Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmęczony jak diabli

Moja żona nic nie robi!!

Polecane posty

proponuje podział obowiązków lub ograniczyć wydatki na kosmetyki (przyjemności)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo jasne
jak facet na babe narzeka tak jak tutaj to kopnij ja w dupe wywal z domu a jak baba na facet ze len i nic nie robi tylko bajzel to przciez to tylko facet... taki bidny i wogole!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczony jak diabli
Skąd miałem wiedzieć czy się garnie do prac domowych? W domu, jak mieszkała z rodzicami, zawsze było czysto. Zdarzało się, że nie mogliśmy się spotkać bo musiała mamie pomagać w porządkach czy gotowaniu. W swoim pokoju zawsze miała błysk, w szafach ładnie poukładane. Nie wyglądała na fleję. Jak jeździliśmy na wczasy to owszem rozwalała wszędzie ubrania ale zawsze się wszędzie śpieszyliśmy więc nie zwracałem na to uwagi. Sprzątała obsługa hotelowa. Przed ślubem nie mieszkaliśmy razem. Ja w domu zawsze miałem czysto. Matka nas wszystkiego nauczyła bo ojca nigdy nie było i chowała nas praktycznie sama. Musieliśmy być samodzielni bo ona była w pracy. Głównie na mnie wszytko spadało bo brat był mały i ja musiałem mu "matkować". Uprać umiem, uprasować, posprzątać, ugotować, kur.wa nawet dwa czy trzy ciasta potrafię upiec. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani-dobra-rada
a na najbliższe święta lub inna okazję zamiast np. perfum kup jej zestaw dobrej gospodyni: domestos, mleczko do czyszczenia, mopa, wiaderko, miotłę, szczotkę do kibla itp.... Dostanie zawału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zmęczony
na co czekasz? wywal pasożyta do mamusi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprać umiem, uprasować, posprzątać, ugotować, kur.wa nawet dwa czy trzy ciasta potrafię upiec" brzmi jak anons towarzyski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam z ciekawosci
I L E Z A R A B I A S Z ILE ZARABIASZ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kompletu kup serię
How clean is your house? Pokazuja jakie obrzydliwości żyją w niesprzątanych domach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona jest chyba bardzo ladna
prawda? Bo widze ze dla charakteru, dobrego serca i umiejetnosci sie z nia nie ozeniles. Teraz cierp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest na to jedna
rada nie dawaj jej kasy na kosmetyki i jedzenie Do sprzątania możesz wynając pania na kilka godzin np w piątki na 4 godziny - to nie będzie tak drogo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale może chociaz w łózku jest
dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xmaria
gdzieś to znalązł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczony jak diabli
Co to ma do rzeczy ile zarabiam? Nie mam kokosów, jeśli o to chodzi. Dziś jej powiem, że albo ma zacząć sprzątać albo iść do pracy. Aż się do domu nie chce wracać. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez kolano i patrzec
czy rowno puchnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczony jak diabli
Tak, kocham. Tylko ostatnio jej nie lubię. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffgfg
Współczuje żonki, ja bym taką wypier.dol.ła z domu. Miała czystow rodzinnym domu bo tam sprzątała mamusia i musiała się jakoś pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mysle
powiedz jej ze znajdziesz sobie inna jak nie zacznie dbac o dom:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scyrku
Słuchaj zmęczony. Zakładasz, że jak pójdzie do pracy to co, czyściej będzie :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie zes Ty ja znalazl
ja pierdziele, takiego brudasa trzymac w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ma depresje
i jest nieszczęśliwa z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluję
sprytna dziewczyna, chciałeś mieć Panią teraz rób na nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
Zmęczony witaj w klubie...tez tak miałem i też tak jak ty byłem i jestem w 100 % samodzielny...jedno co ci powiem , ona sie nie zmieni będzie tylko gorzej przykro mi. Rozwodź sie z pasożytem jak najszybciej bo zmarnuje ci zycie. A do osób które pisały wyzej...czasem tak jest, że nie da sie zaobserwować jaka jest druga osoba przed ślubem, także argumenty typu gdzie ty miałes oczy jak sie żeniłeś są nie na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_317
sama jestem kobietą ale dla mnie jest to niepojęte, musi byc podział obowiązków inaczej nie da sie razem zyc, nie dawaj jej kasy i postaw sprawe jasno, albo sprząta, gotuje i zachowuje sie jak kobieta albo niech idzie do pracy. wspolczuje...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczony jak diabli
Zakładam, że jak pójdzie do pracy to zatrudnię kobietę do sprzątania 3 x w tygodniu. Może nawet za dodatkową opłatą zgodzi się coś ugotować. Teraz nie widzę sensu skoro ona siedzi w domu i może to zrobić. Mógłbym to zrobić ale: 1. Mam dość innych wydatków a pracuję tylko ja. 2. Tak już mnie ta sytuacja wk.urwiła, że nie będę sprzątaczki zatrudniał, żeby księżniczka mogła robić cały dzień ch.uj wie co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×