Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość muszę kupic żelazko

Polećcie, jakie kupić żelazko?

Polecane posty

Gość szulaqik
Jak żelazko to koniecznie z generatorem pary, zobaczysz, to będzie wogóle inne prasowanie, o wiele bardziej przyjemne. Wszystko tym wyprasujesz nawet zarochmaloną pościel. Ja mam takie żelazko Ariete, koszuje pareset złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam firmę Philips jeśli chodzi o żelazka, albo jakąś inną znaną. Dobrze jest żeby żelazko szybko się nagrzewało i równie szybko chłodziło. Z Philipsa fajne jest to, ja kupiłam ostatnio właśnie na tej stronie w Electro http://www.electro.pl/produkt-PHILIPS_zelazko_PHILIPS_GC_4850_2F02_Azur-305472,162.html, mają pluszowego misia gratis do tego zakupu ;) jest fajne lekkie i Philips zwraca 50 zł przy tym zakupie! I bardzo dobrze sprawdza się przy parowym prasowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Philips 4410
Mam je pół roku. Jest co prawda ciężkie ale rewelacyjne! Raz przejedziesz i nie trzeba poprawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lobby mało biuściastych
ja mam philipsa i bardzo jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocwitamin
też mam Philipsa i jestem z niego bardzo zadowolona. Tyle tylko, że w zasadzie to ja prasuję tylko wtedy kiedy muszę , czyli naprawdę bardzo rzadko. Ale na te kilka razy do roku, kiedy je wyciągam jest fantastyczne. Dla mnie idealne żelazko to takie, które samo prasuje, ale chyba takich nie ma ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __nikita__
poradnik ok, ale szkoda, że nie ma jakiejś większej ilości konkretów... ja z żelazek polecam Łucznika, obecnie mam model SLI7000 i chyba wyleczyłam się ze wszystkich tych Philipsów, Zelmerów czy Boshów które kosztowały niemało, a padały albo rysowały się bardzo szybko. Teraz stwierdziłam, że idę w inną stronę i kupię coś bardzo taniego, ot tak na próbę. Łucznika jako tako kojarzyłam, przewinęła mi się nazwa kilka razy, ale nigdy nie miałam sprzętu od nich. Wreszcie kupiłem to żelazko i jest okej, zwróciło na siebię uwagę stosunkiem ceny do parametrów - była ona bardzo niska, a parametry bardzo dobre, konkurujące spokojnie z żelazkami za te 150-300zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łucznik odkąd pamiętam zawsze robił dobre sprzęty, babcia jak szyła to tylko na maszynach od nich :) to żelazko wygląda ciekawie jak na sprzęt za 55zł (tyle znalazłam na Allegro, w zesawie jest też płyn ułatwiający prasowanie) i ma zadziwiająco dobrą specyfikację w tej cenie :) jak moje obecne padnie to chyba dość mocno się nim zainteresuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak za 55zl to zdecydowanie warto, w sumie nei weidzialam ze za taka cene mozna kupic jakies ciekawe zelazko, bardziej takie noname z lidla czy biedronki, a tu takie zaskoczenie i jeszcze znana polska firma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalek_11
Cześć, na co dzień sprzedaję żelazka we własnym sklepie, zazwyczaj polecam żelazka Philips. Jeszcze żaden klient nie zwrócił mi poleconego żelazka, a to chyba dobrze świadczy o tym producencie żelazek. Przy wyborze warto też podeprzeć się np. tym miejscem http://ranking-zelazek.net.pl/. Publikowane tam jest zestawienie najbardziej popularnych żelazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Ja zastanawiam się nad żelazkiem Electroluxa lub Boscha. Znalazłam niedrogie na http://www.electro.pl/zelazka,162.html Jedno kosztuje 104 zł a drugie ok 80 zł. Nie chcę droższego bo wiem, że prawie wcale nie będę go używała. Które według was jest lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam żelazko Philips. Tylko bron boze nie mozna do niego wlewac innej wody niz destylowana, bo od razu sie knoci. Swoją dorgą, warto pamiętać, że wiele odpowiedzi w takich wątkach, to "komentarze sponsorowane". Dlatego, zanim się coś kupi, warto sprawdzić opinie na http://cosiepsuje.com/ . Tam piszą tylko o wadach danych produktów, więc na sponsorowanie czegokolwiek nie ma miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felka22
