Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xeniaaa

dla kobiet w każdym wieku.

Polecane posty

Gość xeniaaa
nie no a dlaczego to mialoby miec znaczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania150
no niema znaczenia ale może dlatego się wstydzisz całkien otwożyć sexualnie przed nim a może an ma jakiś problem że ci każe robić to zbuntuj sie .mi kiedyś teżto nie pasiło ale przejełam incjatywe ale tylko do pewnego momentu . To znaczy jeśl chciał żebym to zrobiła a też zapach nie pasował poprosty brałam ściereczkie z moim ulubionym płynim do kąpiel i robiłam delikatną kąpiel na łóżku i było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania150
chyba już was nie ma to do jutra jeszcze popiszemy ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeniaaa
ja jeszcze tu zerkam:)tak jakos trudno sie z Wami rozstac:)a zreszta A.znowu ma popoludniowa zmiana,dzieci spia a ja sama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeniaaa
ja jeszcze jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania150
już śpią moje może za godzine dopiero a mojego J jeszcze nie ma może zaraz przyjdze od pociągu a jak nie zdążył to dopiero za godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh on to potrafi...Poplakalm sobie on poprzepraszal,znowu mi powtarzal; ze chce bym byla szczesliwa.Kazal mi wyjsc z pokoju cos grzebal na kompie i powiedzial,ze to niespodzianka.Wyszedl do pracy zadzwonil i pokierowal mnie gdzie mam to znalezc i zobaczcoe co mi przyszykowal,kochany moj:* http://kasiuniakk.wrzuta.pl/audio/6WJWRegoFzJ/szymon_wydra-_pozwol_mi_lepszym_byc.mp3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on to potrafi mnie wzruszyc.pobeczalm sie zadzwonilam do niego,ale nie wiele moglam powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania150
ja jeszcze jestem też mi trudno sie rozstać o ale J wrucił to kończe do jutea odezwe się pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeniaaa
no i tak ma być.mówilam ze zmieknie:)oni tacy juz sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od poczatku naszej znajomosci robil mi takie muzyczne niespodzianki/ Jak zaczelismy ze soba krecic to doladowal sobie konto i siec cos zmiksowala i dostal ponad 300 min.Dzownil do mnie wieczorami i w nocy,byl taki slodki,gral mi przez telefon na gitarze:)i czekal az zasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeniaaa
hmm.prawdziwy romantyk :)fajnie Ci.ja nie mam tak dobrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasmi fajnie,ale wiodzisz jak mi potrafi dopiec.Nie powiem potrafi byc kochany.Kiedys poszlam sie myc przychodze do pokoju a tu swieczki sie palawinko w kieliszkach jezz w glosnikach i on z takimi maslanymi oczkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeniaaa
dopiec to oni wszyscy potrafia:)ale nie kazdego stac na taki gest zeby przyznac sie do bledu niestety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeniaaa
Uf.no nie takich nie,ale pamieta o rocznicach,imieninach i urodzinach a to juz cos:)a ja bym chciala troche tak na wariata jak u Was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze duzo lepiej i tak by bylo jakbysmy sami mieszkali.Ogolnie fajny z niego facet,we wszytskim mi pomaga nie marudzi.Jal jestemy sami ja na uczelni a on w domu to jak wracam czeka na mnie obiad.A i ja poprostu wymiekam jak mowi do mnie malenka...Jest moim jedynym tyle ode mnie wyzszym facetem i przy nim naprawde czuje sie taka malenka:) Ma malego chrzesniaka ktory mowi ze kocha wszytskich jak dinozaur.i zostawil mi keidys na biurko kartke"kocham Cie jak dinozaur,teraz masz to na pismie malenka" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeniaaa
wiesz klotnie zawsze sa w zwiazkach.ale widze ze wy dogadujecie sie swietnie.pielegnujcie te milosc bo naprawde ta wazne:)widzisz jak jest u mnie niby ok a jednak....a wszystko przez brak czasu i szczerej rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to na co czekasz.Rozmowa zawsze oczyszcza. Sluchaj xenia mam taki pomysl na prezent slubny dla K. kiedys ogladalismy jak dobrze wygladac nago i tam na koniec robia takie fajne sesje.Kiedys K wspomnial ze chcialby takie moje fotki.Ale sprawa odeszla w zapomnienie bo to bylo dawno.I wpadlam na pomysl ze zrobie sobie takie sesje dla niego w prezencie slubnym.Jak schudne oczywiscie:) myslisz ze to fajny pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeniaaa
jasne.sam ci przeciez zasugerowal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeniaaa
a któremu facetowi by sie nie spodobalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeniaaa
takie suptelne,kobiece tak?????fajny pomysl.a kto bedzie fotografem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy fotografa juz na slub.I rozmawialm z nimi(bo to jest malzenstwo) czy ta babeczka by mi takich fotek nie zrobila i powiefdziala ze nie ma problemu,wizazyste bede miala w cenie:) fajnie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeniaaa
nie no pewnie jak jest taka mozliwosc to jasne ze skorzystaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem taka ze jak cos sie dzieje to musze mu powiedziec i jestem z siebie dumna ze juz tyle czasy wytrzymalam i nic mu nie powiedzialam,ale bedzie mial niespodzianke. Wogole jak maja na imie Twoje dzieciaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece sie umyc i spac:) a moj biedak cala noc na nogach:( ja bym nie mogla na nocki pracowac.Ale za to rano mi sie wslizgnie do lozeczka(taki brudny);p;p dobranoc kobitki kolorowych snow:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeniaaa
hahaha ja tez zawsze sie wypaplam:)dlatego prezenty gwiazdkowe dostajemy zawsze w poludnie albo dzien przed bo nie moge wytrzymac:) wiesz imion pisala nie bede,ale jak chcesz to dam ci na e-mail link do mojego profilku na N.k. tam zobaczysz mnie i moja rodzinke:)obawiam sie poprostu ze ktos ze znajomych wejdzie tutaj(a duzo jest tu na kafe)a wiele rzeczy ktore tu napisalam sa takie osobiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeniaaa
ja tez mykam;)dobranocki i buziole .zajrze jutro na chwilke rano a potem po poludniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×