Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość muszę kupic żelazko

Polećcie, jakie kupić żelazko?

Polecane posty

Gość muszę kupic żelazko

Bo stare wysiadło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam kiedyś brauna... ale szlag go trafił po jakimś czasie. dużo dobrych opinii słyszałam o philipsie i tefalu, aktualnie używam zelmera, nie mogę złego słowa powiedzieć na to żelazko. poza tym nie jest drogie, zaglądnij do moderni - już za niecałą stówę kupisz przyzwoity sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelmer - jestem na tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stalam niedawno przed tym dylematem. kupilam rowente - jakas najnowsza i... rozczarowanie. lepiej prasowalo mi sie sredniej klasy philipsem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tefala i na plus
polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka polka .......
Ostatnio tez mialam dylemat ,kupilam philips azur,jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knutsel29
to zalezy ile prasujesz, jesli tylko kilka sztuk to lepiej male ale jesli prasujesz duzo, ja prasuje okolo 2-3godz tygodniowo to lepiej kupic sprezarke parowa, ja mam sredniej klasy Philipsa i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po 13 latach używania moulinexa zmienilam sobie na tefala.I wróciłam do starego,bo tefal strasznie wyświecał rzeczy.Nie wiem,dlaczego? Ogólnie,mocno się rozczarowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam tefala
mam i jestem zadowolona. A u moich rodziców żelazko Tefal przeżyło nawet parę upadków z deski do prasowania- jest niezniszczalne he, he:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze,to co ja robię źle? za wysoką temperaturę ustawiam czy to jakiś felerny egzemplarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tefal, tefal i jeszcze raz tefal!!! Kocham te żelazka. Najpierw używałam go u mojej mamy i bardzo polubiłam nim prasować, potem teściowej szlag trafił żelazko, więc kupiliśmy jej z mężem tefala, jest bardzo zadowolona (mówi że samo się prasuje), a niecały rok temu, gdy urodziła się moja córeczka sama sobie zakupiłam tefala, moja mama chcąc mi pomóc i uprasować Małej ciuszki, nalała za dużo wody inie grzało bo coś zalało. Długi czas nie mogłam znależć rachunku żeby oddać na gwarancję więc mama kupiła mi żelazko zelmer (o kant dupy potłuc!!!) dzięku Bogu znalazłam rachunek, oddałam na gwarancję i po 10 dniach znowu mogłam używać mojego kochanego tefala. NAJLEPSZE ŻELAZKA! polecam :):):) ależ się rozpisałam haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie poradzi co z moim tefalem zrobić żeby nie wyświecał ubrań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też polecam philipsa - bardzo dobry sprzęt i raczej nie zawodzi. A gdyby ktoś chciał kupić taniej żelazka tej firmy, to akurat jest przecena na hiperokazja.pl - cena spadła o kilkadziesiąt złotych więc można kupić żelazko i jakiś fajny ciuszek, który będziemy potem z uśmiechem prasować ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myshunia
najlepsze żelazka są te na parę. ja osobiście mam stirellę ściąganą z włoch- super żelazko! nie ma ani jednego niedoprasowanego miejsca:) polecam, może uda się kupić na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze jest żelazko z generatorem pary. Można takie kupić w bardzo przystępnej cenie na megamedia.pl. Najlepiej kupić takie, które ma dużo funkcji m.in. dużą moc pary i system AntiCalc. Gwarantuję wam, że na pewno będziecie zadowoleni z efektów prasowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phillips nie zelmer TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie z dyfuzorem pary jest bardzo dobre, a co do marek, to różnie bywa. Czasem zdarza się, że różne marki, nawet te, które na pierwszy rzut oka wydają się niezbyt dobre, okazują się całkiem niezłe. Wydaje mi się, że trzeba patrzeć bardziej na funkcje jakie posiada i okres gwarancji, żeby w razie czego móc oddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omg good luck
moim zdaniem wazne jest zeby zelazko mialo plytke ceramiczna lub inna nieprzyklejaca :P ja mialam tefala na pare przez 2 lata ale przykleilam spodnie i szlag trafil, mimo ze czyscilam pare razy to wiecznie rozne rzeczy przyklejaly sie w tym samym miejscu. na razie mam zelazko firmy morphy richards (nie wiem czy jest w Polsce) wlasnie z plyta ceramiczna i probowalam na maks temperaturze na roznych rzeczach - nic sie nie przykleilo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam takie
http://www.ceneo.pl/104150 Philips GC 3106 Mam go miesiąc, jestem zadowolona, jedyny minusik to za krótki kabel, ale poza tym same zalety, w tym cena, kupiłam za 120zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy wyborze żelazka ważne jest to, żeby ładnie wydychało parę, bo dzięki temu szybciej się prasuje. Ja mam takie http://www.magicznaplaneta.pl/dzial/drobneagd/kategoria/?id=70&prod=35945 i nie mam powodów do narzekań, działa bardzo dobrze. Zresztą, żelazka Tefala są dobre. Jakby jednak to ci nie podeszło, to na podanej stronie jest tego więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tegas
ja wam radzę tak testowałam ostatnio żelazka i brauna i philipsa różne modele i w mojej ocenie nie ważne jaka firma, ale ważne jaka moc żelazka. Jam mam 1900wat i jest dla mnie za slabe - nie rozprazowuje zagięć z wirowania, a na uprasowanie jednej koszuli musze wyparować prawie cały zbiorniczek wody. Z Braunem miałam to samo. Teraz kupię jakieś tanie, al eżeby miało dużą moc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdddaJaka
W żelazko trzeba zainwestować bo jak się kupi tanie to się trzeba trochę napocić żeby idealnie wyprasować np. koszulę męską :| Pamiętam kiedyś kupiłam jeszcze w czasach studenckich żelazko za 14 zł. jedyne do czego się nadawało to do rzucania na odległość... Zajrzyj tutaj całkiem fajnie piszą jak wybrać dobre żelazko http://www.zelazka.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowapolewa
Ja mam żelazko Boscha i jestem z niego zadowolona. Z resztą widziałam podobne na medialux.pl w przystępnej cenie. Żelazko szybko się nagrzewa i jest wygodne w użyciu dzięki czemu łatwo się nim prasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krajjjanka
Zajrzyj sobie tu na stronke ze sprzetem AGD i po prostu zobacz co jest i w jakich cenach.Najpierw trzeba to porównac http://www.projektujikupuj.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam z zagranicy jedno ciężkie z teflonem - super prasuje, a ma ponad 20 lat! drugie bezprzewodowe...nie ma kabla tylko podstawka - rewelka, można latać z ciepłym po całym domu, to akurat było nowe, ale kilka lat używam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_licja
Jesli chodzi o projektujikupuj to ja teraz znalazłam tam taniej niz w sklepie pralkę,wiec coś w tym musi byc.Warto szukac tez własnie i w necie ,bo zawsze sie cos taniej znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×