Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MISSbutterfly

Pryszcze, trądzik, wągry i świecąca skóra - kogo z was to dotyczy.

Polecane posty

cześć wszystkim ja tez mam problemy z trądzikiem i używałam już wielu rzeczy ale ostatnio zaczęłam używać nowe kosmetyki naturalne mydło do mycia twarzy Mydło ALEP BIO z czerwoną glinką TRĄDZIK !!!tonik ziołowy Jadwiga,PAPKA DO CERY TRĄDZIKOWEJ EXTRA DZIAŁA!!,KREM MATUJĄCO ANTYBAKTERYJNY DO PAPKI i MASECZKA MINERALNA CERA TŁUSTA I TRĄDZIKOWA20 ml polecam wszystkim te produkty można znaleźć na stronie www.madamebio.p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim ja tez mam problemy z trądzikiem i używałam już wielu rzeczy ale ostatnio zaczęłam używać nowe kosmetyki naturalne mydło do mycia twarzy Mydło ALEP BIO z czerwoną glinką TRĄDZIK !!!tonik ziołowy Jadwiga,PAPKA DO CERY TRĄDZIKOWEJ EXTRA DZIAŁA!!,KREM MATUJĄCO ANTYBAKTERYJNY DO PAPKI i MASECZKA MINERALNA CERA TŁUSTA I TRĄDZIKOWA20 ml polecam wszystkim te produkty można znaleźć na stronie www.madamebio.p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janaczka123
ktoś tam pisał o kremie z papaii, możesz PODAĆ NAZWE TEGO KREMU????????????????????????????/ a dla osób z tłusta cera i wrażliwa polecam serię aloesowa z Oriflame, ja używam i jest super ,2 koleżankom poleciłam i są zachwycone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janaczka123
jak sie nazywa ten KREM Z PAPAII ??????? do wrażliwe polecam linie aloesową z ORIFLAME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niyaaaa82
Witam. Generalnie używałam już masy antybiotyków, kremów i wszystkiego a i tak ciągle mam problem praktycznie z każdym elementem wypisanym w 1 poście. Dodam, że mam 27 lat - z trądzikiem walczę około 10 lat. Biorę teraz cyprest ( antykoncepcja+ na trądzik), twarz myję żelem Effaclar bądź peelingiem z Garniera na zaskórniki, tonik i krem effaclar ( K na dzień i duo na noc). Do tego denoxinal ( oczyszczający suplement diety) i Sensilab Cerin ( suplement diety na cerę). Twarz złuszczam peelingiem - dermabrazją z Avonu i nawilżam maseczkami. Oprócz tego genialna jest maska na strefę T z Tołpy. I powiem wam, że po pół roku stosowania tych kosmetyków cera zaczyna wyglądać coraz lepiej. Zaskórników znacznie mniej. Są jeszcze grudki i oczywiście blizny po trądziku. Najbardziej jestem zadowolona z serii Effaclar oraz maseczki z Tołpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia90
Ja stosuje Glamuren,łagodne tabletki przy problemach z trądzikiem.Do tego oczywisćie żel do twarzy i mi wystarcza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie tutaj długo nie było. Tak to jest, jak spędza się 8 godzin przed kompem w pracy, a później już się na niego nie może patrzeć :D A właśnie, co do trądziku i łojotoku dorosłych kobiet (nie nastolatek, bo to inna bajka :) - bez obrazy oczywiście). Ostatnimi dniami skończył mi się cerabit i kremu też już praktycznie już nie mam. Postanowiłam pobuszować po wizażu, bo tam mają rankingi kosmetyków i wynalazłam krem do cery tłustej, łojotokowej i trądzikowej dorosłuch już kobiet z La Roche Posay, a nazywa się on Pityval (chyba dobrze to napisałam). Czy ktoś z was stosował już może ten krem? Czy jest on dobry? W drogeriach chyba go nie ma - tylko w aptekach, a cena jak sprawdzałam waha się od 37 do 55 zł. Poza tym, upatrzyłam sobie tonik dla skóry łojotokowej również dla dorosłych już kobiet z Dermiki, ActiMat (ok. 20-25 zł). Żelu do mycia twarzy nie zmieniam, ponieważ Cerabit dobrze mi robi (jakkolwiek to brzmi :D). No i naczytałam się sporo o mikrodermabrazji. Podobno polecana jest ona przy cerze trądzikowej i łojotokowej. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo zdziwiona
ja kazdego pryszcza wygryzam zębami nawet te na pupie, wbijam swoje kły i szarpie razem z mięsem nie wiem co wy macie za problemy jestem zniesmaczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia90
