobie mysli co chce.wkoncu to Tobie zalezy a jak ona ma wszystko w dupie to niech sobie sama robi.... a jak nie podziała to napisz ta prace sama i oddaj jako sama. powiedz ze napisałaś ją tylko Ty. nie daj sie wykorzystywać. nie lubie takich co wszystko by chcieli za darmo.zadnego wkladu a 5 by chciała....a sorki ona by 3 chciała hehehhe po co ona w ogóle studiuje? boze juz widze jak ja w lutym bede miała to samo :o Mariczko wez ja olej i napisz to sama:) albo jej konkretnie powiedz ze ma to poprawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kobietki:) co to znow urlop? hehehe ja wlasnie siedze z rodzicami:) pije kawke a zaraz udajemy sie na zakupki:) uwielbiam to!!!!!!!! mama mi powiedziała ze wygladam chudziej:) i to przy moim i on mowi ze tez mu sie tak wydaje:p ale fajnie:D:D to mnie podbudowało i dzisiaj mam mega humoraska:) mariczka,jeziorko,dziunia 😘 🌼 wróce tu jak przyjade z zakupów a niech mi sie tu żadna nie pojawi to po pupach dostaniecie :p buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziołszki:)) nie pisalam od soboty bo nie mialam netu:(( moj ** chcial zabezpieczyc nam internet a wyszlo ze rozkodowal go:)) zdolniś moj:))heheh a co tam u was??? przygotowania do swiat ida pelna para??:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł dziewczynki! xD Dzisiaj słoneczko u mnie tak pieknie swieciło, ze az dobry humorek przyszedł... :D W gole to musze powiedziec wam cos,...wczorajak weszłam na wage to byłam poprostu w szoku,ale to normalnie w szoku tak ze mówie wam....A wiec.. przez ostatnie 3 tygodnie jadłam normalnie jak swinia, poprostu jadłam kanapka po kanapce, piłam gazowane itp.. (tak wiem ..dieta... no ale zapomniło mi sie :DD: ) no wiec jadłam słodycze ciasta itp.. wiec mówie sobie kurde noto pomnie, pewnie przytyłam z 20 kilo a tu normalnie właze na ta wage i nic nie przytyłam, poprstu tak mnie zamurowało ze cos.! Nadal w to nie wierze xD Za to postanowiłam troche sie poruszac i ide na siłke i na basen a jutro bede srzatac cały doom :D a w srode bede piekła ciasta i pierniki :D:D I w ogóle to zycze wam dziołoszki udanych i szczesliwych Świąt.!!!!!!!!!! :***** i wracac mi tu!!!!! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj JEZIORKO Tak czasem jest ze sie obrzeramy a nic nie przytyjemy a jak nie jemy to nic nie chudniemy:)) :(( Ciesze sie ze poprawil ci sie chumorek! tak trzymajjjjjjj i zagladaj czesciej:)):)):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo hallo:) jestem juz....dzis mam urwanie głowy przez co nic nie moglam naplumkać:p zakupy,zamęt w domu ogólnie... teraz dopiero sciagłam buty zjadłam obiad....pierś i mizerie a ziemniaki zostawiłam dla całej reszty heheheh jest mama,tata i szwagier:) pełna chata:) teraz mam chwilke bo siedzimy i pijemy kawe.zaraz trzeba bedzie rozpakowac siaty i dzis chyba padne jak mucha:) jeziorko to suupeerrr!!!! mariczko 🌼 dziunka sie nam zgubiła:( to i ja wam zycze moje kochane robaczynki wesołych:) ale i tak jeszcze wam to napisze ze 100 razy:p bede jeszcze wieczorkiem jak mi sie uda:) buzkiiiii 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmo nie tylko ty padasz dzis na cy*ki!! mi tez oczy sie zamekaja ze szok, na kawke za pozno a jeszcze mam notatki do przepisania i pofarbowanie włosków siostrze! masakra, nie mam sił!!!:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey laseczki🖐️ Niestety ale nie wyspałam sie dzis:(( kurcze czuje ze jestem zmeczona a tu caly dzien roboty przed de mną:(( mam nadzieje ze kawka mnie postawi na równe nogi:)) Kurcze jeszcze musze dzis leciec na zakupy bo nie mam 2 prezentów dla brata i szwagra- juz widze te kolejki w sklepach:(( biala goraczka na sama mysl:P ale czlowiek glupi zamiast duzo wczesniej kupic to nie wiem po co czekalam na ostatnia chwile( mam teraz za swoje):(( bede dzis podgladac czy któras z was sie odezwie :)) 3majcie sie kochane! dziunia a ty gdzie?? masz wielkie klapsiooooryyyyy:)) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam dzisiaj totalny zapieprz wiec nie wiem czy dam rade sie wiecej odezwac dzisiaj juz. ide zaraz na paznokcie , potem włosy zafarbować a potem jade z moim kupić prezenty i jak mi sie uda to odezwe sie wieczorkiem mariczko mnie kawka postawila na nogi i jakos zyje:) jakos..... tez sie dzis nie wyspałam .mam taki metlik w glowie nie wiem za co sie zabrac.sprzatam itp. nie wiem nogi mi juz do dupy wchodza ale brne dalej:p udanych zakupów:) buziaki moje drogie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:)) ja wlasnie obrobilam sie w kuchni:)) a od jutra znowu jazda! teraz spadam na zakupy! potrzebne a zapomniane rzeczy + prezenty:)) dobrze ze sklepy pootwierane dlugo:)) pozdrowienia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo kobitki moje najdrozsze:) juz dzis wigilia o matko jak to leci:o jeziorko co sie stało? co to za dół? mam nadzieje ze juz minął? urwanie głowy u mnie dalej trwa:o zamet w kuchni i ogólnie.prezenty juz leza pod choineczka:) dziewczynki ja Wam zycze Wesołych Swiatek zdrowych,spokojnych i radosnych:) zebyscie je spedzily w milej atmosferze w zgodzie i w gronie najblizszych! 🌼 😘 całuje Was mocno:* i nie trzymam dziś diety:p heheheh WESOŁYCH!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
```>•★•< WESOŁYCH```>•★•< ..`☆``*ŚWIĄT`☆`BOŻEGO*``★ `>•★•< `*NARODZENIA'*`>•★•< ____________/\ _________< ♥♥♥ > __________¯¯\/¯ ___________X✿X ___________X♥X _______O__X(Ѽ)X__O _______█_X*X✿*X_█ _______XX♥X(Ѽ)♥XX ___O__XX♥X✿X*X♥X*_O ___█_XX(Ѽ)X*X♥X✿X_█ ___X*XX♥XX✿X(Ѽ)X*XXX O__♥XXX✿XX♥XXX✿XXX*XXX_O █_XX(Ѽ)♥X✿X(Ѽ)X♥X✿X*XX_█ XX✿XXX*XXXX✿XXX(Ѽ)XX✿XX XX(Ѽ)XX✿X♥X(Ѽ)XXX✿X(Ѽ)XX __________XXXXX __________XXXXX __________XXXXX ______XXXXXXXXXXXXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×