Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość maciek z Łodzi

Czy to dużo za usunięcie drzewa?

Polecane posty

Gość gość
Najlepiej skorzystać z usług firmy, która profesjonalnie zajmuje się wycinką, i posiada wiedzę prawną na ten temat, jeśli jesteś z małopolski warto się z nimi skontaktować, bo to solidna firma http://obrzut.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga92
Nie orientuję się za bardzo w takich kwestiach ale myślę, że możesz zadzwonić do jakiegoś ogrodnika lub firmy zajmującej się ogrodami podpytać. Ja miałam zakładany ogród przez firmę http://www.marekgurgul.pl/ , możesz spróbować dowiedzieć się czegoś u nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosniki koszowe w uslugach wynajmu troche kosztuja, nie zawsze koszowe sa potrzebne sa takie o udzwigu do 200kg to powinno spokojnie starczy dla jednej osoby z piłą, w Inter import export sa takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta442
Niestety taka prawda tak się dzieje ... Czytałam także tutaj o wycince lasu Borkowskiego www.polskatimes.pl/fakty/kraj/a/zielen-w-borku-faleckim-znika-zamiast-drzew-bloki,11884758/ Jeśli tak będa wycinać drzewa nagminnie to co nam zostanie blokowiska , i spaliny? Do tego wszystko to dąży. Ja nie godze się na takie postępowanie. Wycinaja las Borkowski , piękny kawał zieleni znika, na miejscu którego będą blokowiska, czy to normalne?dyrektor TPN niby miłośnik przyrody a w praktyce zgadza się na wycinkę ... Jak czytam tak kolejny artykuł tego tupu to aż serce mi pęka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno weszla nowelizacja wiec musze miec pozwolenie. Ile moze mnie kosztowac wyciecie duzego drzewa ktore jest przy domu jezeli wezme firme? Tak w przyblizeniu moze mi ktos odpowiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będziecie potrzebowali usunąć korzenie, a Ci co już ścinali drzewa, wiedzą, ze to do łatwych nie należy polecam firmę www.aseko.pl . Fachowo i skutecznie się tym zajmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fannina
Polecam zapytać firmy http://desbud.com/, oni mieli dobre ceny. Chociaż to też zależy od tego skąd jesteś, oni akurat z okolic Gdańska. Ze wszystkim pomogą, o wszystkim informują. Wszystko też robią na czas, co jest kolejnym plusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie sprawdzonej firmy, która zajmuje się wycinką drzew i ma dobre ceny to polecam wam zgłosić się do www.robotyziemneladniak.pl Korzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona z nich. Drzewa zostały wycięte szybko i w bezpieczny sposób a ja nie zapłaciłam fortuny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip M
To różnie zależy od ilości drzew oraz ich wielkości, grubości itd. Jeżeli potrzebujesz nadal pomocy bądź może ktoś z Warszawy i okolic to z doświadczenia mogę polecić firmę alpinistyczną Rope Expert, która rzeczywiście będzie w stanie poradzić sobie z takim zleceniem. Dbają również o pełne bezpieczeństwo realizacji i osób w okolicy, także nie masz się czego obawiać i na pewno zaoferują przystępną cenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenkins777

Warto sprawdzić ceny innych firm - może się okazać, że wypadają one znacznie bardziej konkurencyjnie. Ze swojej strony mogę polecić Ci kogoś, kto u mnie na działce zajmował się tą kwestią  - lukmar-alp.pl . Cena wyszła bardzo atrakcyjna, a sama wycinka poszła naprawdę sprawnie. Chwila moment i załatwione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja za wycinkę drzew z użyciem podnośnika koszowego biorę 200 zł za godzinę wraz z pilarzem. Szczegóły na https://www.kalemba.pl/uslugi-pilarz-wycinka-scinanie-drzew-przycinanie-galezi-w-trudnych-warunkach-kolizyjnych-niebezpiecznych-pielegnacja-drzew-krzewow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×