Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xeniaaa

dla kobiet w każdym wieku.

Polecane posty

Gość xeniaaa
witam witam dziewczyny. pewnie mnie widzialas bo reedsowa jest ukryta:)zaraz wejde jeszcze raz na nk do ciebie i napisze ci wiadomosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania150
chyba was nie ma Kasiu wszystkiego naj naj lepszeego z okazij dziśejszego święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania150
fajnych masz chłopaków wszystkich 3 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeniaaa
ja jestem.dziekuje bardzo za życzenia i za tych fajnych chlopakow.ja tez ogladalam twojego malca.ma tyle samo latek co moj najstarszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania150
oj dziewczyny ja to tu stara jestem wy to młodziutkie laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam Haniu.Ty kiedys bylas w naszym wieku i my keidys bedziemy w Twoim,o ile nam to bedzie dane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeniaaa
oj haniu haniu jaka stara.to ja protestuje.laska z Ciebie i tyle.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania150
żeczywiście niedaleko mieszkamy jak będzie ciepło i jeszcze będziemy pisać to sie umówimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeniaaa
pewnie ze tak.ja nie mam zamiaru przestac tu pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szcezrze to nie mam pojecie gdzie sa miejscowosci w ktorych mieszkacie,Ja wlasnie sobie wloski podcielam troszke:) wariatka ze mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeniaaa
ale chyba nie scielas na krótko he??masz piekne wlosy. ja na glowie co rusz mam inny kolor .widzialyscie zreszta.raz ciemne raz biale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tyylko koncowki,bo mam zniszczone wlosy,Ja od maja mam prawie czarne i takie chyba najbardziej mi pasuja:)chociaz jako male dziecko bylam jasna blondyneczka,tez widzialyscie na zdjeciach. Co do spotkanie to...Eh...ja mam do Hani prawie 400 km;/:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania150
a mi się wydawało że obie jesteście blądynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja wsyztskie zdjecia mam w blond tylko jedno ciemne ,bo dawno fotek nie dodawalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania150
musze lecieć po małego dziś kończy wcześniej potem mam wyjazd , zajrze o 15 .00 zobacze co piszecie pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeniaaa
ja jestem szczuplutka i eksperymentuje zeby jakos wygladac:)dziewczyny znikne na jakies 30 minutek.A, jest jeszcze w domu a jak pojedzie to bede;)musze chociaz troche z nim pobyc....:). nie macie nic przeciwko zebym zaprosila was do znajomych?????na nk oczywiscie bo jak inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania150
to teraz jesteś brunetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania150
ja nie mam nic przeciwko ,,lece już pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzzaa
Cześć dziewczyny, poniewaz piszemy o tym co nam w duszy gra, niektóre z nas marudzą inne szukają blasków w życiu chcę Wam zaproponować coś co może odmienić wasze życie. Przyznaję, że na poczatku byłam sceptyczna ale teraz różnice i czuję i widzę. Przyjemne z pożytecznym, czyli coś dla naszego zdrowia i urody oraz dla podreperowania waszych budżetów. Fajnie mieć dodatkową kasę na własne potrzeby, ciuchy i kosmetyki trochę kosztują :) Jeżeli macie jakieś znajome, które potrzebują zarobić, też powiedzcie im o tym. Szczegóły znajdziecie tutaj: http://www.ziolaphytochi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania150
jestem już co tam się ciekawego wydażyło podczas mojej nieobecności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania150
czekam i czekam nie ma nikogo zajrze potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeniaaa
oki dziewczyny ja juz jestem.mialam troche gosci.jak to przy imieninkach wpadli na lampeczke winka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeniaaa
no i sie rozbiegłysmy jakos:)trodno,zajrze potem. reedsowa ja nie moge zaczernic tego nika.troszke niezdara ze mnie ;)albo moze to te winko tak dziala:););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeniaaa
haniu pisalas ze zajmujesz sie avon-em.która perfume bys mi polecila.przez dluzszy czas uzywalam little black dress ale juz mi sie znudzil ten zapach,a jakos nie mam do tego smykalki a ty napewno sie na tym dobrze znasz.a jakie sa te perfumy w tej pomaranczowej kulce?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeniaaa
ja kiedys zajmowalam sie oriflamem ale mi nie wyszlo.avon jest popularniejszy i nie moglam sie przebic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie troszke nieciekawie,poklocilismy sie troche.Robilam mielone dzisiaj na obiad i duzo czasu mi to zajelo,dlatego mnie nie bylo.Co do perfum to ja uzywalam szarej pumy,ale ja wycofali i teraz niczego nie uzywam.podoba mi sie gucci perfum II czy jakos tak. a wszytskiego naj Xeniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeniaaa
A dziekuje bardzo.u mnie obylo sie bez obiadu,odgrzalam im wczorajsza zupa i zjedli:) Mam nadzieje ze to nie byla jakas powazna klutnia?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o pierdole [ojdzie a potem sie wywleka wszystkie brudy.Ty wiesz ze ja nawet nie pamietam od czegos sie zaczelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×