Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alakolo

pierwszy taniec...

Polecane posty

Witam ludzie pomóżcie wybrać jakąś niebanalną muzykę na pierwszy taniec... zaznaczam że tańczyć nie umiem i nie lubię a robię to tylko dlatego że M. chce... no i skoro już się decyduję to chciałabym żeby to było coś fajnego i niekoniecznie znanego i oklepanego... macie może jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to będziesz miała problem
z wyborem czegoś odpowiedniego a tak przy okazji to często przebywająca na parkiecie i dobrze się bawiąca Para Młoda to "motor" każdego przyjęcia weselnego, weź to pod uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trudno, ja nie lubię tańczyć i nie będę się zmuszać... poza tym jestem w ciąży to mam nadzieję zrozumieją... swoją drogą wkurza mnie to że MUSZĘ tańczyć na weselu BO TAK MA BYĆ albo że pomyślą że jakaś dziwna jestem... i jeszcze mam udawać że mnie to cieszy :o przecież nie muszę lubieć tańczyć tym bardziej że nie umiem jedni lubią śpiewać inni tańczyć i nie widzę w tym nic złego ale może ja jestem jakaś nienormalna? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to będziesz miała problem
ja ci tylko dałem dobrą radę, nie musisz z niej korzystać własne przyjęcie weselne to zazwyczaj jedna z lepszych imprez w życiu, szkoda jej marnować na siedzenie, ale ciąża oczywiście wszystko usprawiedliwia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem, dziękuję :) tylko że dla mnie to nie jest "marnowanie na siedzenie" skoro nie lubię tańczyć :) wolę osobiście śpiewać albo po prostu rozmawiać :) no ale co do pierwszego tańca... jakieś propozycje? ślub już w przyszłą sobotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze skoro
nie lubisz tanczyc, zrobcie taniec ze swiecami? Zaczniecie we dwoje (obojetnie do czego, "pobujajcie sie" - zakochani zawsze ladnie wygladaja :) A szybko dojda do Was inni na parkiet.. Bedzie piekny efekt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na pierwszy taniec wymyslilam sobie braci za szklem:) mnie i narzeczonemy ta piosenka sie bardzo podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i coz ze ze szwecji
tylko polskie czy moga tez byc anglojezyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i coz ze ze szwecji
moze to byc jakas wasza wspolna ulubiona piosenka,no bo to przeciez wasz pierwszy taniec jako malzenstwo wiec dobrze by bylo gdybyscie wybrali piosenke znaczaca cos dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolę żeby nawet nie była polska, zagraniczne lepiej brzmią i nie są takie ckliwe... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apple juice new
"Nothing's gonna change my love for you" Glen Madeiros?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apple juice newww
aaa ma nie byc ckliwa? to moja propozycja odpada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniec ze świecami? a jak to wygląda? czy masz na myśli przy świecach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem czy ci sie spodoba ale my np. mielismy na pierwszy taniec Miętowe pocałunki-krajewskiego zatanczylismy zwyklego przytulanca wolno nie za szybko :) wyszło uważam ok :) a słowa oddawały w pełni to co czuliśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniec ze swiecami
"Odbywa się to mniej więcej tak, że gaśnie światło, młodzi zapalają dwie długie świece. W międzyczasie ktoś (świadkowie?) rozdają gościom takie same świece, goście ustawiają się w kółeczku wokół młodych. Następnie kolejne osoby odpalają świece od młodych, a młodzi zaczynają walca " tylko MZ walc, a zwlaszcza wiedenski jest dosc ryzykowny/niebezpieczny. Ale jakis wolny przytulaniec.. Acha, i ci co juz mlaja zapolone swiece tez zaczynaja tanczyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to musi wyglądac okropnie
;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de gustibus... moim zdaniem
nastrojowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina27
polecam piosenkę j. łągwy z ich troje "ja tobą oddychać chcę" pasuje na pierwszy taniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×