Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sroczka kaszkę ważyła

Przebranie dla dziecka na bal w przedszkolu- pomocy!

Polecane posty

Gość sroczka kaszkę ważyła

Temat przewodni - KOSMOS. i jak tu dziecko przebrac? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grizellkaa
za astronaute.. A ubranko zrobic z tych kolorowych worków na śmieci. czarne zielone niebieskie:) są mocne i błyszczą się:) Na głowę z worka i otwór wytnij i obklej tekturą:) by mozna było patrzec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sroczka kaszkę ważyła
bylam w ciucholandach, ale nie ma na co liczyc, trezba samemu zrobic... najgorsze, ze ja za bardzo nie umiem takich rzeczy robic, trzeba byc uzdolnionym choc troche plastycznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubieramy zielony golfik ,getry zielone (jak dziewczynka to mogą być rajtuzy/getry w kolorowe pasy )na głowę kask od roweru obłożony zieloną bibułą to kasku przyklejone dwa słupki ze styropianu na końcach których będą piłeczki pingpongowe (słupki i piłeczki pokryć sreberkiem od czekolady lub pomalować sprayem srebrnym ) buzia na zielono pomalowana farbkami do malowania twarzy ,można nakleić na policzkach gwiazdki brokatowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sroczka kaszkę ważyła
dziewczyny, bardzo dziękuje, ze mi odpisujecie :) ale macie głowy :) szacun :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grizellkaa
ryjek bardzo fajny pomysł:) ufoludek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dziewczynka to moze
byc gwaizdka z nieba, Nie wsadzaj dziecku nic na twarz, zadnych workow, bo sie zamęczy Jest wparwadzei dobry patem ubierania dziecka z pudla kartonowe roznej wielkosci a na nich namalowane/naklejone rozne niby pokretla, w stylu robot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez złośliwości raczej nauczk
Sroczka kaszkę warzyła (czyli gotowała, od WAR czyli wrzątek, a nie ważyła na wadze;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apple juice new
albo przebrac dziecko za astronautę, strój mozna robic z pudełek w których np wycinasz dziury na rece, glowę itp. ale pomysł ryjka lepszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sroczka kaszkę ważyła
o kurcze babola zrobilam- faktycznie z pospiechu... hmm a moze myslalam, ze tak powinno byc... ale wstyd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sroczka kaszkę warzyła
ryjekkk Twoj pomysl jest super :) BARDZO DZIĘKUJĘ !!! A teraz do roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sroczka jestes mila
bo przyznajesz sie do blędu a nie obrazasz jak rozne glupie panienki i w dodatku sympatycznie dziękujesz, Myślę,ze Cie ludzie lubią. Musiałam to napisac, choć nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde widzę bunt na temat worków :( worek załóż przez główkę ,tylko otwór na główkę wytnij a reszta ubranka to może być bluzeczka granatowa i zwykłe rajtuzki granatowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sroczka kaszkę warzyła
o rany jak milo.... ze jestem miła...:) staram sie nie obrazam sie, bo faktycznie zonka zrobilam niechcacy aaa i dziekuje tej osobie, co mnie poprawila :) tez zapewne mila, bo nie zrobila tego w brutalny sposob dzieki wielkie rany ale mi milo... od razu mam chęci na prace :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sroczka kaszkę warzyła
DZIĘKUJE WSZYSTKIM, KTÓRZY ODWIEDZILI MOJ TOPIC a RYJEKKK masz super pomysły :) głowa z wyobraznia i zdolnościami plastycznymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i mamy miły twórczy
i kulturalny topik w odroznieniu od biadolenia o penisach, Pozdrawiam , udanych strojow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sroczka kaszkę warzyła
otóz to, bardzo fajne pomysły powstaja na tym topicu akurat teraz zaczyna sie okres karnawalu, zabaw, mozemy tu razem cos wymyslac (hmmm tylko czy ja cos sama wymysle :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Medal górnik roku. Kobieta pytala się o to w 2009 a wy odpisujecie teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro już ten temat odświeżony to można to kontynuować, bo bale w przedszkolach niedługo, a niektórym pomysłów brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każde dziecko chce mieć najlepszy strój, żeby zrobić wrażenie na rówieśnikach, dlatego ja wolałam kupić gotowy kostium. Jest sporo sklepów internetowych z przebraniami dla dzieci, także jest w czym wybierać. Ja robiłam zakupy na superparty4you, mają duży wybór i w miarę przystępne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz zobaczyć sobie na www. nakazdaokazje. com może Cię coś zainspiruje i będziesz w stanie zrobić coś dla swojego dziecka, albo nóż widelec jednak kupisz mu jakiś strój. Ja swojemu też kupiłam i był strasznie zadowolony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinoookio
Dlatego właśnie mamy internet gdzie pomysłów znajdziesz pełno, polecam np stronę http://www.superparty4you.pl/ znajdziesz tam propozycje przebrań - całych kompletów jak i fajnych akcesoriów, może akurat coś Ci się spodoba, warto zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiliśmy naszemu dziecku po prostu kostium pirata, taki jak tutaj - http://www.empik.com/aster-kostium-stroj-pirat-ii-rozmiar-140-aster,p1169387124,zabawki-p Założy kilka razy, wyjdzie taniej, a przynajmniej nie trzeba się będzie bujać po wypożyczalniach. Z córką zrobiliśmy tak samo - miała strój z krainy lodu. Nie przeszkadzało jej, że każdego roku zakłada taki sam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluee34
Możesz uszyć samemu, lub poprosić babcię :) Często takie kostiumy są syte przez babcię dla wnuków. Możesz również zamówić coś w sieci np. na partybox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej niech dziecko samo wybierze sobie przebranie. Wam może się wydawać, że coś jest super, ale dla malucha wcale tak nie jest. Może woleć być kolejną wróżką czy strażakiem, a nie antropologiem, którego nikt nie rozpozna. Nie ulegajmy też stereotypom, nasza córka nie musi być księżniczką, jeśli chce przebrać się za Rambo, niech będzie Rambo. 

Polecam to miejsce:

https://www.partytino.pl/23-dla-dziewczynek

W sklepie macie bardzo wiele fajnych przebrań - można tam zakupić juz gotowe przebrania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×