Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZAPRASZAM_

5Kg w 3 dni . + dieta amerykańska 4 kg w 5 dni

Polecane posty

Gość ZAPRASZAM_

witajcie ;) ja tak zamierzam schudnąć i wasze opinie mnie nie obchodzą , chętnych zapraszam . WIęc tak 1 etap : 1 dzień: ŚNIADANIE: grejpfrut lub jabłko, jedna grzanka, szklanka czarnej kawy. OBIAD: dwie łyżki tuńczyka lub innej chudej ryby, jedna grzanka, szklanka czarnej kawy. KOLACJA: plaster chudego, gotowanego mięsa, filiżanka warzyw gotowanych na parze (buraczki, marchewki, selery). 2 dzień: ŚNIADANIE: jajko na twardo, jedna grzanka, pół banana, szklanka czarnej kawy. OBIAD: pół filiżanki chudego twarożku z pięcioma krakersami, szklanka czarnej kawy. KOLACJA: dwie parówki, dwie marchewki uduszone na parze. 3 dzień: ŚNIADANIE: cienki plasterek żółtego sera, pięć krakersów, małe jabłko, szklanka czarnej kawy. OBIAD: jajko na twardo, jedna grzanka, szklanka czarnej kawy. KOLACJA: dwie łyżki tuńczyka lub innej chudej ryby morskiej, pół filiżanki gotowanych na parze buraczków, jedna filiżanka kalafiora. etap 2 : Śniadanie filiżanka świeżo zaparzonej kawy naturalnej lub słabej herbaty żadnych dodatków topiony serek o ulubionym smaku - 50g Drugie śniadanie 1jajko ugotowane na twardo lub miękko bez soli pomidor Przekąska jabłko Obiadokolacja 20 dag chudego twarogu z ziołami ale bez soli papryka albo ogórek Wieczorem szklanka czerwonego soku z warzyw i to tylko 7 dni a kg zgubione , oczywiście aktywność fizyczna ! napewno ;) i mam nadzieje ze mi sie uda ;P a potem przejde na 1000 kcal . i o 50 kcal co dwa dni dodam ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaapraszaaam
ja zaczynam tą dietkę od jutra ,gdyż dziś musiałam zjeść pożywne sniadanie , i wg .. bo dzis ostatni dzień antybiotyku ;) jestem już całkwiem zdrowa i dobrze się czuję . więc od jutra zaczynam . może chcesz ze mną zacząć od jutra ? będzie mi łatwiej .. Zapraszam !: D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaaapraszaaam
a i do tego mam zamiar ćwiczyć wieczorami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, fajnie zapowiada się ta dieta. Może przetestuje ja na własnej skórze, bo 3 czy 4 dni takiej mini głodówki nie brzmi straszliwie, a efekty może przynieść... Z tym,. że założę się, że po takiej diecie efekt jojo pojawi się jak błyskawica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaagacka
fajna dieta??? nie tedy droga. trzeba byc ogolnie konsekwentym w jedzeniu i ruchu, a nie takie diety robic aby schudnac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja znajoma schudła dwa miesiace temu w taki sposob i do tej pory nie ma efektu jojo , moze 1 kg ,bo jest obecnie przed okresem i je troche wiecej ;) ogolnie to nie ma zachcianek na słodycze i nie rzuca sie tak jak kiedys na jedzenie . fakt caly czas siebie pilnuje i nie je chleba . wiec ja bym tez chciala tak jak ona i wiem ze mi sie uda ;) przyłączysz się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia a a a
kude zalezy mi zeby w swieta wygladac dobrze ale ta dieta jest drakonska jak dla mnie, hmmmm, ale wydaje mi sie ze od jutra sprobuje a wy jak odczucia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaaapraaaaszam
mi się podoba ;) i to wcale nie tak długo . ja tak właśnie też chcę do świąt ; ) zaczne sobie tym .. a potem już powoli , możesz się przyłączyć razem - raźniej :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge zaczec tą diete dopiero w piatek niestety :-) wiec moze Ty przełozysz do piątku w tej chwili tez jestem na diecie ograniczającej kalorie ale nie wymagającej konkretnych produktów dzis zjadłam: 1 bułkę pełnoziarnistą z twarozkiem i kawalkiem papryki (około 250kcl) kawke, cherbate zieloną, mietową - dla zabicia głodu 1jabłko (60 kcl) i twarzoek wiejski (150kcl)+ 2 kawałki fafli ryzowych (2X20 kcl) i to bedzie tyle na dzis i mniej wiecej taka dietke narazie prowadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ktos ma ochote to moze sie poodchudzac tu ze mna ja chce zrzucic kilka kilo do andrzejek ale potem pilnowac sie zeby nie było efektu jojo bo zdaje sobie sprawe ze taka dieta dosc drastyczna moze do tego prowadzic jesli sie nie bede pilnowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co tu sie chudnie 5 kilo w 3 dni? a potem stop? wracasz na normalne jedzenie? Ja od jutra robie sobie taka dietke. Siostra na niej schudła 10 kg w miesiac. Śniadanie: płatki zwykłe z mleczkiem Drugie śniadanie: jabłko Obiad: duszone warzywka na prze i załóżmy rybka lub kurczaczek tez na parze Podwieczorek: jakieś warzywko, sałateczka, albo coś takiego. Bez kolacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a np jeszcze na podwieczorek mozna zjesc jogurcik czy na 2 sniadanie , do jogurtu mozna odsypac platkow zwyklych zeby byl pozywniejszy, oczywiscie naturalny. Obym w tym jedzeniu wytrwała!