Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gwiazdkowy prezent............

Jaki prezent dla dzieci na gwiazdkę?

Polecane posty

Gość gwiazdkowy prezent............

Mam 4 dzieci, więc poczwórny dylemat co kupić na gwiazdkę ;P Najmniejszy problem mam z prezentami dla dziewczynki, ale co kupić chłopakom? Najmłodszy ucieszy się ze wszystkiego, ale czy dzieciom w wieku 11 i 9 lat kupujecie jeszcze zabawki? Czy raczej ubrania? W tamtym roku dostali wszyscy łyżwy, z regulowanym rozmiarem, więc na ten rok jeszcze starczą..Nie mam pomysłów :( Mam na ten cel 800 zł... jeśli to ma znaczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kuzynowi 12 letniemu kupiłam grę komputerową. Jest ogromny wybór i ceny dosyć przyzwoite bo za 25-50 zl można już coś fajnego dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdkowy prezent............
A..no to zapomniałam dodać. ŻADNE GRY KOMPUTEROWE. Każda z tych gier wymaga siedzenia godz przy kompie,a u mnie czas przy kompie jest limitowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to : piłka do nogi klocki lego- moi kuzyni nadal się lego bawią książka jakieś fantazy nie wiem co jest teraz modne ale ostatnio coś mi kuzyn opowiadał ze czytał i teraz sobie chce resztę serii kupić. A nie możesz ich podpytać co by chcieli dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jakis mikroskop, teleskop itp. Jakies modele do sklejania. Pamietam jak rodzice nam kupili mikroskop, nie jakis rewelacja, ale owady mozna bylo jakos tam ogladac, np mrówki, zabawa ze hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modele do sklejania i te mikroskopy sa fajne, bo do zabawy mozna wlaczyc cala rodzine, albo np tylko meska czesc rodziny ;) Dobrze jak faceci sobie razem czas spedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdkowy prezent............
Pytałam. Ale za często zmieniają zdanie. Musiałabym ich zapytać chyba w samą wigilę i lecieć na zakupy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdkowy prezent............
O! Mikroskop - to mi się podoba ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mówie Ci... fajna sprawa z tym mikroskopem. Ja tam jestem za prezentami (przynajmniej juz w tym wieku dzieci) które moga zaszczepic pewne zainteresowania, a przy okazji zaskoczy ich na pewno ;) Ja z bratem moglam calymi dniami wymyslac co by tu jeszcze pdo mikroskopem obejrzec. Na dworze z rodzicami szukalismy owadow itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najlepsze jest to ze na allegro wlasnie parzylam, i za te 800zł to i 4 mozna kupic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sevvventa
Jeszcze taniej mozesz kupic wyrzutnie Nerf a na pewno taki prezent spodoba sie dziecku. Zwłaszcza jesli jest to chłopiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę polecić vouchery do Teatru Małego Widza w Warszawie - to jest bardzo fajne miejsce dla najmłodszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martita3232
Ktoś wspomniał o mikroskopie. Uważam, że to świetny pomysł. Tutaj http://www.e-mikroskopy.pl/ można dostać takie mikroskopy biologiczne - edukacyjne. Uważam, że będą idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna M2
Chłopakom kup mikroskop, nie dość, że będą mieli frajdę z nowych odkryć, to i się czegoś nauczą. Polecam Ci ten model, bo sama go kupowałam swojej córce. Na promocji go teraz można kupić w skynet.pl, wtedy budżet to udźwignie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×