Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piotr23

Szukam pomocy - jestem gejem

Polecane posty

Nie polecałam psychologa w celu leczenia go, ale po to żeby pomógł mu zaakceptować siebie i swoją seksualność bo właśnie z zaakceptowaniem siebie ma największy problem :) polecam lekturę topiku w całości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaj poradni psychologicznyc
Różowy Telefon - telefon zaufania dla gejów, lesbijek, ich rodzin i znajomych Kraków - wtorki 19-21 nr 012 4311559 TOLERSEX , Warszawa pomoc i wsparcie dla osób borykających się z problemami swojej tożsamości seksualnej i jej zaakceptowaniem 605 25 10 76 stowarzyszenie Lambda Warszawa, ul.Hoża 50/40 (0-22)628 52 22 tel.zaufania wtorek-piątek pod numerem podanym powyżej nie wiem, czy wszystkie z tych numerów są aktualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółka geja.....
Piotruś..może jesteś gejem,,może bi, może to blokada po traumie jakiejś. Jak masz przyjaciółkę porozmawiaj z nią...myślę, że razem dojdziecie do prawdy i pogodzenia się z tym co jest. Jesteś super - i nie ma tu znaczenia czy jesteś gejem czy nie. Wiem co czujesz..dobrze wiem. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Mysle ze skoro jeszcze nie wiesz jaka jest twoja naturalna orientacjia to powinienes poczekac. Jesli nie czujesz ze jestes 100% gej to nie przekonuj sie do tego na sile, do tego dojdziesz.Jesli czujesz potrzebe to pojdz do psychologa. Obawiam sie ze jesli pojdziesz do psychologa zwiazanego z ruchami homo to moga ci cos zrobic z mozgiem ;) - moga wyjsc z jakiegos zalozenia.Nikt ci nie powie jaka masz orientacje, co najwyzej jesli ktos cie dlugo i twoja dusze to moze ci pomoc powiedziec to czego sam nie umiesz. Postaraj sie nie zadreczac ( wiem to trudne tak jak moja glupia rada) i nie chwytac sie pierwszych lepszych rozwiazan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten-men
hmm..nie chce sie chwalic ale tez jestem gejem..i z tym mi dobrze.lubie dziewczyny ale nie podwzgledem seksualnym... mozna z nimi normalnie pogadac..chlopcy sa bardziej wybuchowi.jak moj partner tak ma to...ehh.kogo to..;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ormo
ja sie tobie nie dziwie , mnie bierze na wymioty jak sobie mysle,ze moglbym kogos posuwac w odbyt, trzymaj sie czleku i walcz z tym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość risto
ja mam identyczny problem do piotra tyle ze jestem 3 lata młodszy zadzwoniłem do hipnotyzera. ale mam wątpliwości ponieważ nie daje dużych szans na wyleczenie bo tak to trzeba nazywać bo homoseksualuzm jest chorobą a wizyta 90 min kosztuje 150 zl nie wiem czy nie lepiej skończyć to żałosne życie i uwolnić się od wszystkiego. .. tego bólu na dłuższą metę nie da się znosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że to jest rodzaj choroby, bo to nie jest normalne. Spróbuj iść do psychologa, seksuologa, a jak Ci nie pomogą to możesz zawsze jeszcze w ostateczności spróbować hipnozy. Jeśli bardzo chcesz, się z tego wyrwać, to szukaj pomocy. Czujesz obrzydzenie, bo to nie jest normalne. Nie poddawaj się, trzymam kciuki. Uda Ci się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinokio66
Teraz 2014 ,ciekawwe jak Piotrkowi sie ulozylo zycie.Mam nadzieje ze zaakceptowal swoja orientacje i ma sie dobrze.Co do tego komentarza z 10 pietrem to nie warto sie przejmoac tym psychopata.Taki psycholi jest w spoleczenstwie pare % i im sprawia radosc robic komus przykrosc niewazne czy gejowi czyhetero.Sa chorzy psychicznie.kazdy kto jest mlody i czuje sie zasgubiony bo odkryl ze jest gejem,glowa do gory.Zycie moze byc piekne piekne i to dla kazdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przeczytałam całości, ale ZAAKCEPTUJ SWOJĄ ORIENTACJĘ. wynieś się do większego miasta, znajdź partnera (nie musicie ze sobą mieszkać). zacznij żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak z Wawy to jestem chetny podobne zainteresowania 788075987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×