Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dormita

świateczne zakupy

Polecane posty

juz niedlugo swiete i znow gananie za prezentami;p w tym roku wolalabym kupic bliskim cos uzytecznego, no, ale nie skarpetki czy kolejny dezodorant;) macie juz jakies pomysly i gdzie planujecie kupic prezenty? ja jestem z wroclawia wiec jesli chodzi o miejsca to prosze podawac w tym miescie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kombinuję, żeby rodzicom kupić coś do mieszkania. Niedawno wyremontowali kuchnię, więc jakiś robot kuchenny będzie jak znalazł. No i próbuję swoich sił na podbijarce dobij.to, można coś fajnego ustrzelić dosłownie za grosze. Może szczęście mi dopisze, któż wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najprawdopodobniej będę robić zakupy w internecie. Już się rozglądam i część rzeczy zaczynam zamawiać ;) Rodzinę mam liczną więc wiele pomysłów mi się nasuwa. Bratu na pewno kupię zegarek, już nawet znalazłam bardzo fajny na zegarki.com.pl. Spotkałam się z wieloma pozytywnymi opiniami o tym sklepie więc na ten prezent jestem już zdecydowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejsc na zakupy we Wrocławiu jest bez liku, ale warto się rozejrzeć za dobrymi promocjami i porównywać, wtedy zamienia się to w polowanie :) Najważniejsze żeby dopasować do ludzi, np. moja mama uwielbia romansidła więc tu nie ma problemu. Zawsze jest problem z moim bratem, który siedzi tylko przed kompem... tu przydałaby mi się pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miejsc niby jest bez liku, moze to wlasnie dlatego mam problem bo za duzy wybor jest;p mamie pewnie kupie jakas bluzke na impreze sylwestrowa, siostra pewnie tez sie ucieszy zjakis ubran;) zawsze najwiekszy problem mam dla taty i chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla taty albo dla chłopaka może jakies perfumy albo ogólnie cos z kosmetyków, może akurat im czegos brakuje. A z tym raczej nie będziesz miała problemów, bo takich sklepów centrach handlowych nie brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokoncz zdanie
swiateczne zakupy to dla mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cube
a ile chcesz przeznaczyć pieniędzy na prezenty dla taty i chłopaka? jeżeli chcesz coś praktycznego i oriygnialnego to może taki długopis: http://www.wasserman.pl/index.php?products=product&prod_id=1126 faceci to gadżeciarze, także na pewno mu się spodoba, a dla taty to zawsze jest problem kupić jakiś prezent..skarpetki i krawaty odpadają? powiem szczerze, że z tym prezentem to ja też zawsze mam problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świąteczne zakupy to dla mnie... hmmm z jednej strony męka, bo mam problem z wymysleniem pomysłów na prezenty a z drugiej strony lubie ten nastrój gdy wszyscy cos gdzieś kupują :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje odczucia co do zakupow swiatecznych sa podobne jak u natalie:) bardzo je lubie, pomagaja poczuc ten swiateczny nastroj, ale zawsze to pytanie: co kupic? moze wlasnie w tym ich urok...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę o ekspresie do kawy dla moich rodziców ;) myślę, że taki prezent sprawiłby im wiele radości, bo baaardzo lubią pić dobrą kawę :) szukam na razie w internecie różnych modeli i czekam aż wpadnę na jakąś promocję, bo dobry sprzęt niestety trochę kosztuję. Na szczęście do świąt jeszcze trochę zostało czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Pożyteczny prezent kojarzy mi się z jakimś blenderkiem albo mikserem, albo nowym czajnikiem... W electro.pl jest tego sporo, więc nic tylko wybierac. Ja mam jeszcze trochę czasu do wigilii, więc jeszcze nie decyduję się jeszcze ostatecznie na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idę dziś na zakupy do carrf może trafi mi się jakaś okazja. Fajna reklama teraz u nich leci www.youtube.com/user/CarrefourPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię tracić czasu na bieganie po sklepach i szukania prezentów, w internecie znajdę wszystko czego potrzebuję i to znacznie taniej niż w pozostałych sklepach. Prezenty dla całej rodzinki kupiłam na fajnej porównywarce cen cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×