Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość muszę kupic żelazko

Polećcie, jakie kupić żelazko?

Polecane posty

Gość gość
Fajne jest żelazko na avans.pl takie parowe. Moja mama je mama ojczulek jej kupił na rocznice xD ale kobieta powiem Ci zadowolona, w moim domu po praniu wszystko się pracuje i wklada do szafki więc mama dużo prasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoliine78
Może parowe kiedyś. Ale na razie luksusem dla mnie będzie bardzo porządne, ale zwykłe żelazko. Kilka tygodni temu męczyłam się z takim zwykłym, już stopa była nie do oglądania, taka brudna. A tak to 2800W powinno wystarczyć dla wszystkich rodzajów ubrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila8874
Ja kupowałam dla mamy żelazko Philips Azur Performer Plus. Bardzo fajne, lekkie i fajne czarno-złote. Długo szukałam odpowiedniego prezentu, ale w otosklep2 znalazłam w świetnej cenie, więc się nie zastanawiałam. Mama była zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu portal nie usówa postów z reklamami szukam żelazka a tu podane linki do stron producentów i stron nie związanych z tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam z łucznika takie małe zielone za 3 dychy. Miało paść po roku już trzeci mu idzie i ani myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mauritka
to dobrze trafiłaś J moje żelazko niestety ostatnio skonało i musiałam kupić kolejne, kupiłam z Tefala model Ulimate FV9745, wygodnie się nim pracuje bo generuje mocną parę, więc po jednym przesunięciu wszystkie zagniecenia są proste, można też nim prasować w pionie, no i nie zbiera kamienia nawet po używaniu wody z kranu, szybko idzie z nim praca przy ciuchach, a ja nie lubie spędzać za dużo czasu na prasowaniu więc żelazko znacznie usprawnia mi tę czynność J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beztroskiJanusz
Też mam w domu generator pary Tefala, z tym, że mój to model GV9080. Przedtem miałem zwykłe żelazko, i jak nie lubiłem prasowac, tak teraz nadal nie lubię, ale idzie mi to znacznie sprawniej niż w tradycyjny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luking
Ja polecę TEFAL FV5645, mam od paru miesięcy i jest super, wygodne, lekkie i szybko się nagrzewa dając super parę. Oczywiście nie ma róży bez kolców i kabel jest troszkę za krótki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Braun faktycznie robi chyba najlepsze sprzęty z generatorem. Ja już wypróbowałam kilka różnych "maszyn" i braun chyba najlepiej sie sprawował (no i jest najbardziej "pancerny")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goldzianka31
ja rowniez ostatnimi czasy nabylam carestyle 5 i super sprawa, prasowanie idzie mi zdecydowanie szybciej niz przy poprzednim zelazku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różycki
Osobiście poszedłem w kierunku generatora pary, coś podobnego do żelazka jakby, ale sporo lepsze. Kupiłem urządzenie Tefal gv 9080, już teraz widzę, że nie zostawia plam od kamienia przy prasowaniu. I to co jeszcze mi sie podoba to to, że posiada system automatycznego wyłączania się. W ogóle jest sprawniejsze od tradycyjnego żelazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementynka1
Ja od jakiegoś czasu używam Braun Carestyle 5 i moje polecić z czystym sumieniem, bo prasowanie zajmuje mi teraz znacznie mniej czasu. Może to dzięki temu generatorowi pary. W każdym razie wystarczy przejechać kilka razy i ciuchy czy pościel wyglądają na prawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierz tego brauna bez zastanowienia nawet. Jest świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jak żelazko to zdecydowanie tylko braun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola_Maria

Dużo komentarzy, że Tefal jest super. Ja miałam dawno Philipsa, który umarł ze starości, bo wielu, wielu latach oddanej służby. Kupiłam Tefal, bo chwalony z góry na dół i niestety nie powalił mnie na kolana (chociaż biorę pod uwagę, że nie umiałam z niego korzystać :D). Teraz poluję na Philipsa z generatorem pary, ale w Media expert jest Braun z generatorem za 699 zł: https://www.kupino.pl/gazetka/media-expert-gazetka-12/strona-10. Ktoś miał, używał, poleca, nie poleca? Cena całkiem znośna, ale nie wiem czy pchać się w nową markę czy pozostać wierna Philipsowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę wszyscy polecają Tefal, ja również mogę polecić. Konkretny model mogę podać po powrocie do domu. Miałam jedno żelazko (różowe :)) ) przez 4 lata i nie było z nim żadnych problemów,  z dwa miesiące temu kupiłam czarno białe trochę mniejsze i póki co też działa bez zarzutu. Żelazko to żelazko, ważne żeby prasowało i nie zostawiało plam. Póki co u mnie Tefal zostaje na dłużej, wcześniej u mnie służył Philips.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria

Tefal wszyscy? Ja tam widze, ze wszyscy brauna polecaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avelinkaaa

Tylko Braun.

Właśnie kupiłam nowe,oczywiście Braun.Tamte używałam 14 lat 2 razy w tygodniu i dopiero się zepsuło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×