Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

uzależniona

NIEMOWLE 9,5 miesiąca 12,5kg, 78 cm MAMY NORMĘ 2 LATKA

Polecane posty

może to zależy od genów,każde dziecko jest inne...może faktycznie trochę za dużo waży ale to się unormuje...Mój ma 2 lata i 10 miesięcy i waży 13 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostrzenica zawsze byla taka nabita. Teraz ma 4 latka. Gruba nie jest, ale nozki ma nadal masywne, w normalne spodnie sie nie miesci w pasie. Kolezanka od malego taka byla i niestety wyrosla na grubasa. Jak byla mala, slodko to wygladalo. Z wiekiem coraz gorzej. Uwazaj, zebys nie utrwalila w dziecku zlych nawykow- np. podjadania miedzy posilkami, jedzenia tlustych i niezdrowych rzeczy, picia niezdrowych napojow. Jesli dziecko ma juz z natury jakas tam sklonnosc do tycia, trzeba od poczatku uwazac, zeby wyrobic w nim dobre nawyki, zeby nie wyroslo na grubasa. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to norma roczniaka
a nie 2 latka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś napisał to norma roczniaka a nie dwu latka? dziecko do roku czasu nawięcej przybiera na wadze póżniej już mniej. Więc moje dziecko nie waży za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Hiena--> z domu rodzinnego wyniosłam to, że nie gotuję tłustych potraw. Jemy dużo warzyw itd. (napisałam w 1 poście) Poza tym zero gazowanych napojów i słodyczy. Ale nie popadam w skrajność i nie jestem wegetarianką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×