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiecie, że te magiczne 5kg w 3 dni jest spowodowane utratą wody z organizmu? Tłuszcz nie jest spalany. Więc po pewnym czasie utracone kg powrócą:o Zamiast się głodzić stosujcie zbilansowaną dietę (unikać białego pieczywa, makaronów, czerwonego mięsa i ziemniaków), pijcie dużo wody i ćwiczcie regularnie. Efekty nie pojawią się błyskawicznie, ale będą na stałe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadiecie, :D Chyba jako pierwsza ;) Szacunek. Zwłaszcza, że nie wyszedł jako singiel więc na dobrą sprawę niewiele osób może znać dokładne słowa :D A co do diet - ofert jest wiele. Należy wybrać wg mnie najmniej inwazyjną. South Beach wydaje się dobra, aczkolwiek nie zagłębiałam się w to zbytnio. Nie jeść ostatniego posiłku później niż po 20.00 (choć niektórzy dają dolna granicę 18.00). Polecam także zapoznanie się z piramidą żywienia i stosowanie się do jej zaleceń ;) Jeść bez ograniczeń można jedynie warzywa. Ale to zapewne nie nowość dla kobiet walczących ze zbędnymi kg. Sztuką jest jeść wszystko, na co tylko ma się ochotę, ale w odpowiednich ilościach. Jeśli raz na miesiąc zjemy big maca nic złego się nie stanie. Co innego, gdy będzie to nasze główne danie kilka razy w tygodniu:o Polecam Wam książki dotyczące prawidłowego odżywiania się, zamiast broszurek z cud dietemi ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie licze na diete cud, wiem ze jak bede odzywiala sie zdrowo to schudne, martwie s ie tylko tym ze ja mam slaba siłę woli. No dobra, nakupiłam juz jogurtów naturalnych, płatki cornfleakes, mleczko, warzyw i owoców mam zawsze pod dostatkiem w domu, mam tez cudowne urzadzenie tak rzadko uzywane - tefala taki przyrzad do gotowania na parze. Będzie chyba teraz moim przyjacielem, mam juz tez karnet na basen na poniedzialki. i na saune. Raz w tygodniu ale lepsze niz rydz. Moze jeszcze dorzuce jakąś siłownie tez raz w tygodniu. W domu nie mma co na siebie liczyc ze sie rusze, jestem zbyt len :P Będzie dobrze... a co do Eminema, ano przyznam sie przesluchalam nie raz jego całą płytke i szczerze powiem jest w moim guscie , muzycznym oczywiscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że będzie. Pozytywne myślenie, to już połowa sukcesu (naprawdę!) :) PS. W moim guście też, ale nie tylko muzycznym ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie napisałam ze po 3 dniach stop. napisałam ze potem zamierzam przejsc na diete amerykańską , na początek chodzi mi bardziej o drastyczne zmniejszenie żołądka i tyle ;) nie ważne czy mi potem przybedą te kg ;) potem będę się odchudzać zdrowo ;) > tak jak wy to robicie praktycznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena 57kg
Ja się chętnie przyłączę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena 57kg
Mam tylko pytanie, czy w ciągu dnia można pić więcej kawy niż te dwie szklanki, o których jest mowa? A tak poza tym herbata dozwolona, tak? Zaczynam od jutra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena 57kg
Któraś z was już może była na tej diecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj jeszcze przed snem wypiłam sporo wody zeby spokojni ezasnąc z pustym żołądkiem ale oprocz tego co napisałam juz nic wiecej nie zjadłam, ja tez nie zamierzam przerwac diety po osiągnieciu celu tylko stopniowo zwiekrzac ilosc kalorii, dam rade, zreszta mam nadzieje ze bedziecie tu razem ze mną i zobaczycie same :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz sie obawiam troszke moim okresem bo mam dostac w przeciągu 3 dni, podczas okresu nie bede sie wazyła zeby sie nie zdołowac i podam wam wage zaraz jak sie skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś nie zjadłam dużo , ale wiem ze od jutra zaczne . poniewaz dzis strasznie źle sie czuje.. chyba nie wyleczylam sie jeszcze z tej grypy ale na noc wezene leki . i od jutra już start ! ;) trzymacje za mnie kciuuki ;PP:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×