MISSbutterfly gdzie znalazłaś ten ranking?jest tam moze jakas ocena lub opis Glamurenu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia90
Co stosujecie do Glamurenu?chodzi mi o kremy lub żele...Ja używam zwykłego żelu,czy to wystarcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia90 Podaje Ci link do tego rankingu: http://wizaz.pl/kosmetyki/ Jest on według mnie naprawdę dobry, bo chyba najlepszą rekomendacją jest czyjeś słowo :D Jak ktoś czegoś nie stosował, to nie może nic o tym powiedzieć, ale jeżeli wielu osobom coś pomoże, to coś w tym musi być :P A właśnie... co do łojotokowej cery. Odżałowałam sobie 130 zł i zrobiłam wczoraj mikrodermabrazje. Fakt, że jeszcze trochę szczypie mnie buzia, ale efekty są piorunujące. Oczywiście nie oznacza to, że skóra mi się już nie świeci, ale jest gładsza i bardziej promienna :) Cerabit do mycia twarzy zakupiłam sobie nowe opakowanie, a teraz muszę zrobić małe obliczenia finansowe i może zostanie mi jakiś grosz na zakup dobrego kremu - myślę tutaj o tym z La Roche Posay, bo przeszukałam kilka for internetowych i kobiety sobie go chwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xccxvbbbcxxcbcbx
Niestety, problem ten dotyczy również mi. Do tego podejrzenie gronkowca (jeszcze nie robiłam badań). Niezła mieszanka, nie ma co. Już nie wiem jak z tym walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia90
No własnie,dlatego szukam i pytam czy komuś pomógł już Glamuren. będe czekała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aertygbnjiopl.
-do mycia twarzy: mydło antybakteryjne do rąk lub żel pod prysznic; -bez kremów; -puder: Vischy Dremablend 25 Wszystko szybko z buzi znika..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylo co bylo i juz
mam to samo niestety i dla mnie alternatywą jest solarium...delikatna opalenizna i nie widac tak bardzo tego syfu:> tez dbam o cere, uzywam różnych żeli z Garniera ...mam 26 lat...najgorzej przed @.. ...no ale solar to maskuje:)... ..dermatolog mi powiedziała ze mam usuwać u kosmetyczki i dała żel który nic nie pomógł....a kosmetyczka usuneła ale ciagle wyskakuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia90
A próbowałaś tabletek Glamuren? nie wiem jaką masz skórę,ale z tej serii na prawdę jest wybór dla każdego rodzaju cery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia90, Glamuren nie jest godny polecenia. Zauważ, że jednym preparatem nie wyleczysz cery problematycznej (czytaj trądzikowej i łojotokowej). Zarówno ja, jak i inne osoby podają Ci wiele różnych pomysłów, a Ty się uparłaś na ten Glamurem :) A co do solarium, to jest to najgorsza rzecz jaką może zrobić osoba borykająca się z w/w problemami. Solarium pomaga na krótki czas, a później trądzik i łojotok wracają ze zdwojoną siłą. Zapytaj kosmetyczki i dermatologa, a powiedzą Ci to samo, co ja. Promienie UV szkodzą cerze i wbrew pozorom nie leczą. Tak samo nie powinno myć się cery problematycznej żelem pod prysznic!!! Ludzie, przecież te kosmetyki są perfumowane i podrażniają - nie bez powodu pisze na nich żel do CIAŁA, a nie do twarzy. Może warto udać się do dermatologa? Ale nie oczekujcie cudów po 2-3 tygodniach leczenia. Takie rzeczy leczy się niekiedy miesiącami! A co do mikrodermabrazji, to jest ona polecana przy trądziku i łojotoku - to także potwierdzi wielu specjalistów. Niemniej jednak podstawą każdej pielęgnacji jest: żel do mycia twarzy + tonik + krem (na dzień i na noc), a nie żadne pudry i tapety, które powodują jeszcze więcej syfów i ściekają po twarzy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdddd
hej jesli chodzi o krem Pityval z La Roche Posay jest bardzo dobry ;p uzywam go od ponad roku ;) nie znajac wczesniej tego kremu postanowilam go kupic i przetestowac. okazał sie bardzo dobry. Jest to krem do pielęgnacji skóry łojotokowej, likwiduje zaczerwienienia i podrażnienia, hamuje nadmierne złuszczanie, nawilża skórę. w swoim skladzie zawiera wode termalna i selen ktore lagodza podraznienia, po prostu koi obolala skore;)ja go bardzo polecam. bardzo duzy plus -jest mega wydajny ;) cena koło 50 pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowa malinka
mam 25 lat i tak jak napisała autorka tematu identyczny problem po prostu moja skóra jest jej siostra bliźniaczką ... miesiąc temu wypowiedziałam wojnie mojej skórze i już jest prawie zdrowa oto co zrobiłam: Mieszam w Rybniku w jednej z aptek przyjmuje DARMOWO dermokonsultantka ( są na jej temat różne opinie mi pomogła) mam przemywać twarz płynem mycelarnym ( ja mam z IVOSIN, już go używałam więc zaoszczędziłam kosztuje ok. 25 zł) potem psikać na twarz wodę termalną ( ok. 30-45 zł) i krem z kwasami (DELIKATNY ok. 45) ten sam na dzień i na noc coś punktowego (obojętne co macie, a każda z nas ma setki tubek i tubeczek z preparatami na pryszcze) do tego mam serum z witaminy C ( ok 15-20) jakieś suplementy diety wcześniej używałam silc ale tylko poprawiły mi się paznokcie i włosy a skóra dalej była daremna teraz mam Visaxinum, ale Pani z apteki polecał mi do kosmetyków maxikrzem ( ale akurat nie mieli na stanie). Za miesiąc mam iść do kosmetyczki na oczyszczanie ale kwasami a nie mechaniczne. Ps. tego kremu z kwasem się strasznie bałam ale Pani powiedziała, że jest bardzo delikatny i nie będe miała czerwonej buzi ani żadnych suchych liszai powiem szczerze trochę kasy w aptece zostawiłam ale teraz nie żałuję puder mi sie nie łuszczy buzia nie świeci jakieś drobne krostki jeszcze są ale jak na miesiąc walki to i tak wojnę na razie wygrywam. wszystkim dziewczyna życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowa malinka
żeby nie było nie pamiętam jak nazywa się ten krem w nawiasie napisałam delikatny, ale niektóre z was mogą pomyśleć, że to jego nazwa jak będę w domu to zerknę i napisze nazwę. A wcześniej używałam różnych zestawów z garniera, avonu, oriflame i innych efekt była ale na tydzień lub dwa a teraz widze, że naprawdę mam lepszą skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowa malinka
jedyne o czym marze to zwężone niewidoczne pory ale z tym to raczej za dużo już nie zdziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, na te problemy najlepiej pomoże peeling kawitacyjny i jakieś zabiegi - regularnie raz w tygodniu/później miesiącu. Z trądzikiem można sobie poradzić, ważne, zeby tylko nie wyciskać samej w domu bo wtedy wszystko się po twarzy roznosi. Jest taki sprzęt darsonwal i niektórym bardzo pomógł! tutaj rozmowa na ten temat http://www.zabiegi.net/forum/thread/124/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyszna kartoflanaka
ja codziennie piję pół litra mleka sojowego od 2 miesięcy i tylko to mi pomogło, zrobiłam tak za rada pani w sklepie ze zdrową żywnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jęśli ktoś ma tłustą cerę to warto wypróbować Cerabit. Jest żel i kapsułki. Miałam i pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto także spróbować silicosanu. Także bardzo skuteczny. I bezpieczny, można go używać codziennie. Ma postać maści absorbującej wszelkie przyczyny trądziku: bakterie, tłuszcz, zanieczyszczenia. Sekretny składnik to w jego przypadku krzemionka koloidalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty Blue Blues
do codziennej pielęgnacji odkryłam Ogórek & Limonka Bielendy. Polecam. Zwłaszcza żel do mycia twarzy. Rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowałam przez dwa miesiące tabletki hormonalne Diana35. Przez plotki o późniejszych problemach z zajściem w ciąrzę przerwałam. Muszę spowrotem do nich wrócić, bo już mam dość kilkukrotnego przecierania twarzy husteczkami higienicznymi. Moja skóra też strasznie się świeci, do tego te zapalenia skórne... OCH!!!!! :-( :"[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×