a co powiecie o philipsie? my mamy gc 670 i naprawde świetnie sie sprawdza :) popatrz sobie zreszta tu http://www.electro.pl/AGD_Drobne_Promocje,1677.html tez masz rózne modele do wyboru moze cos znajdziesz w promocja producencką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glendda
Philipsa nigdy nie miałam ale bardziej się skłaniam ku Zelmerowi. Znalazłam takie Front Jetix R ZIR20400 – z funkcją odświeżania ubrań parą. Brzmi ciekawie, ktoś może ma Zelmera? Kusi mnie podwójnie bo teraz do zakupu dają w prezencie dzbanek filtrujący :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LanaRey
ja równiez mam zelazko Philipsa. Niedawno złozyliśmy się rodzinnie i kupiliśmy wspólnie zelazko PerfectCare Silence Generator pary pod ciśnieniem. Super sprawa. Teraz mogę wyprasować wszystkie ubrania jedno po drugim — bez zbędnego czekania i regulacji temperatury. Jest bezpieczny dla wszystkich tkanin, nawet tych najdelikatniejszych jak jedwab, kaszmir, wełna czy poliester. Jest drogi ale warto mieć taki sprzęt w domu. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Świetne żelazko znajdziesz w sklepie internetowym www.aliexppess24.pl ostatnio tam zamawiałam i zapłaciłam o wiele taniej niż na allegro. Polecam, przesyłka przyszła bardzo szybko bez zadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No raczej lepiej, zęby się nie psuło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinqa
Ha ha gościu, masz rację najlepiej kupić takie żelazko co się nie będzie psuło, ja mam od jakiegoś czasu electroluxa, przekonało mnie u koleżanki, że ma porządny wyrzut pary, kupiłam sobie takie samo i ładnie mi służy, przede wszystkim szybko prasuje, bo bym chyba umarła jakbym miała zbyt długo stać przy desce,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 lat temu kupiłam żelazko z generatorem pary Ariette. Miało 10 lat gwarancji. Przetrwałao 15 lat a prasowało na sucho, parą w poziomie i w pionie. Genialne!!! Aktualnie szukam identycznego, ale każde ma gwarancję 2 letnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola2323
Ja też polecam philipsa - bardzo dobry sprzęt i raczej nie zawodzi. mam do tej pory 3 takie żelazka i nigdy nic nie reklamowałam do tej pory. fajna porównywarka tego rodzaju sprzetu AGD jest na http://sztukawyceny.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zdecydowanie nie polecam Tefala - Ultragliss, miałem to żelazko trzy miesiące, po czym zepsuło się, prawdopodobnie nie wytrzymało coś z podgrzewania wody, bo żelazko jest włączone, ale stopa jest zimna. Stary Philips wytrzymał 15 lat, to jest ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia780
U mnie do tej pory, a mialam juz kilka żelazek najlepiej sprawdza sie zelazko parowe z morphy richards. Rad przeprasuje i zadnych zagniecen nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurelia_
Polecam pójść do jakiegoś sklepu z AGD i na miejscu pooglądać żelazka. Duży wybór mają w RTV Euro AGD, są i takie po 100 zł, i takie po 600 zł. Najlepiej dopytać sprzedawcę, wiem z doświadczenia, że chętnie doradzają. A jak jest duży wybór i nie wiadomo, na co się zdecydować, to taka rada może być na wagę złota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoliine78
A mnie się podoba to: http://www.tefal.pl/Urządzenia-do-prasowania/Żelazka/Profesjonalne/ULTIMATE-ANTI-CALC-FV9747/p/1830006128 Jeszcze się oczywiście nie zdecydowałam. Chciałabym model o dużej mocy i nie męczyć się z tym, że jak korzystam z pary nie wychodził kamień wraz z nią. Ponowne pranie wypranego ciucha to nie to co lubię najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×