Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xeniaaa

dla kobiet w każdym wieku.

Polecane posty

Gość xeniaaa
a ja przez ten czas co mnie nie było zdazylam dzieciakom babke upiec.żebyscie Wy widzialy jakie to nieudane mi wyszło:)no do ciast to ja nie mam talentu;)dzieciaki sie ciesza a ja nie wiem czy TO im nie zaszkodzi hahaha. hania daj przepis na ten chleb.pisalas ze wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no do ciast to ja mam reke:) lubie piec i wogole gotowac:) Xenia wyslij mi linka do nk hani. Zobacz dobrze to ciasto,zeby dzieciaki brzuch nie bolal i niech nie jedza za duzo cieplego i bron Boze nie popijac zimna woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeniaaa
nie no takie najgorsze to to nie jest:)ale ja naprawde nie mam do tego serca. zaraz wysle ci link. mam nadzieje ze Hania sie nie pogniewa i nie da mi bęcków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaky co to wszytsko biore an sioebie:) jak chcez to moge Ci podeslac przepis na dobry sernivczek i pokierowac co jak zrobic,zeby wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeniaaa
juz wysłałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje:) No no haneczka:) fajne foteczki:) K poszedl i musze spedzic kolejna samotna noc:( Zaraz Twoj A przyjdzie i mnie opuscisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeniaaa
nie no on wraca az o 1 w nocy:(tylko w piatki jest o 23 .niestety tez bede sama.bylas u hani?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam bylam:) Kurcze i to on tak od rana pracuje?Jejku to wogole w domu nie bywa,tylko sie chwilke przespac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeniaaa
nie no od 14,ale i tak go od rana nie ma bo na budowie siedzi.malo go mam dla siebie prawie wcale:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeniaaa
kurcze ja nawet nie dalam Hani znac że ja to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pomysl,ze jak juz bedziecie mieli swoj wymarzony domek,swoje gniazdko,to bedzieice mieli czas dla siebie w tej swojej ostoi:) ulozy sie.Raz jest klepiej raz gorzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeniaaa
wiem,juz nie moge sie doczekac.cale zycie o tym marzylam,o wlasnym domku. nawet w sumie sama go sobie zaprojektowalam.narysowalam na kartce projekt pomieszczen i potem projektant go narysowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeniaaa
juz srodek.i to jest wlasnie najdrozsze.nawet pojecia nie mialam ile to pieniedzy.caly czas trzeba cos kupowac i ciagle konca nie widac.ale nic to kiedys wkacu skaczymy;)chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze w lecioe juz sie wprowadzicie? masz prawko? tak jakos mi na mysl przyszlo?ale chyba masz bo mopwilas,ze zawozisz dzieci do szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeniaaa
mam.dokładnie rok temu sobie zrobilam.mowie ci jaka to fajna sprawa byc takim niezaleznym, a teraz robi moja mlodsza siostra w czwartek ma egzamin,jade jej kibicowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam juz 2 lata i teraz sobie nie wyobrazam zycia bez.Uwielbiam jezdzic,I przede wszystkim jestem niezalezna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeniaaa
no wlasnie.tylko auta swojego nie mam.musimy sie dzielic jednym i czesto dochodzi do awantur bo i ja chce i on chce ale moze wkacu kiedys sie dorobie wlasnego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jezdzie autem od rodzicow neistety:( sle dobrze,ze wogole mam czym jezdzic.Ale chetnie bym wrocila na kurs,mialam wspanialego instruktora,do dzis utrzymuje z nim kontakt.K tez do niego poszedl po znajomosci:) ja sie sama zastanawiam,czy nie zrobic kiedys kursu na instruktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeniaaa
no i patrz:)ja tez chodzilam do super goscia.tez siore tam wyslalam hahaha.no nie no.jaki ten świat maly:)do tej pory taka xeniaaa i redesowa nie mialy pojecia o swoim istnieniu a tyle podobnych wydarzen mialysmy w zyciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie,duzo mamy podobnych spraw.Az niemozliwe.Wiesz co?wracajac do lozkowych spraw,to moze glupie,ale ja jak mam okres to mam komfort psychiczny,ze wtedy nie musze sie spowiadac,czemu nie chce.Nie moge i juz:) ale czasem wlasnie jak mam okres mam ochote a nie moge.Paranoja jakas,czemu tej ochoty nie mam tak normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeniaaa
kazda kobietka tak ma,ze chce jak nie moze;)gdzies kiedys przeczytalam ze to natura tak to sprytnie wymyslila i ze czlowiek powinien uprawiac seks tylko w celu przedluzenia populacji i dlatego w te dni i tuz po nich najlatwiej o zajscie w ciaze.po to niby nam sie wtedy chce seksu,ale nie wiem ile w tym prawdy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak.Tylko sie zastanawilam,przeciez natura powinna to stworzyc tak,ze wszytsko powinno przyciagac.Wiec zapach tez powinien byc przyjemny i przyciagajacy nie>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialas sie zaczernic kolezanko:) ja chyba juz uciekam spac,bo oczka mi sie kleja juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeniaaaa
no niby tak.tylko w praktyce to inaczej przebiega:)ja sama w te dni non stop mam wrazenie ze jestem brudna:)mam obsesje wtedy na punkcie mycia:) a jesli chodzi o taki normalny zapach ludzki to jak juz pisalam ja to juz totalny ewenement jestem w tej kwestii.nawet jak sie z A caluje to zmuszam go do mietusów albo gumy do zucia.noooo zachwycony to on wtedy nie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeniaaa
to dobranoc.milutkiej nocki ,chociaz samotnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no niemozliwe:) ja zawsze K namawiam zeby zeby umyl,bo bez tego ani rusz;p zawsze jakis podstepow uzywam,a jak nie ma warunkow,to woda i guma;p Lece spac kochanienka.Dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania150
Witam wszystkich nie pogniewam się że weszłaś na mój profil tylko niewiem która z was bo tylko widziałam jedną że odwiedzała mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania150
chyba to ty xeniaa u mnie byłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×